Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś... Kamienie milowe to nie tylko „praworządność”, to krok ku federalnej Eu... » Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (w skrócie KPO) to w założeniu są miliardy euro, któr... Georgette Mosbacher w tygodniku „Sieci”: „Nie wierzcie w kłamstwa o Po... » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” była ambasador USA w Polsce apeluje do świata by słuchano głosu Po... Rosyjska machina wojenna działa a zyski rosną, gdy leje się krew » Rosyjska gospodarka miała nie wytrzymać sankcji Zachodu, w efekcie jej machina wojenna powinna była ... Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe? » Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My jednak dociekamy co dzieje się z gr...
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
czwartek, 16 czerwca 2022 17:56
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
niedziela, 26 czerwca 2022 08:52
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
niedziela, 19 czerwca 2022 19:17
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
Przed miesiącem pisaliśmy o zamiarach odsprzedania części

Galeria Sztuki Gdańskiej

Podróż do raju
poniedziałek, 20 czerwca 2022 15:35
Podróż do raju
Wydarzeniem mijającego tygodnia był wernisaż wystawy malarskiej

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Renault Zdunek sponsorem tytularnym gdańskich żużlowców

altRenault Zdunek Wybrzeże Gdańsk - tak będzie brzmiała oficjalna nazwa pod którą w sezonie 2013 będą rywalizować w I lidze gdańscy żużlowcy. Sponsorem głównym gdańskiego klubu została Krajowa Spółka Cukrowa SA.Renault Zdunek został sponsorem tytularnym gdańskiej drużyny żużlowej. O takim scenariuszu mówiło się od pewnego czasu. Tadeusz Zdunek to osoba, która miała istotny wpływ na sytuację w gdańskim klubie po sezonie 2012. To on z własnych środków pokrył część zobowiązań jakie zostały po poprzednim zarządzie. Gdańszczanie w lidze będą występować jako Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk.


Nowym sponsorem głównym została Krajowa Spółka Cukrowa. Wspólnie z nowym sponsorem klub przygotował program przyznawania nagród Fair Play, który trwał będzie przez cały ligowy sezon 2013.


Ideą programu jest docenianie szczytnych zachowań zawodników podczas meczów rozgrywanych na torze obiektu im. Zbigniewa Podleckiego. O tym, który zawodnik zostanie uhonorowany nagrodą w postaci wysokiej klasy kasku marki Scott decydowała będzie każdorazowo trzyosobowa kapituła, w skład której wejdą trenerzy obydwu drużyn oraz arbiter pojedynku.


Nagrodę Polski Cukier Fair Play będą mogli otrzymać zawodnicy, których postawa na torze bądź poza nim będzie zasługiwała na wyróżnienie. Brane pod uwagę będą więc zarówno zachowania podczas sportowej walki, jak i te dziejące się poza polem widzenia kibiców (np. użyczenie swojego sprzętu na potrzeby innego zawodnika).


W roku 2013 na torze będą rywalizować nie tylko żużlowcy. Na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego odbędzie się cykl zawodów rowerowych dla młodzieży gimnazjalnej – Pomerania 1,5 km Bike Cup. Impreza przewidziana jest na 17 oddzielnych turniejów (włączając w to finał i półfinały), a wziąć w niej udział ma blisko 700 uczniów ze 112 gimnazjów województwa pomorskiego. Zawody odbywać się będą w maju w dni powszednie. Patronat nad cyklem turniejów zdecydowali się już objąć Marszałek Województwa Pomorskiego Mirosław Struk oraz poseł na Sejm RP Leszek Blanik. Zaproszenie do udziału w turnieju skierowane jest do wszystkich szkół gimnazjalnych województwa pomorskiego, których zadaniem będzie jedynie organizacja i przywiezienie na miejsce zawodów uczniów, na których będą czekać rowery, stroje oraz kaski. Ponadto w czasie trwania pojedynków rowerzystów na obiekcie trwać będą szkolenia z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Kadra Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Oliver Berntzon
Renat Gafurov
Thomas H. Jonasson
Robert Miśkowiak
Artur Mroczka
David Ruud
Dawid Stachyra
Mathias Thörnblom
Cameron Woodward
Patryk Beśko
Dominik Kossakowski
Kamil Matyjas
Krystian Pieszczek
Marcel Szymko
Krzysztof Wittstock

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież