Rafał Milczarski: Czy uda się ocalić CPK? » Czy Centralny Port Komunikacyjny jest racjonalną potrzebą - jak twierdzą jedni, czy megalomanią - ja... Władztwo gdańskie - krzesła i ambicje » Uff, dogadali się. Wszystko dla Gdańska i Platforma Obywatelska doszły do porozumienia - całe szczęś... Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO » *40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef Tuska w spółce w OliwieSkomercjalizo... Jantar to beczka prochu » Najemcy Domu Handlowego Jantar we Wrzeszczu boją się o swoją przyszłość. Przynajmniej ci, którzy zos... Roszady we władzach Gdańska » Przyzwyczailiśmy się do uśmiechniętych twarzy polityków spoglądających ciepło z plakatów wyborczych.... List otwarty do prezydenta ws. ustawy o tzw. języku śląskim. Ostrzeżen... » „Ewentualne podpisanie przez Prezydenta RP ustawy honorującej tzw. język śląski, jako język regional... Promowanie wiedzy o życiu i działalności ks. Jerzego Popiełuszki » Późnym wieczorem 19 października 1984 roku w Górsku niedaleko Bydgoszczy, agenci SB przebrani w mund... "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed... Klub gdańskiego "kokosa" - liderzy w klubie "400" » Ponad 270 tys. zł netto zarobiła w ub. roku prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Raptem 120 tys.... "Nie dla slalomu tramwajowego" » "Stop arogancji władzy", "Nie dla slalomu tramwajowego", "Boimy się, że nasze domy się zawalą", "Kto...
Reklama
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
czwartek, 23 maja 2024 15:42
Płacowe rekordy w szpitalach Struka - lecznica w Oliwie oazą PO
*40 tys. zł dla prezesa szpitala*odnalazł się wicewojewoda*szef
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
piątek, 24 maja 2024 15:50
Arka: Walka o awans – decydujące starcie
Po doskonałej końcówce sezonu piłkarze Arki Gdynia nadal nie są
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
sobota, 25 maja 2024 12:46
Europa w Gdańsku*Stracona szansa Jaguara?
I  LIGA FORTUNA
W Gdańsku powiało Europą. Pełne
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
niedziela, 19 maja 2024 21:03
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
Prawdziwy dreszczowiec zobaczyli kibice na Polsat Plus Arena. Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
niedziela, 12 maja 2024 14:51
Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
Moje zafascynowanie malarstwem Barbary Gruszki pojawiło się po

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Śpiew morza
środa, 08 maja 2024 12:09
Śpiew morza
Szanowny Panie Łosiu,
piszę do Pana choć znamy się
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Zmiany w zarządzie PGE Atom Trefl

altW dniu 24 stycznia uległ zmianie skład zarządu klubu PGE Atom Trefl. Ze stanowiska prezesa zrezygnował piastujący tę funkcję od 2013 roku Roman Szczepan Kniter. Klubowe stery powierzono Markowi Wierzbickiemu, a nowym wiceprezesem mianowano dotychczasowego dyrektora zarządzającego klubu, Bartosza Kurnatowskiego.- Obejmowałem funkcję prezesa PGE Atomu Trefla Sopot w marcu 2013 roku i dziś dzięki sumiennej, wspólnej pracy klub działa wzorowo. Po drodze zbudowaliśmy mocną jednostkę patrząc pod kątem sportowym i organizacyjnym, czego dowodami są sukcesy na obu tych polach - z jednej strony medale, z drugiej różne wyróżnienia dla samego klubu i zaufanie silnych sponsorów. W mojej ocenie minione 3 lata były więc na pewno udane. Zostawiam klub w dobrej kondycji finansowej w rękach profesjonalistów, którzy go już znają i będą nim kierować z pozycji nowego zarządu. Wiem, że nie tylko będą kontynuowali proces budowy tej marki, ale też wniosą nowe pomysły i dynamizm w działaniu -€“ mówi Roman Szczepan Kniter.


Od 2013 roku PGE Atom Trefl Sopot zdobywał medale w lidze krajowej -€“ kolejno złoty, brązowy i srebrny. Klub z powodzeniem radził sobie także w Lidze Mistrzyń oraz dotarł do finału Pucharu CEV.


- Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Kibicom za te lata wspólnego dopingu. Dziękuję też wszystkim zawodniczkom i trenerom oraz pracownikom, współpracownikom, kontrahentom za zaufanie i wiele wspólnych emocji oraz wspaniałe sukcesy sportowe. Szczególnie dziękuję wszystkim naszym sponsorom na czele z PGE Polską Grupą Energetyczną, którzy w ciągu tych wszystkich lat zawsze wspierali drużynę i w praktyce realizowali strategię długoterminowej współpracy oraz systematycznej działalności na rzecz środowiska Pomorza poprzez marketing sportowy – podsumował ustępujący prezes i dodał: - Ja sam nie rozstaję się z klubem, ponieważ jako prezes zarządu Trefla SA, jednego ze sponsorów tytularnych klubu, nadal będę wspierał rozwój PGE Atomu Trefla, ale oczywiście już w innej roli i na zupełnie innych płaszczyznach.


Nowym prezesem klubu został mianowany Marek Wierzbicki, który od listopada 2015 roku pełnił w klubie rolę wiceprezesa. W sporcie działa od sześciu lat – jego doświadczenie obejmuje członkostwo w Radach Nadzorczych Trefla Gdańsk SA oraz Trefla Sopot SA. Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra ekonomii.


- Dziękuję radzie nadzorczej spółki za powierzenie mi tej odpowiedzialnej funkcji w zarządzie klubu. Mogę zapewnić, że będę starał się kontynuować działania mające na celu dalszy rozwój naszego klubu, gdyż według mnie kierunek obrany 3 lata temu jest właściwą drogą. Moim marzeniem jest, aby za kilka lat w naszym podstawowym składzie  były nasze wychowanki lub zawodniczki z regionu Pomorza - zapowiada Wierzbicki.


Funkcję wiceprezesa zarządu powierzono Bartoszowi Kurnatowskiemu, dotychczasowemu dyrektorowi zarządzającemu sopockiego klubu, który piastował to stanowisko od lipca 2013 roku.
- Finansowo klub jest bardzo stabilny, organizacyjnie także wszystko działa bez najmniejszego zarzutu. Mimo tego nie spoczywamy na laurach, tylko z roku na rok wciąż staramy się rozwijać i udoskonalać nasze działania. Będziemy je więc kontynuować i  realizować z najwyższą starannością - mówi nowy wiceprezes PGE Atomu Trefla.


PGE Atom Trefl Sopot rozgrywa obecnie szósty sezon w siatkarskiej ekstraklasie. Od pierwszego sezonu zakończonego w 2011 roku sopocka drużyna nie schodzi z ligowego podium i ma na swoim koncie dwa mistrzostwa i dwa wicemistrzostwa kraju, a także brązowy medal ligowy oraz Puchar Polski. Obecnie klub rozgrywa także czwarty sezon na parkietach Europejskiej Ligi Mistrzyń, a w zeszłym roku dotarł do finału drugiego w europejskiej hierarchii Pucharu CEV. W 2012 roku PGE Atom Trefl Sopot otrzymał również nagrodę od Europejskiej Konfederacji Piłki Siatkowej dla najlepszego organizatora rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie.

źródło atomtrefl. pl

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież