Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa » Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje prawdą. Były premier sprzedaż aktywów s... Czesław Nowak: W samorządach przeważają plusy ujemne » Z Czesławem Nowakiem, posłem w latach 1989–93 (OKP, PC), gdańskim radnym 1998-2006, prezesem Stowarz... Zmarł autor koncepcji pomnika Poległych Stoczniowców 1970 » 21 maja 2022 r. zmarł Bogdan Pietruszka, autor koncepcji gdańskiego pomnika Poległych Stoczniowców 1... Konkurs dla młodzieży „Zainwestuj w naszą planetę” rozstrzygnięty » Wyłoniono zwycięzców konkursu „Zainwestuj w naszą planetę” na plakat cyfrowy o tematyce ekologicznej... W tygodniku „Sieci”: Tak Tusk chciał sprzedać LOTOS Rosjanom » Upublicznienie dokumentów zdradzających plany sprzedania Rosjanom Grupy LOTOS przez rząd PO-PSL jasn... Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent...
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
czwartek, 26 maja 2022 19:49
Lotos na sprzedaż: zamiar ministra i podpis prezesa
Duet Donald Tusk-Paweł Olechnowicz nieroztropnie gospodaruje

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Bartłomiej Bołądź atakującym Trefla
czwartek, 26 maja 2022 19:56
Bartłomiej Bołądź atakującym Trefla
Jeden z czołowych atakujących i punktujących sezonu 2021/2022
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Ćwicz z Drużyną Energii
poniedziałek, 23 maja 2022 13:50
Ćwicz z Drużyną Energii
Trwa sportowy etap Drużyny Energii, w którym rywalizuje 191 szkół
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Biało-zieloni zapraszają na mecz z Wisłą

Od czwartku 28 marca do soboty 30 marca na Wyspach Lechii w Gdańsku obowiązuje specjalna promocja. Przy zakupie dwóch produktów z asortymentu oficjalnego sklepu Lechii Gdańsk każdy klient otrzymuje rabat w wysokości 25% na wszystkie zakupy. Dodatkowo dostaje również voucher uprawniający do 20% rabatu przy kolejnych zakupach.


Promocje na Wyspach nie łączą się. Weekendowa oferta nie obejmuje produktów, które są już w promocji, bądź w ofercie wyprzedaży.
W czwartek po południu w trzech centrach handlowych na terenie Gdańska, gdzie funkcjonują oficjalne Wyspy Lechii można było spotkać zawodników I zespołu. Piłkarze zapraszali na najbliższy mecz – z Wisłą Kraków, w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 16.00.


alt


Zawodnicy pojawili się na Wyspach w Galeriach Bałtyckiej i Przymorze oraz w Centrum Handlowym Carrefour Morena o godz. 17.00. W Galerii Bałtyckiej można było spotkać Pawła Buzałę, Adama Dudę, Grzegorza Rasiaka i Sebastiana Maderę. W Galerii Przymorze stawili się Krzysztof Bąk i Sebastian Małkowski, a na Morenie Chris Oualembo i Bartosz Kaniecki.


alt


alt

Krzysztof Bąk i Sebastian Małkowski w Galerii Przymorze


Zarząd Lechii Gdańsk zdecydował, że część dochodu ze sprzedaży biletów na spotkanie z Wisłą zostanie przekazana na rzecz pomocy dla poszkodowanych w wypadku autokaru z kibicami wracającymi z meczu z Piastem Gliwice. Na ten cel będzie przekazanych 10 zł z każdego sprzedanego biletu normalnego i 5 zł od każdego sprzedanego biletu ulgowego.


Zawodnicy biało-zielonych na Wyspach rozdawali kibicom plakaty drużyny, a najmłodszym fanom specjalne karty ze swoim wizerunkiem i zapraszali na mecz informując jednocześnie o akcji pomocy poszkodowanym w wypadku.
Wła-49
fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież