Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Obóz pełen atrakcji

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W dniach 6-11 sierpnia Sekcja Smoczych Łodzi i Sportów Wodnych GZSiSS zorganizowała dla czterdziestu dzieci obóz w Człuchowie.Tegoroczna edycja miała nieco inny charakter niż w latach poprzednich. Połowę zgromadzonych uczestników stanowiły dzieci uczęszczające systematycznie przez cały rok szkolny na zajęcia wodne organizowane przez GZSiSS. Druga część uczestników to osoby, które trafiły z naboru otwartego. Podczas tegorocznych wakacji największy akcent położono nie na wyczyn, ale aspekty prozdrowotne oraz profilaktykę uzależnień a także na integrację całego zespołu. Podczas wspólnych zajęć dzieci stawiały pierwsze kroki w takich dyscyplinach wodnych jak smocze łodzie, SUP i kajakarstwo.

alt


alt


W Człuchowie na wszystkich uczestników czekała moc atrakcji takich jak Park Linowy, mini-golf, Park Wodny czy wizyta w gospodarstwie edukacyjnym. Już trzeci rok z rzędu Sekcja Smoczych Łodzi i Sportów Wodnych wzięła udział w konkursie „Pływania na Byle Czym”.

Przy okazji konkursu koloniści z GZSiSS wykazali się niesamowitą kreatywnością, tworząc niesamowite wehikuły pływające niemal z niczego. Podczas pobytu w Człuchowie obozowicze nie mogli się obyć się bez zabaw i gier integracyjnych. Dodatkowym atutem wyjazdu były kąpiele na plaży miejskiej oraz ogniska z kiełbaskami. Ten wspaniały pobyt stał się przyczynkiem do planowania kolejnego obozu, który odbędzie się już za rok.


Podczas zgrupowania wieloletnia wychowanka GZSiSS Ola Kondej przygotowywała się do Mistrzostw Świata w SUP, w terminie 7-11.09.2022 w Gdyni, podczas których będzie reprezentowała Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego.

alt

źródło GZSiSS