Red. Stanisław Seyfried nie żyje » Odszedł red. Stanisław Seyfried (72 l.). Absolwent dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego, od 197... Kropla drąży skałę... » "Nie ma sensu, nic się już nie da zrobić, decyzje już podjęte, plany wykonane" - tak tłumaczyli mies... Poparcie Godności dla ustawy G. Biereckiego » W kolejną rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę oraz w czasie nasilającego się procesu prz... Pokłosie awantury w taksówce. Radna KO zawieszona w klubie » Radna Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Gdańska Sylwia Cisoń poprosiła o zawieszenie w Radzie i... Nie żyje poszukiwany od 2005 roku wiceprezydent Gdańska » Dariusz Śmiałkowski, b. wiceprezydent Gdańska w latach 1990-94, poszukiwany listem gończym i europej... Szewczak: Gierek mógłby mieć duże kompleksy, obserwując to, co wyczyni... » „Aż dziwne, że tak późno agencja Fitch zdecydowała się na taką negatywną perspektywę i wydaje się, ż... Hit! Wyciekło nagranie z prezydentem w szatni reprezentacji! Świętował... » Polska pokonała wczoraj Finlandię na Stadionie Śląskim w Chorzowie i tym samym wciąż ma szansę nawet... Gdańska bazylika na cenzurowanym... » Równi i równiejsi, czyli Wojewódzki Konserwator Zabytków po raz kolejny karze gospodarza i proboszcz... Prezydent Nawrocki: Musimy w końcu załatwić kwestię reparacji » Prezydent RP Karol Nawrocki w trakcie uroczystości na Westerplatte powiedział, że domaga się reparac... Prof. Piotr Czauderna: Pokłady łatwego zła » W ostatnich latach karierę robi pojęcie hejtu w internecie; nazywane jest to inaczej mową nienawiści...
Reklama
Red. Stanisław Seyfried nie żyje
piątek, 19 września 2025 09:01
Red. Stanisław Seyfried nie żyje
Odszedł red. Stanisław Seyfried (72 l.). Absolwent dziennikarstwa
Najlepsze
sobota, 13 września 2025 06:16
Najlepsze
Na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego zakończył się Ogólnopolski
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
środa, 30 kwietnia 2025 22:06
Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
Stosunkowo niedawne zauroczenie muzyką Mingusa, mogę jedynie

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Lotos Trefl wygrywa na koniec pierwszej rundy

altSiatkarze Lotosu Trefla zwycięstwem zakończyli pierwszą rundę PlusLigi w sezonie 2016/2017. Podopieczni Andrei Anastasiego w ERGO Arena pokonali BBTS Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:14).


Lotos Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:21, 25:19, 25:14)

Lotos Trefl: Mika 17, Masny, Grzyb 2, Hebda 10, Schulz 25, Paszycki 9, Majcherski (libero) oraz Stępień, Gawryszewski 4, Gacek (libero), Pietruczuk, Niemiec 2

BBTS: Gaca 5, Lipiński 14, Janeczek 18, Strożyłow 2, Vemić 6, Siek 5, Koziura (libero) oraz Kwasowski, Czauderna (libero), Grzechnik 1, Bieńkowski, Bartos 2

MVP: Damian Schulz


Zaczęło się niejako tradycyjnie czyli od porażki w pierwszym secie. To kolejny mecz w tym sezonie w ERGO Arena z teoretycznie niżej notowanym rywalem, w którym żółto-czarni dają rywalom w pierwszym secie przejąć inicjatywę. Tak było z bielszczanami. Gdańszczanie na początku mieli 3 punkty przewagi (6:3), ale pozwolili rywalom odrobić straty i wyjść na prowadzenie (9:7). Od stanu 12:11 goście utrzymywali 2-3 punkty przewagi, a momentami powiększali ją do 4-5 punktów. Podopiecznym trenera Anastasiego nie udało się odrobić strat i po raz kolejny zaczęli mecz od porażki w pierwszym secie.

Również w drugim secie gdańszczanie długo nie mogli przejąć inicjatywy. Przez prawie całą drugą partię gra była wyrównana. Kilka razy zmieniało się prowadzenie. Końcówka należała do gdańszczan, którzy od stanu 19:20 zdobyli 6 punktów, pozwalając rywalom zdobyć tylko 1.

Trzeci set zaczął się do 3:0 dla Lotosu Trefla, ale rywale zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie. Wyrównana gra toczyła się do stanu 10:10. Kolejne akcje należały do gdańszczan, którzy odskoczyli na 14:10 i tej przewagi nie dali rywalom zniwelować.

W czwartym secie tylko przez kilka piłek trwała wyrównana walka. Gdańszczanie od stanu 4:3 zaczęli budować i powiększać swoją przewagę. Goście nie mieli argumentów na odwrócenie losów meczu i set zakończył się wygraną żółto-czarnych do 14, dzięki czemu podopieczni trenera Anastasiego zakończyli pierwszą rundę rozgrywek zdobyciem trzech punktów.



Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież