Obchody 100-lecia archidiecezji gdańskiej » W siedzibie Kurii Metropolitalnej odbył się briefing prasowy poświęcony peregrynacji relikwii św. Wo... W tygodniku „Sieci”: IPN będzie twierdzą nie do zdobycia » W wywiadzie dla tygodnika „Sieci” prezes IPN dr. Karol Nawrocki wyjaśnia, dlaczego Platforma Obywate... Podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku podsumowano 10 etapów badań archeologicznych na Westerplatte.-... Zmarł Paweł Huelle » Nie żyje Paweł Huelle, poeta, pisarz, autor bestselleru „Weiser Dawidek”, wykładowca akademicki oraz... Radni PiS chcą wyjaśnień w sprawie wycięcia wierzby przy ul. Wajdeloty » Przy ul. Wajdeloty wycięto wierzbę. Radni PiS Przemysław Majewski, Andrzej Skiba i Roman Plewa wraz ... Prezydent Andrzej Duda w tygodniku „Sieci”: Tusk nie będzie moim premi... » W nowym numerze „Sieci” prezydent Andrzej Duda w wyjątkowym wywiadzie wyjaśnia powody powierzenia mi... Inauguracja cyklu „Muzyczne popołudnie w Muzeum" » Koncert Mikołaja Sikały zainaugurował cykl recitali fortepianowych w ramach współpracy Muzeum II Woj... ROD "Kaczeńce" bez zmian » W sobotę 18 listopada na nadzwyczajnym zebraniu Stowarzyszenia Ogrodowego Rodzinnego Ogrodu Działkow... Fudakowski: to jest demoralizacja » Komentarz Stanisława Fudakowskiego, sekretarza Stowarzyszenia "Godność" do Oświadczenia jakie wydano... L. Brudzyński komisarzem Sopotu » Premier RP Mateusz Morawiecki wyznaczył Lucjana Brudzyńskiego do pełnienia - od 15 listopada br. - f...
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
czwartek, 23 listopada 2023 17:36
Prokurator sprawdza... SKT a zasady Karnowskiego
Prokuratura Okręgowa w Bydgoszczy od kwietnia b. roku prowadzi

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
wtorek, 28 listopada 2023 15:09
Powołano Spółkę Akcyjną Wybrzeże Gdańsk S.A.
Komunikat właścicieli Wybrzeże S.A. dotyczący powołania
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
sobota, 18 listopada 2023 14:29
Przełamanie Gedanii u siebie*Baltia wygrywa rundę jesienną
I LIGA FORTUNA
Rekordowa seria zwycięstw Arki Gdynia trwa.
Czas derbów!
czwartek, 23 listopada 2023 17:46
Czas derbów!
Po ponad 3 latach czekają nas kolejne emocje derbowe. Po zawieszeniu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
niedziela, 19 listopada 2023 18:48
Gdańskie Barwy, Gdańskie Tonacje
Zakończenie sezonu wystawienniczego 2023 „Gazety Gdańskiej”

Sport w szkole z ORLENEM

Sztafetowe biegi przełajowe
niedziela, 01 października 2023 14:07
Sztafetowe biegi przełajowe
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 26 i 27 września w Parku im.
Piękna Zośka
wtorek, 14 listopada 2023 19:40
Piękna Zośka
Długie jesienne wieczory sprzyjają, a wręcz zachęcają do

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Uczelnie prywatne zapraszają

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 25 marca 2010 17:02

altWiosna to dla uczniów klas maturalnych czas wzmożonej nauki i ostatecznej decyzji na jakie studia się wybrać. Bogata ofertę dla młodych ludzi mają prywatne uczelnie usytuowane w Trójmieście. Przedstawiamy cztery szkoły z bogatym doświadczeniem mogące poszczycić się absolwentami we wszystkich gałęziach polskiej gospodarki, administracji i kultury. 


Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku:  studia bezpłatne
- W tym sezonie realizujemy dwa projekty unijne - studia współfinansowane ze Środków Unijnych na kierunku „Administracja specjalności administracja publiczna i gospodarcza” oraz na kierunku „Zarządzanie specjalności zarządzanie sportem i samodzielny księgowy”,  na kierunku „Pedagogika - specjalność doradztwo zawodowe” - powiedziała Kamila Blachnierek z działu reklamy Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. - Rok akademicki 2010/2011 będzie ostatnim rokiem trwania obu projektów. Zachęcamy wszystkich do udziału w nich.


Wyższa Szkoła Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni: Japonistyka i Chinoznawstwo
- Mamy jako jedyni Japonistykę i Chinoznawstwo - mówi prorektor do spraw rozwoju prof. Leszek Starosta. – Nie są to studia filologiczne, ale odbywają się w ramach Stosunków Międzynarodowych. Są to dwie specjalności. Studenci zdobywają wiedzę o współczesnej Japonii i o współczesnych Chinach. Mamy wśród wykładowców Japończyka i Chinkę. Nasi studenci sobie świetnie radzą z opanowaniem tych dwóch języków. I oczywiście zachęcamy do studiowania na kierunku Prawo. 


Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni: po pierwsze prawo
- Zapraszamy na trzy nowe kierunki: Prawo, Logistyka i Bezpieczeństwo Wewnętrzne i na wszystkie pozostała tradycyjne kierunki naszej uczelni - powiedział prof. dr hab. Jerzy Młynarczyk, rektor. – Prawo studiować można u nas zaocznie i do czego szczególnie zachęcamy – stacjonarnie. Prawnik XXI wieku musi się różnić od prawnika XIX wieku. My mamy kształcić prawników na gruncie ustawodawstwa w skali globalnej, zorientowanych strukturach Unii Europejskiej, na to kładziemy szczególny nacisk. Program w naszej uczelni na wydziale prawa jest taki, jak przewiduje ministerstwo, z uzupełnieniami będącymi naszą specjalnością, których na razie nie chcę zdradzać.


Europejska Szkoła Hotelarska, Turystyki i Przedsiębiorczości, Szkoła Wyższa w Sopocie: w ramach czesnego dodatkowe kwalifikacje

- Nasza uczelnia w ramach czesnego oferuje dodatkowe kwalifikacje, które swoim zakresem wykraczają poza to, co wynika z dyplomu ukończenia uczelni - powiedział kanclerz Marek Urbański. – Dla przykładu: dajemy uprawnienia instruktorskie w zakresie rekreacji ruchowej, żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu, gier rekreacyjnych, fitness, nowoczesnych form gimnastyki, piłki siatkowej i piłki nożnej. A więc każdy, kto kończy studia u nas ma po pierwsze dyplom ukończenia uczelni z określoną specjalnością a oprócz tego dostaje państwową legitymację instruktorską, która uprawnia do wykonywania zajęcia osobno poza dyplomem. Oprócz tego, też w ramach czesnego, przygotowujemy do wykonywania innych zawodów, które nie wymagają legitymacji instruktorskich, na przykład: animator czasu wolnego. Również w ramach czesnego przygotowujemy do: zdania państwowego egzaminu pilota wycieczek oraz do wykonywania zawodu masażysty.
K.K.  

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież