Prezydent Karol Nawrocki dołączył do Marszu Niepodległości » 11 listopada w Warszawie odbył się Marsz Niepodległości pod hasłem „Jeden naród, silna Polska”. Tłum... Komu w Gdańsku przeszkadza polska flaga? » Robert Kwiatek opisuje w mediach społecznościowych szokujące działania gdańskich władz, które walczą... Kuźmiuk: Ścigają Obajtka za to, że stworzył koncern, którego wartość w... » 1. Właśnie dzisiaj, poniedziałek 10 listopada, w Prokuraturze Regionalnej były prezes Grupy Orlen Da... Apel do posłów ws. Zbigniewa Ziobry: "Zagrożenie dla życia" » My, niżej podpisani, zwracamy się z apelem do posłów wszystkich ugrupowań reprezentowanych w Sejmie ... Wyjątkowa pielgrzymka do Rzymu i Watykanu. Zapraszamy dziennikarzy kat... » Wyjątkowa pielgrzymka dla dziennikarzy katolickich do serca chrześcijaństwa – Rzymu i Watykanu – odb... XVII Przegląd Małych Form Teatralnych pod znakiem specjalnych emocji » Sześć zespołów z placówek dla dzieci i młodzieży z trudnościami w porozumiewaniu się wzięło udział w... Prezydent: Nie zapisywaliśmy się do parapaństwa o nazwie UE » Prezydent Karol Nawrocki został uhonorowany tytułem Człowieka Wolności 2024 Tygodnika „Sieci”. Laure... Obajtek: PKOl to nie własność tej niezorganizowanej bandy » „Dowiedziałem się, że Orlen wypowiedział finansowanie Polskiemu Komitetowi Olimpijskiemu. Przeprasza... Banach i Magott ostro do prezydent Gdańska. Interpelacja jak z PiS » W Gdańsku doszło właśnie do sytuacji bez precedensu. Dwie radne związane ze środowiskami lewicowymi,... Sesja czytania uczestniczącego w Bibliotece Manhattan » W gdańskiej Bibliotece Manhattan w ramach miesiąca użytkowników komunikacji alternatywnej i wspomaga...
Grzegorz Ksepko: interes suwerennej Polski jest najważniejszy
poniedziałek, 06 października 2025 18:39
Grzegorz Ksepko: interes suwerennej Polski jest najważniejszy
Wybrzeże24 (W24): - Jako szef Instytutu Spraw Gospodarczych im.
Najlepsze
sobota, 13 września 2025 06:16
Najlepsze
Na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego zakończył się Ogólnopolski
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Staszek
czwartek, 25 września 2025 11:03
Staszek
Był człowiekiem słowa – i to słowa używanego w sposób

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Kucharek: Trener mi zaufał

Maciej Kucharek, zawodnik Startu Gdynia, którego rzut w ostatniej sekundzie meczu derbowego z Asseco Prokomem przesądził o wygranej "Kopciuszka", opowiada o swoim wkładzie  w to zwycięstwo, a także o kolejnych meczach.


- Co można powiedzieć po takim meczu?
Maciej Kucharek: Udało nam się wygrać po walce, bardzo się z tego powodu cieszymy. przed meczem zakładaliśmy, że walczymy do końca, jak równy z równym, a nie jak z mistrzem Polski. Udało się wygrać i bardzo się z tego powodu cieszymy. Teraz następny rywal, zapominamy o tym meczu i skupiamy się na następnym przeciwniku.


- Macie dwóch trudnych rywali pod rząd - mistrza i wicemistrza kraju. Myślisz, że możecie w waszej hali odnieść kolejny sukces?
Maciej Kucharek: Ciężko się wypowiedzieć... Myślę, że mamy szanse tak jak każdy. Mecz meczowi nierówny. W pierwszym spotkaniu z Treflem wysoko polegliśmy. Myślę jednak, że teraz gramy dużo lepiej niż na początku sezonu i myślę, że będziemy walczyć do końca i na pewno zostawimy serce na parkiecie.


- Trafiliście na "rannego" rywala. Graliście z nimi w dniu zwolnienia trenera Kemzury. Widać po nich było, że uderzyło ich to, grali przez to gorzej?
Maciej Kucharek: Myślę, że byli zdenerwowani przed tym meczem, ale jak zawsze po zmianach, każdy chce się pokazać. Dlatego grali z większą energią, jednak nie wiem co się działo w ich szatni, dlatego trudno mi powiedzieć.


- Czujesz się bohaterem tego meczu?
Maciej Kucharek: Myślę, że to zwycięstwo drużyny. Cieszę się, że trafiłem ten ostatni rzut, że trener mi zaufał , ale uważam, że bohaterem jest każdy z nas, który dołożył swoją cegiełkę do wygranej.


- Ta ostatnia akcja tak miała wyglądać?
Maciej Kucharek: Tak. Jeżeli byłem otwarty, to piłka miała iść do mnie i szybko oddać rzut, bo oni mieli faule. nie chcieliśmy, żeby oni wykorzystali jeszcze ten faul, tylko szybko rzucić za trzy punkty. Trener powiedział, że jeśli mam otwartą pozycję, to mm rzucać. I tak właśnie robię.

Rozmawiał Filip Albertowicz


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież