Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r... W tygodniku „Sieci”: Miliony przeciw PiS » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają, jak wielki biznes wchodzi w politykę i ... Porcelanowy jubileusz „Wiosny w ogrodzie” » Dwudziesty, jubileuszowy kiermasz „Wiosna w ogrodzie” w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym ... Ogrodnicze święto w Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszarszyłyk). Historia n... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszar... Zmarła prof. Barbara Krupa-Wojciechowska » 15 maja 2023 r. zmarła prof. dr hab. n. med. Barbara Krupa-Wojciechowska, rektor Gdańskiego Uniwersy...
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
czwartek, 11 maja 2023 16:27
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
Na Pomorzu dobrych specjalistów pracujących w aparacie władzy
ebebe PSŻ - Zdunek Wybrzeże LIVE
sobota, 27 maja 2023 21:23
ebebe PSŻ - Zdunek Wybrzeże LIVE
W niedzielę o godz. 14.00 w Poznaniu rozpocznie się mecz ebebe PSŻ
Gol Gajosa na pamiątkę*Arka na styku*Gedania na ziemi*Michniewicz w... Stężycy
piątek, 26 maja 2023 18:45
Gol Gajosa na pamiątkę*Arka na styku*Gedania na ziemi*Michniewicz w... Stężycy
EKSTRAKLASA BP
Pożegnanie z Ekstraklasą okazało się
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Barbara Krupa Wojciechowska i jej trzecia pasja
środa, 29 lipca 2015 22:02
Barbara Krupa Wojciechowska i jej trzecia pasja
15 maja zmarła prof. Barbara Krupa-Wojciechowska. Przypominamy
Zaproszenie na mistrzostwa bowlingowe
poniedziałek, 01 maja 2023 14:11
Zaproszenie na mistrzostwa bowlingowe
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego i Centrum Sportu i

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Świąteczne Piwo Czekoladowe w Brovarni Gdańsk

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 13 grudnia 2011 21:20

altJuż po raz trzeci, tradycyjnie w okresie przedświątecznym, piwowarzy z Brovarni Gdańsk uwarzyli wyjątkowe Piwo Czekoladowe w limitowanej ilości 850 l. Począwszy od inauguracji 14 grudnia, piwo będzie dostępne przez okres około tygodnia, do wyczerpania zapasów.Piwo Brovarnia Świąteczne Czekoladowe to piwo ciemne z mocno podkreślonymi nutami czekoladowo-karmelowymi. Jest ono wariacją na temat piwa ciemnego dostępnego w Brovarni przez cały rok, które na Konkursie Piw w Żywcu Birofilia 2011 zdobyło tytuł „Najlepszego Piwa w Polsce” w swojej kategorii. Piwo Czekoladowe wyróżnia się przede wszystkim zastosowanymi na etapie produkcji słodami. Zamiast słodu wędzonego użyto prażonych słodów karmelowych czego efektem jest uwydatnienie nut gorzkiej czekolady, kawy oraz ciemnego chleba. Wzorem poprzednich lat premiera Piwa Czekoladowego będzie okazją do promowania niekonwencjonalnych połączeń kulinarnych. Tym razem piwo będzie serwowane w towarzystwie prażonych ziaren kakaowca.


alt


W nalewakach Piwo czekoladowe popłynie od 14 grudnia. Tego dnia od godziny 18.00 do każdego sprzedanego piwa będzie dołączany los, który weźmie udział w losowaniu wielu niespodzianek o godzinie 20.00. Limitowaną edycję będzie można nabyć w specjalnie na tą okazję sprowadzonych butelkach, a także w zestawie z idealnie dobranym gatunkiem czekolady wyrabianej ręcznie, rzemieślniczo, przez Manufakturę Czekolady.


Brovarnia Gdańsk jest częścią butikowego kompleksu Hotel Gdańsk. Należą do niego także nowoczesne centrum konferencyjne i ekskluzywne Med Spa. To ostatnie wspaniale uzupełnia „czekoladową” ofertę Brovarni, oferując relaksujący i pielęgnacyjny zabieg „Czekoladowa Rozkosz”.


Po Piwie Czekoladowym, kolejną limitowaną edycją będzie długo wyczekiwane i ulubione przez gości Brovarni Gdańsk Piwo Dymione. Data jego inauguracji jest jeszcze tajemnicą. Możemy jednak zdradzić, że na pewno będzie miała miejsce w pierwszym kwartale 2012.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież