Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji... Pierwszy dzień fuzji. Msza dziękczynna w bastionie » 1 sierpnia 2022 to data fuzji firm paliwowych Lotos SA z Gdańska i Orlen SA z Płocka. W bastionie NS...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Abramczyk Polonia - Zdunek Wybrzeże LIVE: 56:34 99:80
piątek, 12 sierpnia 2022 09:54
Abramczyk Polonia - Zdunek Wybrzeże LIVE: 56:34 99:80
W piątek, 12 sierpnia, o godz. 18.00 w Bydgoszczy rozpocznie się
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
sobota, 06 sierpnia 2022 16:39
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
Po bardzo słabej grze Lechia przegrała na Polsat Plus Arena z

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Wakacyjna oferta GZSiSS na sierpień

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 03 sierpnia 2022 15:53

Od początku wakacji Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego włączył się w akcję wakacyjną przygotowując ofertę półkolonijną wychodząca na przeciw dzieciom i młodzieży. GZSiSS ciekawą ofertę przygotował na sierpień.


Już trzy turnusy zakończyły swoją półkolonijną przygodę realizując tygodniowy pobyt w siedzibie GZSiSS przy al. Grunwaldzkiej. Kolejne turnusy między innymi dla lekkoatletów rozpoczną się w sierpniu.

alt


W dniach 9-16 sierpnia i 17-24 sierpnia dwie gdańskie grupy wyjadą do Jawornika Polskiego. W tym samym czasie z tej miejscowości przyjadą dzieci, które podczas 2 turnusów spędza czas w Gdańskim Zespole Schronisk i Sportu Szkolnego. Z tej oferty skorzystają uczniowie czterech gdańskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 33, Szkoły Podstawowej nr 35, Szkoły Podstawowej nr 46, Szkoły Podstawowej nr 8. Do dyspozycji uczniów jest łącznie 90 miejsc, a zapisy prowadzone są przez wyżej wymienione placówki oświatowe.

alt


Kolejna wakacyjna oferta GZSiSS kierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 10-17 lat. Wodne wakacje na deskach sup, kajakach i smoczych łodziach nad Jeziorem Rychnowskim w Człuchowie rozpocznie się 6 sierpnia i potrwają do 11 sierpnia. Z tej kolonijnej ofert skorzysta 20 dzieci.


Od początku lipca prowadzone są zajęcia sportowe realizowane w ramach programu Dzielnicowe Centra Sportu. W ofercie GZSiSS pozostają zajęcia sportów wodnych, kajakarstwa i SUP, ale również treningi z tenisa ziemnego. Zajęcia dedykowane są zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym. Ideą programu jest stworzenie możliwości spędzenia czasu aktywnie wspólnie z rodziną. Zapisy na tego typu zajęcia prowadzone są za pośrednictwem strony – www.elektronicznezapisy.pl. Linki do poszczególnych zajęć znaleźć można na stronach www.gzsiss.pl

źródło GZSiSS

Newer news items:
Older news items: