Beton twardy... » Informowaliśmy o pikiecie zbuntowanych Rad Dzielnic Gdańska przed Żakiem, siedzibą RMG. Wydarzenie z... Kruszenie betonu » W czwartek, 18 czerwca, pod siedzibą Rady Miasta Gdańska (dawnego Żaku) odbędzie się pikieta zbuntow... Antymigracja w Gdańsk » W ostatni piątek w centrum Gdańska organizacje narodowe zorganizowały Marsz Antyemigracyjny.Gdański ... Janusz Szewczak o "Kulturze nienawiści" - na polskim trzęsawisku » "Kultura nienawiści czyli Polska nienawiścią podzielona" to kolejny ważny głos dr. Janusza Szewczaka... Miliony euro z Gdańska dla Lipska - GPEC płaci szczodrze » Blisko 90 mln złotych netto zarobił lipski GPEC w Gdańsku w ub. roku, to 26 proc. więcej niż w 2024.... Radni Gdańska: interpelacja o usunięcie flag i symboli państwa ukraińs... » Po tym, jak 27 maja br. Wołodymyr Zełenski nadał Samodzielnemu Centrum Operacji Specjalnych “Północ”... P. Czarnek w sali BHP » Przemysław Czarnek, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko premiera polskiego rządu po wybor... Manifestacja "S" w Warszawie. K. Dośla: Zielony Ład to trucizna » Ponad 200 tysięcy osób wzięło udział w dzisiejszej manifestacji "Solidarności" w Warszawie "Razem dl... Sumienie infułata » Po wielu latach starań środowisk patriotycznych udało się wreszcie w sposób należny uhonorować jedne... Szachrajstwa Karnowskiego - kaloryfery na kortach SKT? » Czy Jacek Karnowski, b. prezydent Sopotu, zamierzał na kortach Sopockiego Klubu Tenisowego wystawić ...
Reklama
Miliony euro z Gdańska dla Lipska - GPEC płaci szczodrze
niedziela, 07 czerwca 2026 16:24
Miliony euro z Gdańska dla Lipska - GPEC płaci szczodrze
Blisko 90 mln złotych netto zarobił lipski GPEC w Gdańsku w ub.
Krajobraz po bitwie... Co w Lechii...
środa, 03 czerwca 2026 14:04
Krajobraz po bitwie... Co w Lechii...
Nie minęło jeszcze dwa tygodnie po sensacyjnej degradacji Lechii
Tablica Łazarka
środa, 31 grudnia 2025 19:00
Tablica Łazarka
Wojciech Łazarek był piłkarzem, a później bardzo znanym trenerem

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Racjonalny” romantyk i mistyk epoki danych
sobota, 18 października 2025 18:54
„Racjonalny” romantyk i mistyk epoki danych
Dzięki współpracy Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Atom Trefl - Impel LIVE: 3:0 - 25:23, 25:23, 25:21

altNa godz. 14.45 zaplanowano początek spotkania AtomuTrefl z Impelem Wrocław. Zapraszamy na relację z hali 100-lecia w Sopocie. 

 

Atom Trefl: Leys, Bełcik, Podolec, Szeluchina, Efimieko, Hill, Zenik (libero) - Łukasik
Impel: Kąkolewska, Dirickx, Wilson, Sieczka, Brinker, Kaczor, Medyńska (libero) - Pyziołek, Mroczowska, Konieczna, Gryka

 

III set

Tradycyjnie wyrównany początek, ale w odróżnieniu od poprsednich setów to Atom uzyskał minimalną przewagę (3:1, 5:3). Sopocianki nie pozwoliły rywalkom się dogonić i na przerwie technicznej mają dwa razy więcej punktów (8:4)

Wrocławianki powoli zaczęły odrabiać straty. Po serii punktowej przewaga Atomu zmalała do jednego punktu (12:11). Czas dla Atomu

Atom nie pozwolił rywalkom się dogonić. Na drugiej przerwie techniczej sopocianki lepsze o trzy punkty (16:13)

Sopocianki powiększyły przewagę o jeden punkt. Czas dla Impelu (19:15)

Wrocławianki nie poddają się. Dzięki błędom sopocianek Impel zmniejszył straty do dwóch punktów. Czas dla Atomu (21:19)

Sopocianki mają piłkę meczową, ale goście biorą czas (24:20)

Impel obronił jednego meczbola. Przy drugiej piłce meczowej spotkanie zakończyła Podolec, która została wybrana MVP  

 

II set

Pierwsza część drugiego seta bardzo podobna do początku pierwszej partii. Impel uzyskał przewagę 3 punktów (2:5), sopocianki wyrównały (5:5), ponownie wrocławianki prowadziły (5:7), ale na przerwie technicznej to sopocianki prowadzą (8:7)

Po powrocie na parkiet trwała wymiana ciosów. Zespoły zdobywały po dwa-trzy punkty z rzędu. Czas dla Atomu (13:14)

Na drugiej przerwie technicznej tak jak w pierwszej partii o dwa punkty lepszy Impel (14:16)

Impel tak jak w pierwszym secie uzyskał 4 punkty przewagi (15:19), ale Atom zaczął gonić. Czas dla gości (17:19)

Impel uzyskał tzry punty przewagi (18:21, 19:22), ale po serii czterech punktów Atom wyszedł na prowadzenie (23:22). Mimo, że wrocławianki wyrównały dzięki nieporozumieniu w szeragch sopocianek to dwie ostatnie należały do mistrzyń Polski, który na swoją korzyść rozstrzygnęły drugiego seta w takim samym stosunku jak w pierwszym secie



I set

Początek seta był wyrównany. Po pierwszych piłkach niewielką przewagę uzyskała drużyna gości, która była lepsza o dwa punkty (2:4, 5:7). Na pierwszej przerwie technicznej Impel prowadzi 8:7

Po kilku akcjach punkt za punkt najpierw Atom zdobył trzy punkty z rzędu, a po chwili taką samą serią odpowiedziały wrocławianki. Czas dla Atomu (12:13)

Minimalnie przeważa Impel. Ekipie gości pomagają sopocianki, które mylą się w zagrywce (4 razy) i w ataku (14:16)

Sopocianki mają problemy w ataku. Impel powiększył przewagę, Czas dla Atomu (17:21)

Po dwóch akacjach Podolec Atom odrobił dwa punkty. Czas dla Impelu (19:21)

Dwie nieudane akcje Brinker i skuteczny atak Leys dały Atomowi prowadzenie. Czas dla Impelu (22:21)

W końcówce Impel na moment odzyskał prowadzenie (22:23), ale trzy ostatnie punkty padły łupem Atomu, który wygrał pierwszego seta.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież