Ulica Dworcowa we wspomnieniach Orunian » Ponad 20 Orunian wzięło udział w spotkaniu sąsiedzkim "Wokół ulicy Dworcowej" w GAK Stacja Orunia. P... Zachować się... » Miała niespełna osiemnaście, kiedy zginęła z rąk ubeckich katów. Skazana niesłusznym wyrokiem na śmi... Wojciech Książek: Traktujmy się poważnie, panie ministrze! » Rozmowa z Wojciechem Książkiem, przewodniczącym Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ „... Zrozumienie i kompromis receptą na długie pożycie małżeńskie » 3 października w Dworze Artusa 25 małżeństw otrzymało Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyz... Debata "Więcej niż sport - dziedzictwo Gedanii Gdańsk w stulecie dział... » W Studiu Koncertowym Radia Gdańsk im. Janusza Hajduna w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej odbyła się de... W tygodniku „Sieci”: Radosław Sikorski. Kim jest? Komu naprawdę służy? » Najnowszy numer tygodnika „Sieci” stawia pytania o skandaliczne zachowanie Radosława Sikorskiego po ... Przemysław Majewski: Listek figowy władzy » Rozmowa z Przemysławem Majewskim, radnym z Klubu Radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska- Czy Gdańsk, ja... Radni PiS protestują przeciwko wspieraniu nielegalnej imigracji » Radni Miasta Gdańska z klubu Prawa i Sprawiedliwości zaprotestowali przeciwko wspieraniu przez Gdańs... Jacek Szaran: Słupsk nie istniał dla marszałka » Z Jackiem Szaranem, radnym ze Słupska, rozmawia red. Piotr Kubiak (Radio Gdańsk)Według słupskiego ra... Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami....
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Gedania z Zyską... w bramce
piątek, 30 września 2022 19:35
Gedania z Zyską... w bramce
Dwutygodniowa przerwa na mecze naszej reprezentacji w Lidze Narodów
Wojciech Łazarek: Życie to futbol
środa, 05 października 2022 16:09
Wojciech Łazarek: Życie to futbol
Wojciech Łazarek obchodził 85 rok życia pośród swoich

Galeria Sztuki Gdańskiej

Perłopławy Danuty Joppek
wtorek, 27 września 2022 10:21
Perłopławy Danuty Joppek
Zbliżają się dwie wystawy malarki pozostającej dla mnie nadal
Sztafetowe biegi przełajowe na inaugurację
niedziela, 02 października 2022 22:19
Sztafetowe biegi przełajowe na inaugurację
Sztafetowe biegi przełajowe rozegrane 27 września w Parku im. Jana

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Konkurs “Rzeka Wisła – bogactwo Polski”

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 08 lutego 2017 15:51

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Gdańsku we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Słupsku zapraszają uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz klas I-III gimnazjów woj. pomorskiego do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną pt. “Rzeka Wisła – bogactwo Polski”.


Organizatorzy chcą w ten sposób włączyć się w obchody Roku Wisły i promować wiedzę o królowej polskich rzek, a przy okazji zachęcać uczniów do ujawniania swoich talentów w twórczym wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych.


Każdy chętny powinien przygotować ciekawą prezentację multimedialną na temat zawarty w nazwie konkursu, nagrać ją na płytę DVD i przekazać w zaklejonej kopercie organizatorowi (Sekretariat PBW w Gdańsku, al. Gen. J. Hallera 14, 80-401 Gdańsk) wraz z pobraną ze strony internetowej www.pbw.gda.pl i wypełnioną kartą zgłoszeniową w terminie od 10 lutego do 31 marca 2017 roku.  


Wszelkie wątpliwości rozwieją i na wszystkie pytania odpowiedzą koordynatorzy: Ewa Różańska (PBW w Gdańsku Filia w Gdyni, tel. 58 621 99 42, e-mail: pbwgdynia@pbw.it.pl) oraz Renata Łuczak (PBW w Słupsku, tel. 59 848 88 39, e-mail: r.luczak@pbw.slupsk.pl).


altIm bardziej kreatywna oraz oryginalna będzie prezentacja, tym większe szanse jej autora na zdobycie uznania jury. Pod uwagę będzie brana także poprawność językowa i merytoryczna zamieszczonych informacji, a także ich przejrzysty i uporządkowany układ. Przewidziane są po trzy nagrody główne w każdej z kategorii wiekowych.


Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w PBW w Gdańsku w dniach 8-15 maja 2017 r. w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek.

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież