Pogrzeb Żołnierza Wyklętego śp. Stanisława Szafranka » 18 października odbędzie się uroczysty pogrzeb śp. Stanisława Szafranka, żołnierza ZWZ-AK oraz WiN, ... Holland House Residence Gdańsk — kameralny adres na Długim Targu. Hanz... » Są hotele, które „robią robotę”, i takie, które dodatkowo opowiadają historię miejsca. Holland House... Warsaw Hostel Centrum – więcej niż nocleg. Historia, komfort i 24/7 w ... » Warszawa potrafi oczarować, ale by naprawdę poczuć jej rytm, warto zatrzymać się tam, gdzie miasto b... REDAKTOR Jakubowski nie żyje » Nie żyje Jan Jakubowski (84.l), dziennikarz i wydawca, w latach 1991-96 redaktor naczelny "Dziennika... Grzegorz Ksepko: interes suwerennej Polski jest najważniejszy » Wybrzeże24 (W24): - Jako szef Instytutu Spraw Gospodarczych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego zainicjowa... Dość obłędu - po pierwsze dziecko! » Dlaczego nie chcemy rodzić dzieci!Na łamach "Gazety Wyborczej", alarmuje prof. Piotr Szukalski, zano... Hotel Mokotów – nowoczesny adres w zielonej dzielnicy. Komfort, praca ... » Mokotów to Warszawa w pigułce: biurowe zagłębie i kawiarniane ulice, dużo zieleni i szybki dojazd do... Wolna Europa – smak polskiej i europejskiej tradycji w sercu Mokotowa.... » W samym sercu warszawskiego Mokotowa, kilka kroków od siedziby Polskiego Radia, działa miejsce, któr... Red. Janusz Czerwiński nie żyje... » Zmarł redaktor Janusz Czerwiński (62. l). Dziennikarz, podróżnik, wioślarz, marzyciel; nader spokojn... Piaśnica - pomorski Katyń » Jastrzębia Góra i Władysławowo były ulubionymi miejscami rodzinnego, letniego wypoczynku od pokoleń....
Grzegorz Ksepko: interes suwerennej Polski jest najważniejszy
poniedziałek, 06 października 2025 18:39
Grzegorz Ksepko: interes suwerennej Polski jest najważniejszy
Wybrzeże24 (W24): - Jako szef Instytutu Spraw Gospodarczych im.
Najlepsze
sobota, 13 września 2025 06:16
Najlepsze
Na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego zakończył się Ogólnopolski
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Staszek
czwartek, 25 września 2025 11:03
Staszek
Był człowiekiem słowa – i to słowa używanego w sposób

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Coli łowca goli i świetny Gerson - oceniamy Lechię za mecz Bełchatowem

W końcu zaangażowanie przyniosło efekt. Nawet sędzia Gil nie był w stanie tego zmienić. Oceniamy lechistów w skali 0-5.


Mateusz Bąk (3) - Jedna kluczowa interwencja, jeden kolosalny błąd. Tyle.


Jakub Wawrzyniak (3,5) - W swoim stylu. Kilka fatalnych błędów i kilka świetnych zagrań. No i ta gra do przodu - w końcu na dobrym poziomie.


Rafał Janicki (3,5) - Dobrze, ale bez fajerwerków.


Gerson (4) - Jakim cudem ten facet od razu nie wskoczył do pierwszej jedenastki? Świetnie czytał grę. Piech przy nim praktycznie nie istniał. Dzielił i rządził w obronie biało-zielonych.


Grzegorz Wojtkowiak (3,5) - Porządny występ obrońcy Lechii. Podobnie jak Wawrzyniak nieźle włączał się do akji ofensywnych.


Stojan Vranjes (3,5) - Mówiłem wielokrotnie, że Bośniak jest istotnym elementem pierwszego zespołu Lechii. Potwierdził to tym meczem. Mimo że niewodoczny, to będący pod grą. Miał kilka dobrych mądrych wyjść do prozdu i co najmnije trzy istotne odbiory w defensywie.


Ariel Borysiuk (3,5) - Jeden z najlepszych defensywnych pomocników w lidze. Tyle.


Maciej Makuszewski (3,5) - W końcu zaangożawnie zmieniło się w jakość. Szkoda zmaronowanej sytuacji w pierwszej połowie i absolutnie niesłusznej czerwonej kartki pod koniec meczu, ale na pewno występ na plus.


Sebastian Mila (3) - Miał być zbawieniem Lechii, jest rozczarowaniem. Nieco zbliżył się poziomem do meczu z Wisłą, ale wciąż to za mało.


Bruno Nazario (3) - Nie mógł sobie poradzić z rosłymi obrońcami Bełchatowa. Mimo wszystko niezły występ.


Kevin Friesenbichler (2) - Chyba wszystko co miałdo pokazania pokazał w sparingach. Szkoda.


Rezerwowi:

Antonio Colak (4) - Takiego Chorwata chcemy oglądać zawsze! Zmienił niewidocznego Kevina i od razu pokazał co potrafi i jak powinien grać współczesny napastnik. Brawo!


Piotr Wiśniewski (+) - To jego zagranie otworzyło dorgę do bramki Colakowi. Nic poza tym.


Piotr Grzelczak - grał zbyt krótko.


goch

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież