Prezydent w mateczniku... » 4 dni po zaprzysiężeniu na Prezydenta RP - dr Karol Nawrocki weekend spędził w rodzinnym domu. Był n... Stowarzyszenie 'Godność' gratuluje Prezydentowi Karolowi Nawrockiemu » PanKarol NawrockiPrezydent Rzeczypospolitej PolskiejSzanowny Panie Prezydencie!Dzień Pańskiego zaprz... Szok! Gdańscy sędziowie mówią „nie” ministrowi Żurkowi » Minister Waldemar Żurek planował masowe czystki w sądach, ale w Gdańsku trafił na mur. Kolegium Sądu... Kaszubi domagają się zamknięcia wystawy "Nasi chłopcy" » Kaszubi żądają zamknięcia kontrowersyjnej wystawy pod nazwą „Nasi chłopcy. Mieszkańcy Pomorza Gdańsk... TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!? » Dwaj członkowie zarządu GPEC-u, w którym Lipsk ma 83 proc. udziałów a Gdańsk 17 proc., Marcin Lewand... Formela: Tusk na wojnie z milionami obywateli » „Donald Tusk jest na wojnie z ponad 10 mln obywateli, którzy wybrali inaczej, niż on uważał. I te ko... Janusz Szewczak: Budżet klęski ekipy Tuska » „Minister Domański wiezie nas autostradą ku katastrofie finansów publicznych. Czegoś takiego nie był... Nie mówili o sobie "nasi chłopcy" - nie mieli "niemieckich kolegów" » Byłem na wystawie o infantylnym tytule "Nasi chłopcy". Wykorzystano na niej moje książki. Szkoda, że... Gdański protest przeciwko haniebnej wystawie "Nasi Chłopcy" » „Miliony Polaków szło do walki przeciwko niemieckiemu najeźdźcy. Przeciwko niemieckiemu Wermachtowi.... Czas na rząd ocalenia państwa. "Tusk jak bezpaństwowiec" » Po dojściu do władzy Donalda Tuska i jego ekipy nasza demokracja stawała się coraz bardziej fasadowa...
TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!?
sobota, 02 sierpnia 2025 18:39
TOP 20 na Pomorzu - drwina z miotły Tuska!?
Dwaj członkowie zarządu GPEC-u, w którym Lipsk ma 83 proc.
Jubileusz 80-lecia Lechii
niedziela, 10 sierpnia 2025 18:35
Jubileusz 80-lecia Lechii
Na Ołowiance w Gdańsku miała miejsce urodzinowa Gala Lechii
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
środa, 30 kwietnia 2025 22:06
Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
Stosunkowo niedawne zauroczenie muzyką Mingusa, mogę jedynie

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Rowerzyści” Volkera Schmidta
niedziela, 16 lutego 2025 14:18
„Rowerzyści” Volkera Schmidta
Dziwne uczucie niedosytu, znaku zapytania i bezradności towarzyszy
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Młode "Atomówki" nadal niepokonane w Młodej Lidze

altTrzeci mecz i trzecie zwycięstwo. To bilans PGE Atomu Trefla w Młodej l.idze Kobiet. Podopieczne Piotra Mateli pokonały Pałaca Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:18, 25:13).



PGE Atom Trefl Sopot - KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:18, 25:13)

PGE Atom Trefl Sopot: Mras, Mikołajewska, Łukasik, Tucholska, Damaske, Urbanowicz, Nowak (L) oraz Szczyrba, Wilczyńska, Grzmocińska, Piepiórka, Piotrowska

KS PAŁAC Bydgoszcz: Adamek, Jurkojć, Karpińska, Wysocka, Jaszkielaszek, Pieczka, Nowakowska (L) oraz Nowacka, Marcinkiewicz, Hamuda, Bilicka, Świderska

MVP: Dominika Mras

PGE Atom Trefl po raz trzeci zagrał mecz Młodej Ligi Kobiet w swojej hali. Po raz drugi była to sala Zespołu Szkół Energetycznych.


W pierwszym secie na początku trwała wyrównana walka. Drużyny zdobywały po dwa punkty, aby po chwili rywal zdobywał dwa z rzędu. W sopockiej drużynie dobrze funkcjonował blok. Bydgoszczanki dobrze grały w obronie i nie mogąc przebić się przez sopocki blok obijały go. Po wyrównanych początkach przewagę uzyskiwały sopocianki. W pierwszej partii odskoczyły rywalkom na 13:8, ale po chwili było tylko 15:14. końcowa część pierwszego seta to zdecydowana dominacja sopockiej drużyny, która pozwoliła rywalkom zdobyć tylko dwa punkty do końca partii.


W drugim secie dość szybko sopocianki wypracowały sobie kilka punktów przewagi. Bydgoszczanki starały się gonić, ale popełniały sporo błędów w ataku i zagrywce. Sopocianki kontrolowały przebieg gry i pewnie wygrały drugiego seta.


W trzeciej partii podobnie jak w pierwszej na początku toczyła się wyrównana walka. Bydgoszczanki przez chwilę dotrzymywały kroku sopociankom. Od stanu 12:8 inicjatywa należała do podopiecznych Piotra Mateli, które szybko powiększały prowadzenie.. Trzecia partia zakończyła się pewną wygraną sopocianek do 13.


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież