Dieta bezglutenowa – moda czy konieczność? Jak sobie radzić po diagnoz... » Niepewność, strach, a często bezradność i osamotnienie osób szukających przyczyn swoich dolegliwości... Wspólny bilet trójmiejski popłynął z FALĄ do morza... » 2 lutego w siedzibie Rady Miasta Gdańska odbyła się debata na temat projektu Spółki Innobaltica doty... W tygodniku „Sieci”: Budujemy najsilniejszą lądową armię Europy » W nowym numerze „Sieci” wicepremier Mariusz Błaszczak, laureat tytułu Człowiek Wolności Tygodnika „S... Zmiany w Muzeum Narodowym w Gdańsku » Przebywający na Wybrzeżu Jarosław Sellin, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas konf... 300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy » Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów prezydent Gdańska A. Dulkiewicz i... Piotr Dzik: Wigilia od 1991 » 24 grudnia ubiegłego roku po raz 31. odbyła się wigilia dla ubogich. Na pytania związane z wydarzeni... Bartłomiej Obajtek: Lasy Państwowe przeciwne unijnej ingerencji w zarz... » Polska jest potęgą światową w przemyśle drzewnym. Samorządy nie mogą funkcjonować bez dobrej współpr... Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap... W tygodniku „Sieci”: Jechaliśmy polskim Leopardem! » Bohaterem nowego numeru „Sieci” jest Leopard 2 – niemiecki czołg, który może zmienić losy wojny na U... Działacze PiS pytają o plany miasta wobec terenów na których miały pow... » Miasto Gdańsk zrezygnowało z planów budowy parkingów kubaturowych w centrum Gdańska nie będzie. Prze...
300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy
czwartek, 02 lutego 2023 17:33
300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy
Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów
ZAKSA wrzuciła Trefla z Pucharu Polski
środa, 01 lutego 2023 20:54
ZAKSA wrzuciła Trefla z Pucharu Polski
Na ćwierćfinale zakończyli siatkarze Trefla udział w Pucharze
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
sobota, 04 lutego 2023 20:52
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
To było jedno z najdłuższych spotkań w historii piłkarskiej

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
poniedziałek, 30 stycznia 2023 13:19
Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
Artur Baranowski, gdyński malarz, pejzażysta, często oceniany
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Gdański żużel na kolejnym zakręcie?

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 06 października 2022 15:33

altW coraz gorszych barwach rysuje się przyszłość Zdunek Wybrzeże. W czwartek Falubaz poinformował, że doszedł do porozumienia z trzema nowymi zawodnikami. Wśród nich jest kapitan i lider gdańskiej drużyny Rasmus Jensen.


Kilkanaście dni temu jeden z portal sportowefakty.pl poinformował, o finansowych problemach gdańskiego klubu. Od tego czasu w "Tygodniku Żużlowym" i na portal pojawiły się wywiady z prezesem Tadeuszem Zdunkiem, który potwierdzał, że klub ma zaległości, ale spływają kolejne raty wynikające z umów sponsorskich i reklamowych i w najbliższym czasie wszystko zostanie spłacone. Prezes Zdunek z przekonaniem mówił, że na 90 lub więcej procent wierzy w pozostanie w Gdańsku trzech zawodników, którzy ustalili warunki startów w gdańskiej drużynie w sezonie 2023.

W czwartek Falubaz Zielona Góra poinformował, że osiągnął porozumienie z trzema nowymi zawodnikami. Jednym z nich jest Rasmus Jensen.

Gdański klub poinformował na twiterze:
Informujemy, że wszelkie zaległości z naszej strony wobec @Rasser_Racing zostały uregulowane. Mimo tego, zawodnik zdecydował się odstąpić od poczynionych wcześniej ustaleń dotyczących kontraktu na sezon 2023.

Na różnych portalach i w komentarzach pojawiają się informacje, że poza Gdańskiem mają być również Timo Lahti i Adrian Gała, którzy również wcześniej doszli do porozumienia w sprawie startów w barwach gdańskiej drużyny w sezonie 2023.

To nie wróży dobrze gdańskiemu klubowi, który jeśli potwierdzą się pogłoski praktycznie od zera musi budować skład i będzie prawdopodobnie głównym kandydatem do spadku.

Informacja o osiągnięciu porozumienia przez Falubaz z Rasmusem Jensenem po raz kolejny potwierdza, że w sporcie nie ma żadnych sentymentów. Nie należy się też zbytnio sugerować informacjami, że ktoś coś ustalił. Dopóki nie ma tego na piśmie to jak widać wszystko się może zdarzyć.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież