Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji... Pierwszy dzień fuzji. Msza dziękczynna w bastionie » 1 sierpnia 2022 to data fuzji firm paliwowych Lotos SA z Gdańska i Orlen SA z Płocka. W bastionie NS... W tygodniku „Sieci”: Prezes NBP ujawnia: tak chcą obalić rząd i polski... » W najnowszym numerze „Sieci” prezes Narodowego Banku Polskiego, prof. Adam Glapiński wyjaśnia, jaki ... Niebieski namiot pomorskiego NFZ na Jarmarku Św. Dominika zaprasza » Informacje o Internetowym Koncie Pacjenta, wszystkich programach profilaktycznych finansowanych prze... Dawid Piekarz: Sukces strategii Obajtka - polski gas&oil pod jednym da... » Z dr. Dawidem Piekarzem, wiceprezesem Instytutu Staszica, ekspertem od spraw strategii, bezpieczeńst... Wernisaż wystawy plenerowej „Na szerokich wodach. Opowieść o Polskim K... » W stulecie powstania Polskiego Klubu Morskiego (PKM) odbył się wernisaż wystawy plenerowej „Na szero...
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
środa, 03 sierpnia 2022 16:02
Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro...
Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże - Abramczyk Polonia play off LIVE: 46:43
niedziela, 07 sierpnia 2022 09:30
Zdunek Wybrzeże - Abramczyk Polonia play off LIVE: 46:43
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
sobota, 06 sierpnia 2022 16:39
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
Po bardzo słabej grze Lechia przegrała na Polsat Plus Arena z

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Stanisław Chomski oficjalnie odszedł z Renault Zdunek Wybrzeże

Stanisława Chomski oficjalnie pożegnał się z Renault Zdunek Wybrzeże.


W niedzielę po meczu z FOGO Unią Leszno Tadeusz Zdunek prezes Stowarzyszenia GKŻ Wybrzeże zapowiedział, że najprawdopodobniej gdańska drużyna będzie miała nowego szkoleniowca, jednocześnie mówił, że będzie rozmawiał ze Stanisławem Chomski. Sam trener po konferencji prasowej mówił, że to jego ostatni mecz w roli trenera Renault Zdunek Wybrzeże.

W poniedziałek doszło do spotkania Tadeusza Zdunka i Stanisława Chomskiego. Trener podtrzymał swoją decyzję i przestał pełnić funkcję szkoleniowca gdańskiej drużny.


alt


Poniżej oświadczenie Tadeusza Zdunka i Stanisława Chomskiego

GKS Wybrzeże S.A. oświadcza, że zgodnie z zawartym przez strony porozumieniem trener Stanisław Chomski nie pełni od dzisiaj funkcji szkoleniowca drużyny Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Oświadczamy, że wspomniana powyżej decyzja jest ostateczna. Stosowne pismo dotyczące zakończenia współpracy złożone zostało przez trenera Chomskiego 14 maja. Podjęte po tej dacie rozmowy dotyczące zmiany przedmiotowej decyzji obie strony uznają za spóźnione i skazane na niepowodzenie, także ze względu na powzięte przez Stanisława Chomskiego nowe zobowiązania.

Wierzymy, że przeprowadzane obecnie zmiany organizacyjne wewnątrz spółki wpłyną pozytywnie na klub i drużynę, dzięki czemu żużel nadal będzie istniał w naszym mieście, a ponadto w pewnej perspektywie czasowej wynik sportowy będzie mógł ulec wyraźnej poprawie. Jednocześnie oświadczamy, że decyzja trenera Chomskiego nie została podjęta z dnia na dzień, lecz dojrzewała przez bardzo długi okres czasu, dlatego uważamy, że jest ona właściwa.

Podkreślamy, że zarówno GKS Wybrzeże S.A. jak i trener Stanisław Chomski kończą kilkuletnią współpracę w zgodzie i w dobrej wierze, życząc sobie wzajemnie sukcesów sportowych w przyszłości. Mamy nadzieję, że decyzja o zakończeniu współpracy zostanie uszanowana przez zawodników naszej drużyny, a także jej sympatyków. Wyrażamy nadzieję na dobrą postawę gdańskich żużlowców, którzy w dalszym ciągu będą mogli liczyć na wierne wsparcie kibiców
.


Stanisław Chomski objął gdańską drużynę w 2010 roku. Pod jego wodzą gdańszczanie wywalczyli dwa awanse do ekstraligi - w 2011 i 2013 roku. "Stanley" prowadził Wybrzeże w 85 meczach.


Bilans Stanisława Chomskiego w Gdańsku

2010 - 12 wygranych - 0 remisów - 10 porażek

2011 - 13 -1 -6

2012 - 5 -1 -14

2013 - 12 - 1 - 4

2014 - 1 - 4

Łączny bilans - 43 - 3 - 38

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież