Wernisaż wystawy „Spojrzeć ludziom prosto w oczy…” » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w 4. rocznicę śmierci Jana Olszewskiego odbył się wernisaż wys... ZŁOTE płyną z gdańskich kranów... » To jest gest prezydent Gdańska. Złote popłyną z gdańskich kranów do niektórych gdańskich portfeli. Z... Dieta bezglutenowa – moda czy konieczność? Jak sobie radzić po diagnoz... » Niepewność, strach, a często bezradność i osamotnienie osób szukających przyczyn swoich dolegliwości... Wspólny bilet trójmiejski popłynął z FALĄ do morza... » 2 lutego w siedzibie Rady Miasta Gdańska odbyła się debata na temat projektu Spółki Innobaltica doty... W tygodniku „Sieci”: Budujemy najsilniejszą lądową armię Europy » W nowym numerze „Sieci” wicepremier Mariusz Błaszczak, laureat tytułu Człowiek Wolności Tygodnika „S... Zmiany w Muzeum Narodowym w Gdańsku » Przebywający na Wybrzeżu Jarosław Sellin, wiceminister Kultury i Dziedzictwa Narodowego podczas konf... 300 tys. zł na wojaże - gdańskie trampy » Mimo licznych publicznych lamentów na niedofinansowanie samorządów prezydent Gdańska A. Dulkiewicz i... Piotr Dzik: Wigilia od 1991 » 24 grudnia ubiegłego roku po raz 31. odbyła się wigilia dla ubogich. Na pytania związane z wydarzeni... Bartłomiej Obajtek: Lasy Państwowe przeciwne unijnej ingerencji w zarz... » Polska jest potęgą światową w przemyśle drzewnym. Samorządy nie mogą funkcjonować bez dobrej współpr... Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap...
ZŁOTE płyną z gdańskich kranów...
wtorek, 07 lutego 2023 15:37
ZŁOTE płyną z gdańskich kranów...
To jest gest prezydent Gdańska. Złote popłyną z gdańskich
Lekkoatletyczne gwiazdy w ORLEN Copernicus Cup
wtorek, 07 lutego 2023 09:13
Lekkoatletyczne gwiazdy w ORLEN Copernicus Cup
To będzie lekkoatletyczne wydarzenie zimy w Polsce! 8 lutego w
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
sobota, 04 lutego 2023 20:52
Lechia zdobyła punkt w rekordowo długim meczu
To było jedno z najdłuższych spotkań w historii piłkarskiej

Galeria Sztuki Gdańskiej

Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
poniedziałek, 30 stycznia 2023 13:19
Artur Baranowski – „Mój tata, mój mistrz”
Artur Baranowski, gdyński malarz, pejzażysta, często oceniany
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Obóz pełen atrakcji

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

W dniach 6-11 sierpnia Sekcja Smoczych Łodzi i Sportów Wodnych GZSiSS zorganizowała dla czterdziestu dzieci obóz w Człuchowie.Tegoroczna edycja miała nieco inny charakter niż w latach poprzednich. Połowę zgromadzonych uczestników stanowiły dzieci uczęszczające systematycznie przez cały rok szkolny na zajęcia wodne organizowane przez GZSiSS. Druga część uczestników to osoby, które trafiły z naboru otwartego. Podczas tegorocznych wakacji największy akcent położono nie na wyczyn, ale aspekty prozdrowotne oraz profilaktykę uzależnień a także na integrację całego zespołu. Podczas wspólnych zajęć dzieci stawiały pierwsze kroki w takich dyscyplinach wodnych jak smocze łodzie, SUP i kajakarstwo.

alt


alt


W Człuchowie na wszystkich uczestników czekała moc atrakcji takich jak Park Linowy, mini-golf, Park Wodny czy wizyta w gospodarstwie edukacyjnym. Już trzeci rok z rzędu Sekcja Smoczych Łodzi i Sportów Wodnych wzięła udział w konkursie „Pływania na Byle Czym”.

Przy okazji konkursu koloniści z GZSiSS wykazali się niesamowitą kreatywnością, tworząc niesamowite wehikuły pływające niemal z niczego. Podczas pobytu w Człuchowie obozowicze nie mogli się obyć się bez zabaw i gier integracyjnych. Dodatkowym atutem wyjazdu były kąpiele na plaży miejskiej oraz ogniska z kiełbaskami. Ten wspaniały pobyt stał się przyczynkiem do planowania kolejnego obozu, który odbędzie się już za rok.


Podczas zgrupowania wieloletnia wychowanka GZSiSS Ola Kondej przygotowywała się do Mistrzostw Świata w SUP, w terminie 7-11.09.2022 w Gdyni, podczas których będzie reprezentowała Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego.

alt

źródło GZSiSS