Kandydaci “Konfederaci - Bezpartyjni - Polska jest jedna - Dla Pomorza... » Komitet “Konfederaci - Bezpartyjni - Polska jest jedna - Dla Pomorza” przedstawił kandydatów do Rady... E. Grabarek-Bartoszewicz wystartuje w Gdańsku » Do gdańskiej polityki wraca Elżbieta Grabarek-Bartoszewicz, b. przewodnicząca Rady Miasta Gdańska, r... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: „Zostaję. Walczymy Dalej.” » W tygodniku „Sieci” Jarosław Kaczyński w specjalnym wywiadzie deklaruje: Zgłoszę swoją kandydaturę n... Gdańsk w obiektywie uczniów ZSS nr 2 » W Filii Gdańskiej przy ulicy Mariackiej odbył się wernisaż wystawy „Gdańsk w naszym obiektywie” - 24... W hołdzie Wyklętym: Tym co zachowali się jak trzeba... » 1 marca w Gdańsku obchodzono Dzień Żołnierzy Wyklętych. Instytut Pamięci Narodowej wspólnie z środow... KWW Kocham Gdańsk przedstawił kandydatów do Rady Miasta » KWW Kocham Gdańsk – Kandydaci Niezależni przedstawił listę kandydatów do Rady Miasta. Komitet wystaw... Tomasz Jezierski: Kochają Gdańsk... » Na politycznej mapie Gdańska pojawiło się nowe, świeże ugrupowanie. Jak sami o sobie mówią, mają doś... Michał Urbaniak o wyborach : Konfederacja gotowa w Gdańsku » Michał Urbaniak, z Konfederacji, gdański poseł na Sejm RP IX kadencji, już niebawem zorganizuje konf... Dulkiewicz naucza w szkołach » Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej oświaty, w ramach "lekcji obywatel... Piotr Duda w Telewizji Republika » W środę, 28 lutego, o 19:30 gościem Danuty Holeckiej w Telewizji Republika będzie Piotr Duda, przewo...
Dulkiewicz naucza w szkołach
czwartek, 29 lutego 2024 10:44
Dulkiewicz naucza w szkołach
Gdańscy uczniowie mają nową nauczycielkę. Z kagankiem politycznej
Nieudany początek wiosny podopiecznych trenera Borkowskiego
sobota, 02 marca 2024 16:04
Nieudany początek wiosny podopiecznych trenera Borkowskiego
Nieudanie zaczęły wiosnę piłkarki AP ORLEN. Podopieczne trenera
Arka i Lechia kroczą do ekstraklasy
piątek, 01 marca 2024 15:07
Arka i Lechia kroczą do ekstraklasy
Trójmiejski duet, Arka i Lechia, kroczy konsekwentnie do
Lechia zdeklasowała Resovię
poniedziałek, 04 marca 2024 19:18
Lechia zdeklasowała Resovię
Po bardzo dobrej pierwszej połowie Lechia na Polsat Plus Arena

Galeria Sztuki Gdańskiej

Baranowscy, ojciec i syn
niedziela, 25 lutego 2024 13:53
Baranowscy, ojciec i syn
Henryk Baranowski (1932-2005) pochodził z Kociewia, urodził się w

Sport w szkole

Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
poniedziałek, 26 lutego 2024 11:25
Zaproszenie do Spartakiady Przedszkolaków
Gdański Zespół Schronisk i Sporu Szkolnego zaprasza do udziału w

"Gdańska" w antrakcie

Puste miejsca
wtorek, 06 lutego 2024 15:33
Puste miejsca
Pustynia według Wikipedii to teren o dużej powierzchni pozbawiony
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
poniedziałek, 24 lipca 2023 10:43
Premier: Bogate Pomorze to bogata Polska
To było pierwsze tego typu wydarzenie w regionie. W Wejherowie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Miłe złego początki Stoczniowca w Sosnowcu

altOd bramki zdobytej w 53 sekundzie meczu rozpoczęli hokeiści Stoczniowca pierwsze spotkanie w 2021 roku. Niestety były to miłe złego początki. Po ostatniej syrenie w Sosnowcu cieszyli się gracze Zagłębia, którzy wygrali 5:2 (4:2, 0:0, 1:0).


Zagłębie Sosnowiec – GKH Stoczniowiec Gdańsk 5:2 (4:2, 0:0, 1:0)
Bramki: 0:1 Josef Vítek (1), 1:1 Igor Smal (3, 5 na 4), 2:1 Iwan Rybczik (7), 2:2 Josef Vítek (8), 3:2 Rusłan Baszyrow (15, 5 na 4), 4:2 Jewgienij Nikiforow (20), 5:2 Iwan Rybczik (57).

Zagłębie: Czernik – Khoperia, Rodionow, Nikiforow, Wasiljew, Baszyrow – Syrojeżkin, Naróg, Smal, Dubinin, Rybczik – Ļeščovs, Luszniak, Sikora, Kozłowski, Blanik – Jākobsons, Gniewek, Piotrowski, Rutkowski, Kulas

GKH Stoczniowiec: Kieler – Mateusz Rompkowski, Wala, Vítek, Mocarski, Wołoszyk – Lehmann, Leśniak, Stasiewicz, Pesta, Strużyk – Liśkiewicz, Maciej Rompkowski, Maciej Rybak, Drozd-Niekurzak, Michał Rybak – Żurauski, Łabinowicz, Zając, Sadowski, Bandarenka.

Pierwsze minuty pierwszej tercji stały pod znakiem ofensywy. Zaczęło się dobrze dla Stoczniowca. W 53 minucie Josef Vitek zdobył pierwszą bramkę dla biało-niebieskich w 2021 roku. Gdańszczanie nie cieszyli się długo prowadzeniem. W 3 minucie sosnowiczanie wyrównali, a do gdańskiej bramki trafił Igor Smal gdy gospodarze grali w przewadze. Zagłębie poszło za ciosem i w 7 minucie objęło prowadzenie po trafieniu Iwana Rybczika. Odpowiedź gdańszczan był natychmiastowa. Po 23 sekundach od starty bramki doprowadzili do wyrównania, a po raz drugi trafił Josef Vitek. Niestety na tym się skończyły strzeleckie popisy Stoczniowca. W pierwszej tercji jeszcze dwa razy sosnowiczanie pokonywali Michała Kielera. Podczas okresy gry w przewadze Zagłębie na prowadzenie wyprowadził Rusłan Baszyrow, a tuż przed końcem pierwszej tercji na 4:2 podwyższył Jewgienij Nikiforow. Przez prawie 40 minut wynik nie uległ zmianie. W 57 minucie wynik spotkania na 5:2 ustalił Iwan Rybczik. Sosnowiczanie wygrywając ze Stoczniowcem przerwali serię 17 porażek z rzędu. Ostatnim zespołem, który pokonali przed ta złą serią był Stoczniowiec.

Tomasz Łunkiewicz

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież