Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę » 800 mln złotych zamiast planowanych 207 mln. O tyle wzrosły koszty budowy linii tramwajowej Gdańsk –... Gdański Wołyń... » 81. rocznica Rzezi Wołyńskiej w Gdańsku była obchodzona przez wiele środowisk patriotycznych i organ... “Nocna zmiana” w Muzeum II Wojny Światowej » Czarna dziura zamiast portretu rotmistrza Witolda Pileckiego, rodziny Ulmów i św. o. Kobego. W nocy ... Koncert symfoniczny w stoczniowej hali CRIST » Stocznia CRIST jest w trakcie przygotowań do nietypowego wydarzenia. Tym razem nie będzie to jednak ... "Gdańska" na przerwie » Pozwolimy państwu odetchnąć chwilę od "złego powietrza i zwierząt drapieżnych" - naturalnego siedlis... Poseł Płażyński u konserwatora upomina się o historię Gdańska » Poseł RP Ziemi Pomorskiej Kacper Płażyński napisał list do nowego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytkó... Zlecenie na Popiełuszkę » 19 października 1984 r. funkcjonariusze SB zamordowali bł. ks. Jerzego Popiełuszkę. To była zbrodnia... Ksiądz Jerzy Popiełuszko, błogosławiony męczennik » To dla mnie zawsze odpowiedzialność i wyzwanie pisać o Księdzu Jerzym Popiełuszce. Odpowiedzialność,... List do ministra Parella - D. Wałęsa nie udzielała się w opozycji » Wojewódzka Pomorska Rada Konsultacyjna ds. Działaczy Opozycji i Osób Represjonowanych w odniesieniu ... PRO LIVE w Gdańsku » Już po raz 12. na gdańskich ulicach odbył się Marsz dla Życia.Marsz ruszył o godzinie 15 spod Kaplic...
Reklama
Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę
czwartek, 18 lipca 2024 11:22
Drastyczny wzrost kosztów budowy linii tramwajowej na Morenę
800 mln złotych zamiast planowanych 207 mln. O tyle wzrosły koszty
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
niedziela, 23 czerwca 2024 09:31
Energa Wybrzeże - Arged Malesa LIVE: 38:50 70:107
Na godz. 14.00 zaplanowano początek meczu 9. kolejki Metalkas 2.
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki
poniedziałek, 17 czerwca 2024 16:28
Z jazzowej półki
Po wielu latach to powrót do amatorskiej fascynacji jazzem, mającej

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Ludzie nadal chcą kupować mieszkania - GALERIA

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 04 marca 2013 16:00

Tłumy gości przez dwa dni przewinęły się przez AmberExpo. Powodem były pierwsze w tym roku Trójmiejskie Targi Domów i Mieszkań organizowane przez nowyadres.pl.


GALERIA


Przez dwa dni kilka tysięcy osób odwiedziło AmberExpo. Goście Targów Domów i Mieszkań mieli okazję zapoznać się z ofertą 70 trójmiejskich deweloperów.


Od wejścia na teren Targów wzrok przyciągało stoisko Robyg.
- Podczas marcowej edycji Targów Nowy Adres proponowaliśmy odwiedzającym nasze trzy inwestycje - Lawendowe Wzgórza na Jasieniu, Słoneczną Morenę i Albatross Towers na Przymorzu – poinformowała Anna Wojciechowska, dyrektor ds. sprzedaży o/ Gdańsk ROBYG. – Z myślą o naszych Klientach cyklicznie oferujemy rabaty i promocje, w trakcie których mieszkania można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Ponadto z okazji targów przygotowujemy osobne obniżki, które umożliwiają zakup nieruchomości na korzystnych warunkach. W tej edycji proponowaliśmy miejsca postojowe gratis do wybranych mieszkań. Na Lawendowych Wzgórzach do wszystkich mieszkań oferowaliśmy miejsce postojowe i komórkę gratis. Klienci decydujący się na zakup mieszkania w gotowych budynkach na Morenie otrzymywali w cenie miejsca postojowe zewnętrzne, natomiast pierwszym pięciu osobom, które zdecydowały się na mieszkanie zlokalizowane w jednym z  obiektów w budowie  proponowaliśmy miejsce w hali garażowej gratis. Na Targach prezentowaliśmy również nasz autorski program "Wsparcie na starcie". W skrócie miesięczna rata osób, które zdecydują się na skorzystanie z naszego programu może być niższa nawet o 800 złotych, a całkowita oszczędność przez 4 lata może wynieść około 40.000 złotych.  Klienci są coraz bardziej zainteresowani tą ofertą.


alt
Nie brakowało również ofert dla osób, które chciałbym zamieszkać poza centrum miasta i mieć trochę więcej spokoju.
- Na Targach proponujemy mieszkania, które budujemy na Rotmance nieopodal Pruszcza Gdańskiego Merkator – Etap II i Osiedle Sambor oraz Kwartet, nową inwestycję, z którą startujemy – przedstawił ofertę firmy DOMO Błażej Słowikowski. - Kwartet, nasza nowa oferta, to domy usytuowane zaledwie pięć kilometrów od centrum Pruszcza Gdańskiego w miejscowości Kleszczewko. Kwartet jest po raz pierwszy prezentowany na Targach, w związku z czym dla odwiedzających przygotowaliśmy atrakcyjną cenę. 120 metrowy dom można u nas kupić za 299 tysięcy złotych. Nowoczesny dom w cenie mieszkania – to nasza propozycja.


alt


Odwiedzający targi mogli nie tylko zapoznać się z ofertą proponowanych przez deweloperów mieszkań czy też zapoznać się z warunkami kredytów na nowych zasadach, ale również zobaczyć istniejące trendy na rynku meblowym. Dzięki tak rozszerzonej tematyce targów, odwiedzający mogli wybrać interesujące ich mieszkanie jak również dopasować do niego meble.
O jakie meble pytali goście Targów?
- Najczęściej pytają o meble wypoczynkowe - wyznała Anna Kanarek, Verso Meble. - A więc o sofy, narożniki z funkcją spania, które są zarówno ciekawe pod względem formy, jak i wygodne i użytkowe. Wystawione przez Nas meble cieszą się dużym zainteresowaniem i tutaj meble skrzyniowe o ciekawej bryle dorównują zainteresowaniem meblom tapicerowanym.
- Szczególna uwaga gości Targów skupiona jest na praktyczności mebla oraz na jego oryginalności - dodała Żaneta Kiernozek, Projektant Verso Meble. - I tutaj najbardziej pożądane są meble modułowe z możliwością indywidualnej konfiguracji, co sprawia że stworzenie na przykład narożnika o odpowiednich wymiarach nie stanowi już problemu. Duże zainteresowanie gości wykazuje  również możliwość wykonania projektu-wizualizacji, a więc potraktowaniem tematu w sposób kompleksowy.


alt


Czym kierowali się odwiedzający Targi szukając mieszkania?
- Głównym kryterium, którym kierujemy się szukając mieszkania jest lokalizacja - wyznał Sławomir Matkowski, który na Targi przyszedł z żoną i dzieckiem. - Szukamy mieszkania w pasie nadmorskim i patrzymy pod kątem lokalizacji docelowej, żeby kupić coś na dłużej. Część wystawców zeszło z ceny wykonując ukłon w stronę klientów, to jest też związane z sytuacją na rynku. Niemniej nie wszyscy. Te lokalizacje, które nas interesują w pasie nadmorskim one utrzymują cenę. Tu niewiele wskazuje, że te ceny zostaną obniżone. Oprócz lokalizacji i ceny pod uwagę bierzemy również otoczenie. Szukamy miejsca, w którym będzie w miarę cicho i spokojnie, żeby nie było dużego natężenia ruchu samochodowego. Jeśli chodzi o powierzchnię mieszkania to w tej materii jesteśmy określeni.


alt


Z przebiegu Targów i frekwencji odwiedzających zadowolenie byli organizatorzy.
- W nowym roku były duże obawy wśród części deweloperów co do rynku mieszkaniowego zmianach dotyczących programu "Rodzina na swoim", czy nadal będzie zainteresowanie ofertą mieszkań - przyznał Dominik Chybowski, dyrektor projektu Trójmiejskich Targów Mieszkań i Domów. - Właśnie odbywające się Targi pokazują, że ludzie nadal chcą kupować mimo bardziej wymagających procedur związanych z otrzymaniem kredytu. Frekwencja jest na bardzo dobrym poziomie jeśli chodzi o liczbę odwiedzających targi. Atutem naszych Targów jest to, że dajemy możliwość w jednym miejscu, jednym czasie dotarcia do grupy około 70 deweloperów trójmiejskich i instytucji finansujących zakup nieruchomości. Ludzie przychodzą zobaczyć co się dzieje w nowym roku, jak reaguje rynek, jakie są ceny mieszkań, sprawdzić sytuację rynku mieszkaniowego w nowym roku. Oprócz wystawców mamy także inne dodatki merytoryczne na targach. Każdy zwiedzający do zakupionego biletu otrzymuje katalog targowy z prezentacjami inwestycji oraz możliwość skorzystania z seminariów poruszające różnego rodzaje zagadnienia związane z rynkiem mieszkaniowym.


alt


Na kolejne Targi nowyadres.pl zaprasza jesienią.

Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież