Radni PiS chcą debaty o systemie FALA » Radni klubu PiS w Radzie Miasta Gdańska chcą rozmawiać o systemie FALA. W czwartek o godz. 17.00 zap... W tygodniku „Sieci”: Jechaliśmy polskim Leopardem! » Bohaterem nowego numeru „Sieci” jest Leopard 2 – niemiecki czołg, który może zmienić losy wojny na U... Działacze PiS pytają o plany miasta wobec terenów na których miały pow... » Miasto Gdańsk zrezygnowało z planów budowy parkingów kubaturowych w centrum Gdańska nie będzie. Prze... Nie żyje były prezydent Gdańska Franciszek Jamroż » W środę przed południem w wieku 79 lat zmarł Franciszek Stefan Jamroż. W latach 90. ubiegłego stulec... „Wejście w historię”: Enigma » 25 stycznia w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się pierwsze w tym roku wydarzenie w ramach... Gdańsk - nazwy dzielnic, których nie ma » Niedawno z przestrzeni publicznej zniknęły tablice z nazwami niektórych części administracyjnych Gda... IV Rajd Pieszy im. sierż. Wiktora Stryjewskiego ps. Cacko » W sobotę (21 stycznia) odbył się IV Rajd Pieszy im. sierż. Wiktora Stryjewskiego ps. Cacko. W trudny... 75-lecie "Mazowsza" w Gdańsku! » W dniu 20 stycznia w bazylice św.Brygidy w Gdańsku odbył się koncert Państwowego Zespołu Ludowego Pi... W tygodniku „Sieci”: Szokujące kulisy ataków na Polskę » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło analizują informacje na temat afery korupcyjnej w ... Pomorska Golgota więźniów KL Stutthof » Zbliża się niechlubna 78. rocznica „Marszu Śmierci”. Plan przymusowej ewakuacji obozu KL Stutthof op...
Szok dla J. Lewandowskiego? Gdańsk s(po)lonizował wodę...
środa, 11 stycznia 2023 20:14
Szok dla J. Lewandowskiego? Gdańsk s(po)lonizował wodę...
Tylko przez ostatnią dekadę 51 proc. akcji w spółce Saur Neptun
Trefl walczył, ale z Jastrzębia wraca bez punktów
sobota, 28 stycznia 2023 20:23
Trefl walczył, ale z Jastrzębia wraca bez punktów
Siatkarze Trefla walczyli, zwłaszcza w pierwszym secie, ale w
Rusza karuzela...
piątek, 27 stycznia 2023 15:18
Rusza karuzela...
W piątek budzi się z krótkiego, zimowego snu futbolowa karuzela
Lechia zwycięsko zaczęła rundę wiosenną
niedziela, 29 stycznia 2023 19:45
Lechia zwycięsko zaczęła rundę wiosenną
Udanie rozpoczęła rundę wiosenną Lechia. Podopieczni Marcina

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
niedziela, 22 stycznia 2023 12:04
„Ignacy Klukowski, Pomorzanin z wyboru”
Ukazała się kolejna publikacja poświęcona Ignacemu Klukowskiemu
Aktywne półkolonie z GZSiSS
niedziela, 29 stycznia 2023 21:49
Aktywne półkolonie z GZSiSS
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego na okres ferii

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Uczelnie prywatne zapraszają

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 25 marca 2010 17:02

altWiosna to dla uczniów klas maturalnych czas wzmożonej nauki i ostatecznej decyzji na jakie studia się wybrać. Bogata ofertę dla młodych ludzi mają prywatne uczelnie usytuowane w Trójmieście. Przedstawiamy cztery szkoły z bogatym doświadczeniem mogące poszczycić się absolwentami we wszystkich gałęziach polskiej gospodarki, administracji i kultury. 


Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku:  studia bezpłatne
- W tym sezonie realizujemy dwa projekty unijne - studia współfinansowane ze Środków Unijnych na kierunku „Administracja specjalności administracja publiczna i gospodarcza” oraz na kierunku „Zarządzanie specjalności zarządzanie sportem i samodzielny księgowy”,  na kierunku „Pedagogika - specjalność doradztwo zawodowe” - powiedziała Kamila Blachnierek z działu reklamy Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. - Rok akademicki 2010/2011 będzie ostatnim rokiem trwania obu projektów. Zachęcamy wszystkich do udziału w nich.


Wyższa Szkoła Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Gdyni: Japonistyka i Chinoznawstwo
- Mamy jako jedyni Japonistykę i Chinoznawstwo - mówi prorektor do spraw rozwoju prof. Leszek Starosta. – Nie są to studia filologiczne, ale odbywają się w ramach Stosunków Międzynarodowych. Są to dwie specjalności. Studenci zdobywają wiedzę o współczesnej Japonii i o współczesnych Chinach. Mamy wśród wykładowców Japończyka i Chinkę. Nasi studenci sobie świetnie radzą z opanowaniem tych dwóch języków. I oczywiście zachęcamy do studiowania na kierunku Prawo. 


Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni: po pierwsze prawo
- Zapraszamy na trzy nowe kierunki: Prawo, Logistyka i Bezpieczeństwo Wewnętrzne i na wszystkie pozostała tradycyjne kierunki naszej uczelni - powiedział prof. dr hab. Jerzy Młynarczyk, rektor. – Prawo studiować można u nas zaocznie i do czego szczególnie zachęcamy – stacjonarnie. Prawnik XXI wieku musi się różnić od prawnika XIX wieku. My mamy kształcić prawników na gruncie ustawodawstwa w skali globalnej, zorientowanych strukturach Unii Europejskiej, na to kładziemy szczególny nacisk. Program w naszej uczelni na wydziale prawa jest taki, jak przewiduje ministerstwo, z uzupełnieniami będącymi naszą specjalnością, których na razie nie chcę zdradzać.


Europejska Szkoła Hotelarska, Turystyki i Przedsiębiorczości, Szkoła Wyższa w Sopocie: w ramach czesnego dodatkowe kwalifikacje

- Nasza uczelnia w ramach czesnego oferuje dodatkowe kwalifikacje, które swoim zakresem wykraczają poza to, co wynika z dyplomu ukończenia uczelni - powiedział kanclerz Marek Urbański. – Dla przykładu: dajemy uprawnienia instruktorskie w zakresie rekreacji ruchowej, żeglarstwa, kajakarstwa, windsurfingu, gier rekreacyjnych, fitness, nowoczesnych form gimnastyki, piłki siatkowej i piłki nożnej. A więc każdy, kto kończy studia u nas ma po pierwsze dyplom ukończenia uczelni z określoną specjalnością a oprócz tego dostaje państwową legitymację instruktorską, która uprawnia do wykonywania zajęcia osobno poza dyplomem. Oprócz tego, też w ramach czesnego, przygotowujemy do wykonywania innych zawodów, które nie wymagają legitymacji instruktorskich, na przykład: animator czasu wolnego. Również w ramach czesnego przygotowujemy do: zdania państwowego egzaminu pilota wycieczek oraz do wykonywania zawodu masażysty.
K.K.  

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież