Krzysztof Dośla: Solidarność, rozwaga, kompetencja, siła w dialogu » Z Krzysztofem Doślą, przewodniczącym Zarządu Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność” rozmawia Artur S.... Gala 14. Wielkiego Maratonu Czytelniczego » W audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyła się Gala Wielkiego Maratonu Czytelniczego, og... Otwarcie ekspozycji „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Funduszu Ob... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku otwarto ekspozycję „Nie zmarnujcie niepodległości. Srebra Fund... Płace na gdańską miarę... » Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim urzędzie miejskim aż 9 dodatkowo zarabia w ... Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r...
Płace na gdańską miarę...
wtorek, 06 czerwca 2023 12:18
Płace na gdańską miarę...
Spośród blisko 30 dyrektorów wydziałów i biur w gdańskim
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
poniedziałek, 05 czerwca 2023 13:52
Energa z Grupy ORLEN sponsorem AWFiS w Gdańsku
Energa z Grupy ORLEN kontynuuje wsparcie pomorskiego sportu. Od
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Tokarska wraca do Atomu Trefla

Atom Trefl kompletuje kadrę na sezon 2014/2015. Poważnym wzmocnieniem zespołu na środku będzie w nadchodzących rozgrywkach powracająca do Trójmiasta po dwóch sezonach przerwy Maja Tokarska.Urodzona w Gdańsku siatkarka występowała w ATOMie Treflu w latach 2010-2012 i świętowała wywalczenie odpowiednio wicemistrzostwa i mistrzostwa kraju z zespołem prowadzonym przez Alessandro Chiappiniego. Teraz Tokarska po dwóch sezonach spędzonych poza Sopotem powraca do zespołu znad Bałtyku.

- Te dwa sezony bardzo szybko mi zleciały, ale były na pewno dość udane. W Dąbrowie Górniczej wywalczyłyśmy z dziewczynami puchar i superpuchar kraju, a w lidze lepszy nas był tylko ATOM, więc skończyłyśmy sezon ze srebrnymi medalami. Na Śląsku rozgrywałyśmy też mecze w ramach Ligi Mistrzyń – podsumowała Tokarska.

Dla aktualnej reprezentantki kraju ważnym doświadczeniem był także miniony sezon spędzony we włoskim AGIL Volley Nowara, z którym dotarła do ćwierćfinału krajowego pucharu oraz półfinału Serie A.

- Sezon we Włoszech to na pewno bardzo cenne doświadczenie i nowe zdobyte umiejętności. Tak samo zresztą jak każdy występ dla reprezentacji Polski – takie mecze zawsze niosą ze sobą sporo dobrego – mówi powracająca do Sopotu środkowa.  – Ja mam jednak taki charakter, że cały czas chcę się rozwijać, dlatego cieszę się, że będę miała okazję grać ponownie w ATOMie pod wodzą dobrego trenera. Cieszę się też z powrotu do domu.

W minionych tygodniach kibice mogli oglądać bardzo dobrą grę gdańszczanki w reprezentacji Polski, z którą w rewelacyjnym stylu awansowała do europejskiego czempionatu. To jednak nie koniec jej występów w biało-czerwonej koszulce - z pewnością zobaczymy ją bowiem w meczach cyklu World Grand Prix.


Tokarska podpisała z ATOMem Treflem kontrakt obowiązujący na rok. Obok niej w gronie środkowych zobaczymy także Zuzannę Efimienko i Justynę Łukasik.
źródło atomtrefl. pl


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież