Stowarzyszenie 'Godność' gratuluje Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu » PanKarol NawrockiPrezydent Rzeczypospolitej PolskiejSzanowny Panie Prezydencie!Dzień Pańskiego zaprz... Szok! Gdańscy sędziowie mówią „nie” ministrowi Żurkowi » Minister Waldemar Żurek planował masowe czystki w sądach, ale w Gdańsku trafił na mur. Kolegium Sądu... Kaszubi domagają się zamknięcia wystawy "Nasi chłopcy" » Kaszubi żądają zamknięcia kontrowersyjnej wystawy pod nazwą „Nasi chłopcy. Mieszkańcy Pomorza Gdańsk... TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!? » Dwaj członkowie zarządu GPEC-u, w którym Lipsk ma 83 proc. udziałów a Gdańsk 17 proc., Marcin Lewand... Formela: Tusk na wojnie z milionami obywateli » „Donald Tusk jest na wojnie z ponad 10 mln obywateli, którzy wybrali inaczej, niż on uważał. I te ko... Janusz Szewczak: Budżet klęski ekipy Tuska » „Minister Domański wiezie nas autostradą ku katastrofie finansów publicznych. Czegoś takiego nie był... Nie mówili o sobie "nasi chłopcy" - nie mieli "niemieckich kolegów" » Byłem na wystawie o infantylnym tytule "Nasi chłopcy". Wykorzystano na niej moje książki. Szkoda, że... Gdański protest przeciwko haniebnej wystawie "Nasi Chłopcy" » „Miliony Polaków szło do walki przeciwko niemieckiemu najeźdźcy. Przeciwko niemieckiemu Wermachtowi.... Czas na rząd ocalenia państwa. "Tusk jak bezpaństwowiec" » Po dojściu do władzy Donalda Tuska i jego ekipy nasza demokracja stawała się coraz bardziej fasadowa... Nie jeden wyrok, a więcej. Nadal figuruje jako karana. Siedziała w wię... » Anna Kanigowska, "opiekunka" Jerzego Ż. i informatorka Onet.pl, ma za sobą kilka, a nie jeden wyrok ...
TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!?
sobota, 02 sierpnia 2025 18:39
TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!?
Dwaj członkowie zarządu GPEC-u, w którym Lipsk ma 83 proc.
Play Fair Andrzeja Grubby
poniedziałek, 21 lipca 2025 20:25
Play Fair Andrzeja Grubby
Za punkt darowany Waldnerowi w turnieju w Barcelonie otrzymał
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
środa, 30 kwietnia 2025 22:06
Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
Stosunkowo niedawne zauroczenie muzyką Mingusa, mogę jedynie

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Rowerzyści” Volkera Schmidta
niedziela, 16 lutego 2025 14:18
„Rowerzyści” Volkera Schmidta
Dziwne uczucie niedosytu, znaku zapytania i bezradności towarzyszy
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Trzecia edycja Transport Week

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 05 marca 2013 10:35

Transport Week 2013 odbędzie się w dniach 5-7 marca 2013 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, w Gdańsku. To już trzecia edycja wydarzenia, w ramach którego odbędą się konferencje poświęcone tematowi rynku transportowego w Regionie Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy. TSL Biznes objął wydarzenie patronatem medialnym.


 
W ciągu trzech dni, goście będą mieli okazje wziąć udział w kilku oddzielnych konferencjach m.in. LNG Conference, Baltic Container Conference, Intermodal Conference Off-shore Wind Farms Panel i innych.

Pierwszego dnia odbędzie się 1. edycja międzynarodowej LNG Conference, która jest wydarzeniem poświęconym tematowi gazu LNG w Europie.

Drugi dzień wydarzenia to 7 edycja Międzynarodowej konferencja Baltic Container Conference, która rokrocznie gromadzi wielu kluczowych reprezentantów sektora transportowego z całej Europy. W tym roku uczestnicy będą mogli dowiedzieć się o wyzwaniach i perspektywach rozwoju globalnego, europejskiego a także regionalnego rynku kontenerowego.


alt



Trzeci dzień to 5. edycja międzynarodowej Intermodal Conference, która jest wydarzeniem skierowanym do firm i organizacji reprezentujących branżę kolejową. Równolegle odbywać się będzie Off-Shore Wind Farms Panel, który zostanie przygotowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Morskiej Energetyki Wiatrowej.

Transport Week 2013 to także Panele Dyskusyjne, odbywające się równocześnie z konferencjami, targi branży transportowej oraz Gala Dinner, podczas której zostaną wręczone wyróżnienia za osiągnięcia w 2012 roku dla sektora transportowego regionu Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy. Podczas wydarzenia można posłuchać i poznać wysokiej klasy międzynarodowych prelegentów oraz inne niemniej ważne osobistości rynku transportu morskiego i kolejowego.

Konferencja to przede wszystkim bogate źródło wiedzy na temat rynku transportowego w Regionie Morza Bałtyckiego oraz Centralnej i Wschodniej Europy, to również doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych i integracja reprezentantów różnych sektorów branży.

Uczestnikami Transport Week 2013 będzie między innymi DCT Gdańsk, OT Logistics ik organizacja Baltic Ports Organization.
Wła-49

fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież