Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r... W tygodniku „Sieci”: Miliony przeciw PiS » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają, jak wielki biznes wchodzi w politykę i ... Porcelanowy jubileusz „Wiosny w ogrodzie” » Dwudziesty, jubileuszowy kiermasz „Wiosna w ogrodzie” w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym ... Ogrodnicze święto w Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszarszyłyk). Historia n... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszar...
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
czwartek, 11 maja 2023 16:27
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
Na Pomorzu dobrych specjalistów pracujących w aparacie władzy
Zdunek Wybrzeże - InvestHousePlus PSŻ LIVE: 49:40 90:89
sobota, 03 czerwca 2023 11:31
Zdunek Wybrzeże - InvestHousePlus PSŻ LIVE: 49:40 90:89
O godz. 16.30 rozpocznie się mecz Zdunek Wybrzeże z InvestHousePlus
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Renault i Dacia to marzenie, spełnią każde drogowe życzenie

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 24 marca 2014 17:04

"Renault i Dacia to marzenie, spełnią każde drogowe życzenie" takie hasło zdobyło uznanie wielu gości nowego salonu autoryzowanego dealera samochodowego Renault Zdunek przy Alei Niepodległości 940 w Sopocie. Najdłużej i najgłośniej było ono oklaskiwane, co sprawiło, że jego autor Andrzej Tonderski z Gdyni oprócz nabycia nowego samochodu Dacia Duster (pierwszy samochód sportowo-użytkowy rumuńskiej marki Dacia produkowany przez koncern Renault) otrzymał dodatkową nagrodę w postaci nowiutkiego Renault Twingo.


Samochód o karoserii koloru białego, który niczym bombonierka zawinięty był szeroką czerwoną wstążką (na zdjęciu poniżej). Cenna nagroda konkursowa, bo warta 34.900 zł.


altKonkurs obowiązywał przez trzy dni minionego weekendu i polegał na dokonaniu choćby przedpłaty na dowolny model nowego samochodu marki Renault lub Dacia i wypełnieniu kuponu z podaniem nośnego hasła dotyczącego tych dwóch marek samochodów. Dokonało tego w okresie praktycznie dwóch dób 15 (słownie piętnaście) osób, co Andrzeja Susia, kierownika nowego salonu Renault i Dacia w Sopocie nieco zaskoczyło.


W niedzielne popołudnie 23 marca, przy udziale licznych gości salonu, postanowiono z 15 haseł wyselekcjonować trzy najlepsze. Podjęto też decyzję, niemal taką jak w telewizyjnym show, że trzy wyselekcjonowane hasła będą kolejno, oczywiście anonimowo odczytywane i wygra to hasło, które będzie najgłośniej i najdłużej oklaskiwane. No i najbardziej spodobało się to o treści: Renault i Dacia to marzenie, spełnią każde drogowe życzenie.


Sprawdziliśmy, czy wśród 15 osób, które dokonały podczas minionego weekendu zakupu nowych francuskich samochodów marki Renault lub Dacia był znany gdański piekarz i cukiernik Grzegorz Pellowski, goszczący 21 marca podczas dnia otwarcia nowego salonu i pertraktujący z jego właścicielem Tadeuszem Zdunkiem. Okazuje się, że rozmowy były bardzo zaawansowane i dotyczyły zakupu kilku samochodów dostawczych, a taką ostateczną decyzję – jak telefonicznie powiedział nam Grzegorz Pellowski - trzeba jeszcze dokładnie przeanalizować.

Wła-49
Fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież