List otwarty w obronie praw księdza Michała Olszewskiego, prezesa Fund... » Dążenie do zemsty nigdy nie będzie sprawiedliwością. Nie będzie nią też żaden wyrok podyktowany zems... Pomorska lista PiS do Brukseli: Fotyga, Smoliński, Drelich, Rakowski..... » Portal wybrzeze24.pl dotarł do nieoficjalnej listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych... Kataklizm blisko - 19 zł za godzinę parkowania » Czy godzina parkowania będzie kosztowała 19 zł? Według przepisów przyjętych przez posłów Zjednoczone... Genowefa Grabowska: Jaka suwerenność? » Kto wygrał w samorządach, dlaczego relokacja migrantów niczego nie rozwiąże, jakie CV powinien mieć ... Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau...
Lechii w tym sezonie nie służą wyjazdy do Rzeszowa. Po jesiennej

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Atom Trefl - Chemik LIVE: 3:2 - 21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11

altNa godz. 14.45 zaplanowano początek hitowego spotkania Orlen Ligi pomiędzy Atomem Trefl Sopot i Chemikiem Police. Zapraszamy na relację LIVE z hali Widowisko-Sportowej AWFiS.

W związku z transmisją telewizyjną w Polsacie spotkanie rozpocznie się o godz. 14.51.

Atom Trefl: Leys, Bełcik, Pietersen, Szeluchina, Efimienko, Hill, Zenik (libero) - Molnar, Kaczorowska, Łukasik, Podolec
Chemik: Werblińska, Gajgał-Anioł, Glinka-Mogentale, Bjelica, Mróz, Ognjenović, Sawicka (libero) - Raczyńska, Grejman, Kowalińska

V set

Tie break rozpoczął się od gry punkt za punkt. Sopocianki zaczęły powoli budować przwagę. Czas dla Chemika (4:1)

Sopocianki bronią wywalczonej na początku przewagi. Zmiana strona przy prowadzeniu sopocianek 8:4

Chemik walczy i zmniejszył straty do trzech punktów (7:10)

Policzanki odrobiły kolejny punkt. Czas dla Atomu (12:10)

Sopocianki nie dały sobie wydrzeć wygranej i po ataku Molnar mogły się cieszyć z wygranej z niepokonanym do tej pory Chemikiem!

MVP Podolec

IV set

Seta lepiej zaczęły policzanki, które prowadziły 2:0, 3;1, ale potem inicjatywę zaczął przejmować Atom Trefl. Czas dla Chemika (6:4)

Na pierwszej przerwie technicznej Atom Trefl lepszy o trzy punkty (8:5)

Chemik odrabia straty, a sopocianki mają problemy ze skończeniem akcji. Czas dla Atomu Trefla (11:11)

Po wyrównanej walce punkt za punkt po dwóch akcjach Podolec (atak, serw) na drugiej przerwie techniczej prowadzi Atom Trefl (16:14)

Policzanki doprowadziły do remisu, ale po trzech akcjach Szeluchiny (atak, dwa asy serwisowe) Atom odzyskał prowadzenie (20:18). Do konca seta gra toczyła się punkt za punkta, a set zakończyła atakiem w antenkę Werblińska. Będzie tie break!

III set

Trzeci set zaczął się od wyrównanej gry. Minimalnie przeważa Chemik. Na przerwie technicznej policzanki lepsze o dwa punkty (6:8)

Policzanki powiększyły przewagę do czterech punktów (9:13), ale w tym momencie lepiej zaczęły grać sopocianki, które na drugiej przerwie technicznej prowadzą dwoma punktami (16:14)

Sopocianki po drugiej przerwie technicznej nie zwolniły tempa i dzięki dobrej grze obronnej oraz skutecznemu blokowi powiększały przewagę, aby pewnie wygrać seta i przedłużyć emocje

II set

Druga partia zaczął się od wyrównanej gry. Od stanu 2:2 minimalną przewagę zaczął osiągąć Atom Trefl. Sopocianki są coraz skuteczniejsze ataku i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą 8:4

Po powrocie na parkiet gra sopocianek się zacięła. Policzanki bez większego problemu zdobyły pięć punktów z rzędu

Policzanki przejęły kontrolę nad wydarzeniami na parkiecie. Przewaga przyjezdnych oscyluje w granicach 2-3 punktów (13:16)

Sopocianki sprawiają wrażenie bezradnych. Po udanym początku seta Atom Trefl przestał być skuteczny. Policzanki bardzo dobrze grają blokiem. Po drugiej przerwie techniczej Chemik bez większych problemów powiększał przewagę i wygrał drugą partię.

I set

Początek meczu zdecydowanie dla Chemika. Policzanki są skuteczne w ataku i blokiem zatrzymują ataki sopocianek. Atom Trefl od stanu 2:6 poprawił skuteczność i szybko doszedł rywalki (5:6). Na pierwszej przerwie technicznej 6:8

Po pierwszej przerwie technicznej Chemik wypracował sobie przewagę, która po nieskutecznych akcjach sopocianek na drugiej przerwie technicznej wynosi 7 punktów (9:16)

Sopocianki miały już 8 punktów straty (10:18), ale nie zamierzały oddać seta bez walki i zaczęły odrabiać straty. Udało się dojść na jeden punkt (21:22). Niestety w kolejnych akcjach szczęście i sprytbyły po stronie policzanek. Seta zakończyła Werblińska oburącz kiwając za sopocki blok.