PKW podała oficjalne wyniki II tury. Nawrocki wygrywa! » Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalnie po godz. 8.30 wybór Karola Nawrockiego na Prezydenta ... Likwidator Radia Gdańsk z wierchuszką KO na marszu w Warszawie » Zamiast “czystej wody” jest gęsty szlam w Radiu Gdańsk. W niedzielę, 25 maja, w Warszawie odbyły się... Kim naprawdę jest Karol Nawrocki? Co mówią o nim ludzie z Gdańska, byl... » „To jest po prostu człowiek, który swoją pracowitością wspiął się na poszczególne stanowiska, ale za... Apel do rodaków przed drugą turą wyborów prezydenckich » My, uczestnicy Konferencji Formacji Niepodległościowej, 24. organizacji działaczy opozycji antykomun... Janusz Szewczak: Nawrocki szansą Konfederacji - albo szparagi u kancle... » Karol Nawrocki ma własny obraz i wizje rozwoju Polski, Polski, która ma ambicje, aspirację, która in... Odezwa Obywatelskiego Komitetu Poparcia dr. Karola Nawrockiego w wybor... » Odezwa Obywatelskiego Komitetu Poparcia dr. Karola Nawrockiego w wyborach prezydenckich – przed II t... Prof. Piotr Czauderna: Dlaczego Karol Nawrocki? » Za niecały tydzień będziemy głosować w wyborach nowego prezydenta Polski, być może w najważniejszych... Gdańszczanie za Nawrockim. Grzegorz Berendt: Polegać jak na Zawiszy » Każdy z nas zna tytułowe porównanie. Są ludzie, których jesteśmy pewni; wiemy, że nie zawiodą, dotrz... Gdański park roz(g)rywki - samo(PO)moc miejska » W czerwcu przed gdańskim sądem kolejna rozprawa w procesie Janiny H., teściowej b. prezydenta Gdańsk... "Wywiadówka" programowa gdańskiej tvp: komentowanie... komentatorów i ... » Na kolejnym posiedzeniu spotkała się rada programowa TVP 3 Gdańsk. Jej obradami kierował przewodnicz...
PKW podała oficjalne wyniki II tury. Nawrocki wygrywa!
poniedziałek, 02 czerwca 2025 07:49
PKW podała oficjalne wyniki II tury. Nawrocki wygrywa!
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalnie po godz. 8.30
Kolejarz Wybrzeża nie wykoleił...
poniedziałek, 05 maja 2025 17:36
Kolejarz Wybrzeża nie wykoleił...
Co prawda po 5 biegach Wybrzeże przegrywało z Kolejarzem w Opolu
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Magdalena Heyda-Usarewicz
niedziela, 13 kwietnia 2025 18:00
Magdalena Heyda-Usarewicz
Kiedy pod koniec lat 50. XX w. Magdalena Heyda-Usarewicz, młoda

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Rowerzyści” Volkera Schmidta
niedziela, 16 lutego 2025 14:18
„Rowerzyści” Volkera Schmidta
Dziwne uczucie niedosytu, znaku zapytania i bezradności towarzyszy
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni zaprasza do kwestowania

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 16 października 2018 21:01

altHospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni serdecznie zaprasza do wzięcia czynnego udziału w Kweście Listopadowej, która odbędzie się od 31 października do 4 listopada br. na cmentarzach komunalnych: w Gdyni

Witomino i przy ul. Spokojnej, w Kosakowie oraz w Rumi.


Hospicjum im. św. Wawrzyńca w Gdyni serdecznie zaprasza do wzięcia czynnego udziału w Kweście Listopadowej, która odbędzie się od 31 października do 4 listopada br. na cmentarzach komunalnych: w Gdyni Witomino i przy ul. Spokojnej, w Kosakowie oraz w Rumi.


Hospicjum poszukujemy około tysiąca osób - uczniów szkoły podstawowej (od 6 klasy), gimnazjalnej, licealnej oraz zaprasza do kwestowania osoby dorosłe.

Zapisów można dokonać drogą elektroniczną do dnia 28.10.2018 r. (dzieci wyłącznie z rodzicami lub opiekunami prawnymi): 
http://ak5.pl/ua6.html


Wszelkie informacje na temat kwesty: www.facebook.com/HospicjumGdynia.


Dodatkowe informacje można uzyskać: Justyna Januka tel. 501-769-915, Zdzisław Januka tel. 795-387-947


Tegoroczna zbiórka zostanie przeznaczona na potrzeby podopiecznych hospicjum dla dorosłych oraz dla domu hospicyjnego dla Dzieci „Bursztynowa Przystań”.


Wolontariusze i pracownicy gdyńskiego hospicjum troszczą się o nieuleczalnie chorych od blisko trzydziestu lat. W pierwszych latach pacjentami były osoby z chorobami nowotworowymi w ramach hospicjum domowego. Od 2001 roku zaczęło działać hospicjum stacjonarne dla dorosłych na Oksywiu.


Od 2014 roku opieką zostali objęci mali pacjenci w hospicjum stacjonarnym dla dzieci Bursztynowa Przystań. Starają się stworzyć dom pełen ciepła, życzliwych uśmiechów, domowych zapachów i kolorów. Bliscy chorych mogą im towarzyszyć przez cały czas, w hospicjum nie ma godzin odwiedzin. 


Dzięki pracy lekarzy, pielęgniarek, psychologów, fizjoterapeutów oraz licznemu gronu wolontariuszy różnych profesji, podopieczni mają pomoc i opiekę, a ich rodziny wsparcie w najtrudniejszych chwilach.


Inne artykuły związane z:
Newer news items:
Older news items: