"Ściśle Jawne" w Telewizji Republika » W niedzielę o 20:00 nowy program "Ściśle Jawne" w Telewizji Republika.Prowadzący Piotr Nisztor przed... Klub gdańskiego "kokosa" - liderzy w klubie "400" » Ponad 270 tys. zł netto zarobiła w ub. roku prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz. Raptem 120 tys.... "Nie dla slalomu tramwajowego" » "Stop arogancji władzy", "Nie dla slalomu tramwajowego", "Boimy się, że nasze domy się zawalą", "Kto... Jakie prawo, taka jazda » W natłoku, wielu wydarzeń, tych ważnych i takich mniej, wprowadzane są kolejne zmiany, w moim przeko... Tysiące odwiedzających "Wiosnę w ogrodzie" » W dniach 11-12 maja na terenie Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego Rënk odbyła się 21. e... Dorota Arciszewska-Mielewczyk: Musimy pilnować interesów Polski » O agendzie w wyborach do Europarlamentu, determinacji do wygranej i mobilizacji wyborców do poparcia... Tylko kiosków żal » „W Oliwie do kiosku już nie skoczysz” informuje portal StaraOliwa.pl „To już definitywnie koniec pew... List otwarty w obronie praw księdza Michała Olszewskiego, prezesa Fund... » Dążenie do zemsty nigdy nie będzie sprawiedliwością. Nie będzie nią też żaden wyrok podyktowany zems... Pomorska lista PiS do Brukseli: Fotyga, Smoliński, Drelich, Rakowski..... » Portal wybrzeze24.pl dotarł do nieoficjalnej listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych... Kataklizm blisko - 19 zł za godzinę parkowania » Czy godzina parkowania będzie kosztowała 19 zł? Według przepisów przyjętych przez posłów Zjednoczone...
Reklama
Klub gdańskiego
czwartek, 16 maja 2024 11:18
Klub gdańskiego
Ponad 270 tys. zł netto zarobiła w ub. roku prezydent Gdańska
Texom Stal - Energa Wybrzeże LIVE 52:28
piątek, 17 maja 2024 20:18
Texom Stal - Energa Wybrzeże LIVE 52:28
W sobotę o godz. 16.30 w Rzeszowie rozpocznie się mecz Texom Stali
Lechia już świętuje, Arka musi postawić kropkę nad i, jubileusz Budziwojskiego
piątek, 17 maja 2024 17:04
Lechia już świętuje, Arka musi postawić kropkę nad i, jubileusz Budziwojskiego
I LIGA FORTUNA
Szybki powrót Lechii do Ekstraklasy. Po roku
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
niedziela, 19 maja 2024 21:03
Osłabiona Lechia ukarała nieskuteczną Arkę
Prawdziwy dreszczowiec zobaczyli kibice na Polsat Plus Arena. Lechia

Galeria Sztuki Gdańskiej

Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
niedziela, 12 maja 2024 14:51
Barbara Gruszka – nowe spojrzenie
Moje zafascynowanie malarstwem Barbary Gruszki pojawiło się po

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Śpiew morza
środa, 08 maja 2024 12:09
Śpiew morza
Szanowny Panie Łosiu,
piszę do Pana choć znamy się
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Tysiące gości odwiedziło Targi Mieszkań i Domów - GALERIA

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 03 marca 2014 20:24

Pierwsze w tym roku targi mieszkaniowe Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl, które przez dwa dni odbywały się w Amber Expo cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Stoiska blisko 80 wystawców przez dwa dni odwiedziły tysiące osób.


GALERIA

Na Targach swoje inwestycje prezentowali znani trójmiejscy deweloperzy: Robyg, Hossa, Panorama Development, Invest Komfort. Niektórzy deweloperzy nie mieli swoich stoisk, ale na Targach reprezentowały ich hostessy.


Robyg: Nowe etapy i promocje
- Na pierwszych w tym roku targach prezentujemy -€“ już dostępne w sprzedaży - €“dwa nowe etapy naszych inwestycji na Lawendowych Wzgórzach i Słonecznej Morenie -€“ powiedziała  Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży ROBYG. -€“ Dodatkowo dla naszych klientów przygotowaliśmy ciekawe promocje. Na Lawendowych Wzgórzach można nabyć miejsce parkingowe nawet o 9000 złotych taniej, natomiast na Słonecznej Morenie i Albatross Towers oferujemy atrakcyjną cenę mieszkań obniżoną od 5 do 20 tysięcy złotych, w zależności od wielkości lokalu. Promocja dotycząca Słonecznej Moreny i Albatross Towers będzie obowiązywać również podczas Tygodnia Specjalnych Cen w ROBYG, który będzie trwał od 3 do 8 marca. Wszyscy Klienci, którzy zgłoszą się do nas w tym okresie, będą mogli skorzystać z cen oferowanych na Targach. Dodatkowo, każdy kto w tych dniach odwiedzi nasze inwestycje i będzie posiadał rozdawane na Targach zaproszenie, otrzyma podwójny bilet do kina na premierę filmu "Witaj w klubie", który otrzymał Oscara.


alt


altHossa: Inwestycje gdańskie i gdyńskie
- Na targach prezentujemy wszystkie nasze inwestycje, które są obecnie w realizacji - przedstawiła targową ofertę Grupy Inwestycyjnej Hossa Ewelina Ilińska, kierownik Centrum Nieruchomości. - W Gdańsku są to cztery inwestycje: Garnizon we Wrzeszczu, na Morenie osiedle Centralpark, w Gdańsku Kiełpinku Wiszące Ogrody i Domy przy Tanecznej. Prezentujemy również komplet naszych inwestycji gdyńskich. Są to osiedla budowane w rejonie Gdynia Zachód: czyli rejon Gdynia Zachód. Jest to Fort Forest, osiedle Sokółka Zielenisz, Patio Róży i Wiczlino-Ogród. Po raz pierwszy na targach przedstawiamy kolejne budynki, które niedawno wprowadziliśmy do sprzedaży, realizowane w ramach naszych inwestycji -€“ taka sytuacja jest na przykład na Osiedlu Wiczlino -€“ Ogród czy też w Garnizonie.


alt


alt


Panorama Development: Mieszkania na teraz
- W naszej ofercie na targi proponujemy kontynuacje naszych inwestycji  - powiedziała Dorota Kotarska, Dyrektor Działu Sprzedaży Panorama Development. - Oferujemy kilka ostatnich mieszkań na Chełmie, gotowych do zamieszkania. W naszej ofercie są również lokale użytkowe w Oliwie oraz mieszkania w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Nasze inwestycje są dobrą ofertą dla osób, które szukają mieszkania żeby się wprowadzić jak najszybciej.


alt


W niedzielę odbyła się licytacja kawalerki w Gdyni w Zaciszu Leśnym. Do licytacji przystąpiło 8 osób. Po gorącym początku w walce o mieszkanie pozostało dwóch chętnych. Ostatecznie zwycięzca zaproponował 170 tysięcy złotych.


alt

Licytację kawalerki Panorama Development prowadził Sławomir Siezieniewski


- Podczas Targów Mieszkań i Domów odwiedzający mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą mieszkań dostępnych w znanych, wieloetapowych inwestycjach - Nowym Orłowie, Komandorskim Wzgórzu czy Nadmorskim Dworze - powiedziała Agnieszka Menczykowska, Specjalista ds. Marketingu Invest Komfort. - Zastanawiającym się chcieliśmy też przypomnieć, że to ostatni moment na zakup mieszkania w Sopockim Aquariusie i Wzgórzu Focha w Gdańsku. Wybór mieszkania jest wyborem stylu życia i na targach skupiliśmy się na prezentacji tych cech naszych inwestycji, które dają możliwość pełnego, aktywnego życia: lokalizacji w centralnych dzielnicach, bogatego wyposażenia sportowego i rekreacyjnego.


alt


alt


Nie wszyscy deweloperzy zdecydowali się na stoiska. Niektórych reprezentowały hostessy.


alt


Na targach swoje stoiska meli nie tylko deweloperzy, ale również m.in. doradcy finansowi.
- Do pośredników, do doradców finansowych klienci zwracają się w trudnych sytuacjach finansowych, gdy w banku nie uzyskają kredytu – powiedziała Anna Gorczyczewska, Doradca Finansowy Expander Direct. - Wtedy przychodzą po poradę do Expandera. Najczęściej jest to rozwiązanie w postaci dobrania innego banku do tej konkretnej sytuacji. Banki między sobą się bardzo różnią, a klienci natomiast się zrażają po wizycie w jednym z nich. Często się wydaje, że ta sytuacja jest nie do pokonania i kredytu nie otrzymają. Wtedy udają się do doradcy  i okazuje się, że po prostu nieszczęśliwie trafili do takiego banku i są inne, które kredytu udzielą. Warto próbować i warto korzystać z profesjonalnych brokerów, bo my dopasujemy się do sytuacji i potrzeb klienta, a nie w drugą stronę. W banku będą próbowali na siłę dopasować, żeby klient jednak ten wniosek złożył i najwyżej spotkał się z odmową. My działamy w inny sposób, ponieważ pomagamy wziąć kredyt i uczestniczymy we wszystkich formalnościach. Jesteśmy niezależni od banków finansowo i osobowo, więc wskażemy słabe i mocne strony danego banku, pokażemy wszystkie dodatkowe koszty, które się wiążą z kredytem. Jesteśmy niezależni i możemy pokazać jak najbardziej korzystną dla klienta ofertę.


alt


Osoby odwiedzające targi kierowały się różnymi kryteriami.
- Na targi przyszliśmy szukać mieszkania w konkretnej lokalizacji - przyznała Karolina Szyc. - Mamy sprecyzowane wymagania jeśli chodzi o lokalizację i metraż. Oczywiście ważnym elementem jest też cena. Na targach nie trafiliśmy na inwestycje o których byśmy nie wiedzieli, ale trochę nas to zainspirowało. Zadaliśmy kilka pytań. Warto było wpaść.


- Przyszłam na targi, aby zorientować się w sytuacji na rynku mieszkaniowym - powiedziała Jolanta Jasno. - Szukam mieszkania na przyszły rok i chciałam zobaczyć jakie będą propozycje. Interesuje mnie lokalizacja Ujeścisko, Szadółki.
Tomasz Łunkiewicz
Alicja Kołbuc

fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież