Anatomia umorzenia... Tajemnica 400 tys. złotych » Mimo najszczerszych chęci, choroby oskarżonej i sędziego, trzech instancji, wniosków do Sądu Najwyżs... Zmiana koloru togi J. Karnowskiego? Bezprawne polecenia w Sopocie... » Poseł Jacek Karnowski, b. prezydent Sopotu, prowadzi przesłuchania w komisji śledczej ds. wyborów ko... 3-milionowy zwiedzający w Muzeum II Wojny Światowej » Wejście rodziny Wawrzyńczaków z Kalisza kilka minut po godz. 13:00 21 lutego na wystawę główną oznac... Katarzyna Sójka w Telewizji Republika » 21 lutego o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie posłanka Katarzyna Sójka, Pr... Jarosław Olechowski dołączył do Telewizji Republika » 19 lutego do zespołu Telewizji Republika dołączył Jarosław Olechowski, były szef Telewizyjnej Agencj... Immersyjna edukacja z IPN » W siedzibie gdańskiego oddziału IPN zaprezentowano nowy program edukacyjny z wykorzystaniem nowej te... Tomasz Rakowski: Mój program chcę napisać razem z mieszkańcami Gdańska » W klubie Akwen w siedzibie NSZZ Solidarność 18 lutego szef pomorskiego Prawa i Sprawiedliwości - Pio... W tygodniku „Sieci”: Plan PiS: Odbić Unię i pomóc Trumpowi » W tygodniku „Sieci” wywiad z Dominikiem Tarczyńskim, eurodeputowanym i nowym szefem delegacji polski... Tomasz Rakowski kandydatem PiS na prezydenta Gdańska » Tomasz Rakowski będzie kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Gdańska. - - Gdańsk potrzebu... Dziurowisko Dulkiewicz » Kierowcy toną w dziurach na gdańskich ulicach. Na odszkodowania za ich straty gmina wydaje rocznie o...
Anatomia umorzenia... Tajemnica 400 tys. złotych
czwartek, 22 lutego 2024 17:29
Anatomia umorzenia... Tajemnica 400 tys. złotych
Mimo najszczerszych chęci, choroby oskarżonej i sędziego, trzech
Projekt wypunktował Trefla
niedziela, 18 lutego 2024 18:58
Projekt wypunktował Trefla
W spotkaniu drużyn z czołówki Projekt Warszawa pokonał na swoim
Bomba w górę...
piątek, 16 lutego 2024 14:59
Bomba w górę...
Przed tygodniem wystartowała Ekstraklasa SA i już zanotowano
Lechia zaczęła wiosnę od mocnego uderzenia
niedziela, 18 lutego 2024 08:33
Lechia zaczęła wiosnę od mocnego uderzenia
Bardzo udanie rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Lechii. Na

Galeria Sztuki Gdańskiej

Wystawa ekscentrycznego Mieczysława Olszewskiego
niedziela, 11 lutego 2024 22:02
Wystawa ekscentrycznego Mieczysława Olszewskiego
Znany pod pseudonimem „Mieto” prof. Mieczysław Olszewski był

Sport w szkole

Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych ,,Walentynki 2023”
czwartek, 15 lutego 2024 09:28
Zaproszenie na Turniej Piłki Siatkowej Par Mieszanych ,,Walentynki 2023”
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza na XVII

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Twoja Perspektywa - ruszyła III edycja konkursu dla studentów

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 02 lutego 2011 13:15

altNagrody w wysokości do 10 tys. zł oraz praktyki w Grupie TP czekają na studentów, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji konkursu Twoja Perspektywa. Zgłoszenia rejestrowane są na stronie www.twojaperspektywa.pl do 28 lutego 2011. Po raz pierwszy do konkursu  jako uczelnia patronacka dołączyła Politechnika Gdańska.

Organizatorami konkursu są Orange i Telekomunikacja Polska oraz Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami przy współpracy z Business for Society.

Do konkursu zapraszamy studentów od II roku studiów. Studenci z całej Polski konkurują w wybranej przez siebie dziedzinie - do wyboru są informatyka, telekomunikacja oraz marketing i zarządzanie. Warunkiem udziału jest wiek do 26 roku życia i wypełnienie aplikacji zgłoszeniowej na www.twojaperspektywa.pl.

Pierwszy etap konkursu - eliminacje - odbędą się od 1 do 31 marca 2011 i polegają na rozwiązaniu testu on-line składającego się z 20 pytań wielokrotnego wyboru oraz jednego pytania otwartego. Do półfinału zakwalifikuje się 10 najlepszych studentów z każdej dziedziny. W półfinale studenci będą rozwiązywać on-line sytuację biznesową, a najlepsi z nich (po 3 z każdej dziedziny) w finale zaprezentują swoje rozwiązanie komisji konkursowej. Finał konkursu odbędzie 27 maja 2011 TP w Warszawie.

Konkurs jest częścią programu Twoja Perspektywa, którego celem jest przekazanie studentom praktycznej wiedzy biznesowej, niezbędnej do podjęcia pierwszej pracy po studiach oraz pokazanie im możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej.

- Duże zainteresowanie studentów poprzednimi edycjami konkursu Twoja Perspektywa pokazuje, że branża telekomunikacyjna jest dla młodych ludzi bardzo atrakcyjna. W I edycji uczestniczyło 683 studentów, a w II już 1300. Dodatkową korzyścią z uczestnictwa w konkursie Twoja Perspektywa jest możliwość odbycia płatnych praktyk studenckich w jednej z firm należących do Grupy TP. Taką możliwość otrzyma w tym roku 9 uczestników finału konkursu - powiedział Zbigniew Krzysztoń, Dyrektor Departamentu Rekrutacji i Rozwoju Pracowników Grupy TP

- Celem konkursu Twoja Perspektywa jest pogłębianie wiedzy studentów z telekomunikacji, informatyki oraz marketingu i zarządzania, a także możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z najlepszymi studentami z całej Polski - dodał Marcin Kasperek, Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Konkurs Twoja Perspektywa jest jednym z trzech podstawowych elementów programu pod tą samą nazwą. W trwającej obecnie edycji programu zaplanowane są 34 warsztaty na 13 uczelniach w całej Polsce.

Więcej informacji o III edycji konkursu i programie znajduje się na stronie www.twojaperspektywa.pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież