Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś... Kamienie milowe to nie tylko „praworządność”, to krok ku federalnej Eu... » Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (w skrócie KPO) to w założeniu są miliardy euro, któr... Georgette Mosbacher w tygodniku „Sieci”: „Nie wierzcie w kłamstwa o Po... » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” była ambasador USA w Polsce apeluje do świata by słuchano głosu Po... Rosyjska machina wojenna działa a zyski rosną, gdy leje się krew » Rosyjska gospodarka miała nie wytrzymać sankcji Zachodu, w efekcie jej machina wojenna powinna była ... Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe? » Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My jednak dociekamy co dzieje się z gr... W tygodniku „Sieci”: Tajemnica odejścia Lisa » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza próbuje ustalić, jakie były powody zwolnienia Toma... Gdańskie talenty - kino w mieście » Paweł Orłowski, polityk PO, był już sopockim spikerem, wiceprezydentem miasta, posłem, wiceministrem...
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
czwartek, 16 czerwca 2022 17:56
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
niedziela, 26 czerwca 2022 08:52
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
niedziela, 19 czerwca 2022 19:17
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
Przed miesiącem pisaliśmy o zamiarach odsprzedania części

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Józefka ” i „Magda”
poniedziałek, 13 czerwca 2022 11:57
„Józefka ” i „Magda”
Profesor Józefa Wnukowa, legenda Sopotu, mieszkała przy ulicy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Malbork: Elewarr zaprasza rolników...
wtorek, 21 czerwca 2022 17:54
Malbork: Elewarr zaprasza rolników...
Elewarr Sp. z o.o. zaprasza wszystkich rolników, mieszkańców gmin
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Marihuana i broń gazowa w dziecięcym pokoju

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 30 stycznia 2012 09:10

altPolicjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 23-letniego gdańszczanina, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Ponadto w jego mieszkaniu w komodzie pomiędzy ubraniami dla dziecka, funkcjonariusz znaleźli i zabezpieczyli broń gazową.Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową z komendy miejskiej weszli do mieszkania 23-latka z Gdańska. Funkcjonariusze mieli informację, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Już na klatce schodowej funkcjonariusze wyczuli specyficzną woń konopi indyjskich. Kiedy funkcjonariusze weszli do domu 23-latka, ten akurat palił marihuanę. W dalszej kolejności uwagę mundurowych zwrócił srebrny pakunek leżący na parapecie okna w pokoju dziecięcym. Jak się okazało, w folię zapakowane było około 100 porcji suszu konopi. Podczas przeszukania pokoju, w komodzie pomiędzy ubraniami dla dziecka, policjanci znaleźli i zabezpieczyli broń gazową, na którą wymagane jest pozwolenie.


alt


23-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Już w prokuraturze mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i udzielania ich innym osobom. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policji. Wcześniej 23-latek był notowany za kradzieże z włamaniem.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Tyle samo grozi za posiadanie broni bez zezwolenia. Za udzielanie narkotyków innej osobie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.
fot. www.gdansk.policja.gov.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież