ZOO Gdańsk - ogród i fundacja » Dyrektorzy Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, Michał Targowski i Emilia Salach, są w zarządzie Fundacj... Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
sobota, 13 sierpnia 2022 07:12
25. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce
W dniach 15-21 sierpnia w Monachium rozgrywane będą 25. Mistrzostwa
Radomiak zdeklasował Lechię
niedziela, 14 sierpnia 2022 15:50
Radomiak zdeklasował Lechię
Po bardzo słabej grze Lechia został rozbita w Radomiu 1:4 (1:2).

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Grupa Smoleń dołączyła do grona sponsorów Renault Zdunek Wybrzeże

altPo niedzielnej wygranej z Unibaxem kolejna dobra wiadomość dla kibiców Renault Zdunek Wybrzeże. W środę do grona mecenasów gdańskiego sportu żużlowego dołączyła Grupa Smoleń z Przejazdowa.


Grupa Smoleń to przedsiębiorstwo zajmujące się przede wszystkim produkcją, skupem oraz sprzedażą pszenicy i rzepaku, działające od 1996 r. Firma zlokalizowana jest w pobliżu gdańskiego portu, zarządzając surowcami roślinnymi w oparciu o zorganizowane Centrum Logistyczne o docelowej ładowności 12 tys. ton.

- Jako Grupa Smoleń postanowiliśmy wesprzeć Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Uważamy, że sport żużlowy to najbardziej emocjonująca dyscyplina na Wybrzeżu, która wyzwala największe emocje wśród publiczności. Poza tym gdański zespół jest młody, perspektywiczny, i zasługuje na dużo większych sponsorów i coraz poważniejsze wsparcie. W niedzielę odwiedziliśmy stadion całą rodziną i wciąż jesteśmy pod wielkim wrażeniem tego widowiska. Ze swojej strony chciałbym zachęcić właścicieli firm do wsparcia gdańskich żużlowców - powiedział Mateusz Smoleń reprezentujący nowego darczyńcę gdańskich żużlowców.

Grupa Smoleń to nie jedyny podmiot, który w ostatnim czasie dołączył do grona Sponsorów ligowej drużyny Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Wsparcie ze strony coraz większej ilości małych podmiotów cieszy prezesa Roberta Terleckiego, jednakże klub nie zaprzestaje szukać nowych darczyńców. - Niedzielne zawody doskonale pokazały, że zespół, który zbudowaliśmy w Gdańsku, zdolny jest do dużych sportowych osiągnięć. Ze swojej strony robimy wszystko by zapewnić zaplecze, które pozwoli naszej drużynie skutecznie rywalizować w ENEA Ekstralidze. Dlatego chciałbym jeszcze raz zaapelować do wszystkich Sponsorów, szczególnie do tych, do których nie udało nam się jeszcze dotrzeć, by zechcieli wesprzeć naszą drużynę, która udowodniła, że jest w stanie pokonać każdego - powiedział sternik gdańskiego klubu.
źródło wybrzezegdansk.pl


Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież