Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni... Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7...
Reklama
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
czwartek, 18 kwietnia 2024 16:32
Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały
Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil
Trefl rozbity w Lublinie
czwartek, 18 kwietnia 2024 21:05
Trefl rozbity w Lublinie
Bardzo jednostronny był pierwszy mecz o piąte miejsce w PlusLidze.
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
piątek, 19 kwietnia 2024 14:48
Wymiana zdań właścicieli Lechii*Gedania znów zawiodła
I LIGA FORTUNA
Ostatnia kolejka I-ligowa nie była
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Coppelia
wtorek, 09 kwietnia 2024 15:19
Coppelia
Bardzo trudno we współczesnym teatrze trafić na klasykę w
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
środa, 17 kwietnia 2024 12:38
Debata w Szemudzie: Dołkowski pyta, Kalkowski kluczy
II tura wyborów samorządowych w gminie Szemud wchodzi w
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Walka o Pałac Młodzieży trwa

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
czwartek, 29 stycznia 2015 19:37

Ponad dwa tysiące dzieci uczęszcza na zajęcia do gdańskiego Pałacu Młodzieży. Miasto postanowiło jednak naruszyć działającą sprawnie od 40 lat instytucję. Wzburzyło to mieszkańców, którzy w środę spotkali się z wiceprezydentem Gdańska, Piotrem Kowalczukiem. - Zmienia się jedynie formuła prawna podmiotu – zapewniają urzędnicy. - Kłamstwo! - odpowiadali mieszkańcy.



Ponad trzy godziny trwało spotkanie Piotra Kowalczuka z mieszkańcami w Urzędzie Miasta. To dopiero początek dialogu i prób wyjaśnienia co tak naprawdę miasto chce zrobić z Pałacem Młodzieży, który od lat stanowi bardzo istotny element na mapie oświatowej Gdańska, ponieważ uzupełnia oferty szkół, których zajęcia pozalekcyjne nie są rozbudowane tematycznie.


Przed gdańskim magistratem pikietowało kilkadziesiąt osób – zarówno dorosłych, jak i dzieci – z transparentami „Dzieci to nie śmieci” czy „Kochamy naszych nauczycieli”. Do grupy dołączyli nawet Wszechpolacy z polskimi flagami.


Cała ta burza wokół Pałacu Młodzieży wybuchła przez wiceprezydenta Kowalczuka. Do jego złego podejścia w tej sprawie odniósł się także Paweł Adamowicz podczas poniedziałkowej konferencji w ECS. - Kolega Kowalczuk dał ciała w sprawie Pałacu Młodzieży, bo źle przygotował PR-owo projekt. Gdyby mieszkańcy wiedzieli ile tam kosztuje etat i ile godzin się pracuje, i jaka będzie efektywność gdy przejdą z Karty Nauczyciela na normalny etat, to nie uważaliby, że chciał zrobić coś złego – mówił.


W środę na spotkaniu Piotr Kowalczuk od razu wziął się za wyjaśnienia. - Każdy ma prawo wyboru. Czy chce protestować, czy rozmawiać - stwierdził. - Nie jest prawdą, że likwidujemy ofertę Pałacu Młodzieży lub że sprzedajemy budynek. Chcemy rozszerzać ofertę zajęć, a nie zabrać je ze Śródmieścia.


Mieszkańcy jednak usilnie walczą o to, żeby Pałac pozostał w swojej dotychczasowej formie. Nic więc dziwnego, że gorąca atmosfera z pikiety przeniosła się również na salę, w której odbywało się spotkanie. Urzędnicy przygotowali prezentację poświęconą zmianom w Pałacu Młodzieży i opcjom reorganizacji, a potem pytania od osób z sali. Mieszkańcy Gdańska byli jednak niecierpliwi. Przerywali wystąpienia pracowników magistratu, skandując: „Kłamstwo”, „Nie oddamy”, „Nie chcemy”. W prezentacji przedstawiono kilka przyczyn zmian, m.in. centralne usytuowanie oferty zajęć, stosunkowo niską liczbę uczestników w skali roku czy brak zintegrowanej oferty z innymi placówkami.


Urzędnicy chcieliby, żeby Pałac Młodzieży przestał pełnić funkcję jednostki oświatowej, co pozwoliło by zatrudniać nauczycieli na zwykłych etatach, nieobjętych Kartą Nauczyciela, bądź na innego rodzaju umowach. Miałby to być gwarant oszczędności. Rocznie miasto przeznacza na Pałac 3,8mln zł. Stąd też pomysły, aby część zajęć lub pracowni przenieść do dzielnic, w których nie ma przygotowanej żadnej oferty zajęć pozalekcyjnych. Rozważa się także opcję włączenie Pałacu w struktury Gdańskiego Archipelagu Kultury. Nie było by to najgorsze rozwiązanie, bo akurat GAK bardzo dobrze funkcjonuje na wielu płaszczyznach aktywizacji społeczno-kulturalnej.


alt



Jednak nawet taka instytucja, jak GAK nie uspokoiła rodziców, którzy są oburzeni całą sytuacją. Swoje stanowisko tłumaczą faktem, że to właśnie dzięki zatrudnianiu nauczycieli placówka może oferować zajęcia na wysokim poziomie. Ponadto chodzi także o organizację planu dnia. Zarówno dla nich, jak i dla dzieci. Skupienie zajęć w jednej placówce pozwala dzieciom na korzystanie z większej liczby zajęć.


Ile będzie kosztował każdy z pomysłów z wariantów funkcjonowania Pałacu Młodzieży? Ile na tym zaoszczędzi miasto? Jakie będą kwalifikacje osób zatrudnionych w nowej placówce? Czy zajęcia będą płatne? Co stanie się z wyposażeniem Pałacu, za które zapłacili ze składek rodzice? To główne pytania, które padały z ust rodziców. W pewnym momencie głos zabrał także Jacek Kornacki z gdańskiej ASP, który prowadzi zajęcia w Pałacu, pytając o sumienia urzędników oraz o ich świadomość kulturową.


- Jestem mamą trójki dzieci, które uczęszczają na zajęcia do Pałacu - mówiła jedna z matek. - Nie przypuszczałam, że zobaczymy na tym spotkaniu nieprawdziwą, kłamliwą prezentację, Uważam, że złamane zostały prawa obywatelskie. Miasto, nie informując rodziców o zamiarze likwidacji, pominęło prawo do dyskusji i debaty. Wszyscy jesteśmy teraz w ślepej uliczce, bo goni nas termin podjęcia uchwał intencyjnych – dodała. Był to jeden z tych głosów, który powinien dać do myślenia urzędnikom, że nie mają oni do czynienia z ciemną masą, tylko z inteligentną grupą mieszkańców, która żąda prawa do tego, aby ich dzieci mogły się rozwijać w dziedzinach, które ich interesują. - Przykro, że manipulują państwo dziećmi – wytknęła nagle zebranym Aleksandra Dulkiewicz, radna PO. - Trudno nazwać to spotkanie dialogiem.


Prawie trzygodzinne spotkanie pełne było gwałtownych emocji. Poskutkowało to równie gwałtownym jego zakończeniem. Mieszkańcy uznali, że Mariola Paluch, zastępca dyrektora Wydziału Rozwoju Społecznego, obraziła jedną z uczestniczek spotkania i wyszli z sali. W harmiderze jaki wówczas panował trudno jednak było wyłuskać co tak naprawdę zostało powiedziane.


Burza wokół Pałacu Młodzieży jest efektem zmian i reorganizacji w gdańskiej oświacie, które miasto przedstawiło w ubiegłym tygodniu. Pałac nie jest jedyną kością niezgody. Protesty wzbudziły także plany połączenia Zespołu Szkół Zawodowych nr 9 z Przymorza z Zespołem Szkół Architektury Krajobrazu i Handlowo-Usługowych, likwidacji Gdańskiego Ośrodka Kultury Fizycznej, który miałby działać w strukturach MOSiR czy przeniesienia Zespołu Szkół Energetycznych do Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego nr 1 w Gdańsku.


Rodzice i dzieci nie zamierzają odpuścić sprawi Pałacu Młodzieży. Na sobotę zaplanowany jest przemarsz ulicami Gdańska. Manifestacja ma się rozpocząć o godz. 13.15 na Długim Targu.


Poniżej prezentujemy także obecny plan zajęć PM. Jak widać, jest on bardzo bogaty. Jeśli miałby ulec rozszerzeniu, jak zapewniają urzędnicy, to świetnie. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że restrukturyzacje nie zawsze obecnej władzy wychodziły najlepiej, nie może dziwić fala protestów.

Patryk Gochniewski


DZIAŁ TEATRU, TAŃCA I RYTMIKI

KALISZ JOLANTA
Taniec hip hop dla dzieci w wieku 7-9 lat, elementy new style, house, old school, break dance

Mirage 6-9 l.

Wt. 16.00-17.35
Pt. 16.00-17.35

sala 7

Artystyczny Klubik 2-latka gr. II

Śr. 11.00-12.35

sala 12

DUCHOWSKA WIOLETA
Zajęcia rytmiki dla dzieci w wieku 3-6 lat.
Zajęcia te są skorelowane z zajęciami plastycznymi prowadzonymi przez P. Iwonę Głogowską-Gieszcz

Rytmika 3 l.

Wt. 16.00-16.45
Czw. 16.00-16.45

sala 11

Rytmika 4-5 l.

Wt. 16.50-17.35
Czw. 16.50-17.35

sala 11

KORNACKA ALEKSANDRA
Teatr dziecięcy i młodzieżowy

Fabryka Marzeń 7-13 l.

Wt.15.30-18.45

sala 22

Fabryka Nastrojów 13-20 l.

Śr.15.30-19.35

sala 22

LEŚKO MIKOŁAJCZYK MONIKA
Teatr Tańca zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 5-20 lat, zapoznanie z ruchem scenicznym, elementy pantomimy, taniec współczesny.

Pasja

Śr. 18.00-19.35
Pt. 17.20-19.45

sala 2

Marzenie

Śr. 16.20-17.55
Czw. 17.30-19.05

sala 2

Mały Teatr Tańca

Czw. 15.00-15.45
Pt. 16.30-17.15

sala 2

Wielki Teatr Tańca

Śr. 15.30-16.15
Czw. 15.50-17.25

sala 2

MARTYS SYLWIA
Taniec hip hop dla młodzieży w wieku 11-18 lat, elementy dance hool, new style, house,

NDS Squad formacja od 15 l.

Pn. 19.10-20.45
Czw. 18.20-19.55

sala 7

NDS Squad miniformacja od 15 l.

Wt. 19.20-20.55
Śr. 19.00-20.35

sala 2
sala 7

Happy Feet 10-12 l.

Pon. 17.30-19.50
Śr. 16.30-18.55

sala 7

Grupa początkująca 9-14 l.

Wt. 17.40-19.15
Czw. 16.40-18.15

sala 2
sala 7

Grupa wyrównawcza - practice & freestyle

Wt. 16.00-17.35

sala 2

PASTEWSKI MICHAŁ
Taniec towarzyski

Juniorki 7-9 l.

Wt. 16.30-17.15
Pt. 17.00-17.45

sala 12
sala 11

Step&Dance 10-14 l.

Wt. 18.20-19.05
Pt. 17.50-18.35

sala 7

Shakodansu od 14 l.

Wt. 19.10-20.45
Piąt. 18.40-20.15

sala 7

RYCZKO TOMISŁAW
Teatr młodzieżowy

Akademia Teatralna Shakespeare

Pn. 15.00-18.15

sala 22

Akademia Teatralna Molier

Czw. 15.00-19.05

sala 22

TOMCZYK TAMARA
taniec estradowy z elementami baletu, taniec jazzowy

Piruecik 5-8 l.

Wt. 16.00-17.35
Sob. 10.45-12.20

sala 23

Piruet Mini 8-10 l.

Czw. 16.00-17.35
Sob. 9.00-10.35

sala 23

Piruet 12-16 l.

Wt. 17.45-20.10
Czw. 17.45-20.10

sala 23

Piruecik gr. przygotowawcza 5-7 lat

Pt. 16.00-16.45

sala 23

Anhelis

Pon. 16.00-18.25
Sob. 12.30-14.05

sala 2
sala 23

WOJCIECHOWSKA-ORSZULAK MARZENA
zabawy teatralne dla przedszkolaków 3-6 lat; Gdańskie Studio Teatralne Teatrans, pełen warsztat aktorski zakończony przedstawieniami teatralnymi - wiek 16-24 lata

Teatr Przedszkolaka 2- 6 l.

Pn. 16.40-18.15

sala 11

Teatrans od 14 l.

Pt. 15.20-20.15

sala 22

ŻUKOWSKA MARTA
Taniec estradowy

Bubbles 8-12 lat

Pn. 16.00-17.35
Sob. 11.45-13.20

sala 23
sala 2

Chilli Swag od 16 l.

Pn. 17.40-19.15
Śr. 18.30-20.05
Sob. 13.25-15.00

sala 23
sala 23
sala 2

Swing It 13-16 l.

Śr. 16.50-18.25
Pt. 18.30-20.05

sala 23

Tawenka 10-14 l.

Pt. 16.50-18.25
Sob. 10.00-11.35

sala 23
sala 2

Piruecik gr. przygotowawcza 5-7 lat

Śr. 16.00-16.45

sala 23

 

PLAN ZAJĘĆ 
na rok szkolny 2014/2015

DZIAŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY

WARŻAWA MAGDALENA
Nauka gry na fletach prostych dla dzieci i młodzieży. Zespoły wokalno- instrumentalne muzyki dawnej.

Grupa początkująca

Pon. 16.05-16.50
Pt. 17.10-17.55

sala 26

Zespół Piccolo

Pon. 15.15-16.00, 16.55- 17.40
Pt. 15.30-17.05

sala 26

Zespół IL Flauto dolce

Piątek 18.00-19.35

sala 26

BULIŃSKI MACIEJ
Nauka gry na instrumentach perkusyjnych, grupy początkujące i zaawansowane, dzieci i młodzież w wieku 8- 24 lat

Grupa I początkująca

Czw. 14.20-16.45

Galeria

Grupa II zaawansowana

Śr. 15.00- 18.15

Galeria

Multipercussion Band

Sobota: 11-12.35

Galeria

GIĘTKOWSKA ALICJA
Nauka śpiewu; poznanie różnorodnych technik wokalnych solo i w zespole dla dzieci i młodzieży w wieku 7-18 lat

Tawenka

Pon. 17.40-19.15
Czw. 17.10-18.45

sala 25/12
sala 26

Rainbow

Wt. 15.50-17.25
Czw. 15.30-17.05

sala 26

Apple Pie

Pn. 16.00-16.45
Pt. 17.10-18.45

sala 25/12
sala 25/12

The Smile

Śr. 17.40-19.15

sala 25

Kolorowe Groszki

Pon. 16.50-17.35
Śr. 16.50-17.35

sala 25/12
sala 25

Grupa przygotowawcza

Wt. 17.30-19.05
Pt. 16.20-17.05

sala 26
sala 25/12

Artystyczny Klubik 2-latka gr. I

Śr. 9.15-10.50

sala 12

KMIECIK KAMILA
Nauka śpiewu solowego i zespołowego dla młodzieży w wieku 12- 22 lata, poznanie różnych technik wokalnych, praca z mikrofonem

Chór

Czw. 17.50-19.25

sala 25

Kontrapunkt

Pon. 18.10-19.45
Śr. 16.30-18.05

sala 25/12
sala 26

Volta

Wt. 16.55-18.30
Czw. 17.00-17.45

sala 25

Oktawa

Pon. 16.30-18.05
Pt. 17.20-18.05

sala 25/12
sala 25/12

Septyma

Czw. 15.20-16.55
Pt. 16.30-17.15

sala 25
sala 25/12

Akolada

Wt. 15.15-16.50
Czw. 14.30-15.15

sala 25

NEJMAN MACIEJ
Zespoły rockowe wokalno-instrumentalne z elelmentami realizacji dźwięku dla młodzieży w wieku 17-23 lat oraz studio nagrań

Grupa I

Wt. 18.00-20.25

Studio

Grupa II

Czw. 15.00-19.55

Studio

Studio nagrań

Pn. 17.15- 19.45
Wt. 15.00-18.00
Śr. 15.30-18.30
Pt. 15.15-19.15

Studio

POMYKAŁA MARCIN
Nauka gry na gitarze elektrycznej, grupy początkujące i zaawansowane, dzieci i młodzież w wieku 12-24 lat

Grupa I początkująca

Wt. 16.15-20.20

Galeria

Grupa II zaawansowana

Czw. 17.05-20.20

Galeria

ROBAK PAWEŁ
Nauka gry na gitarze klasycznej, grupy początkujące i zaawansowane, dzieci i młodzież w wieku 8-22 lat

Grupa I

Pon. 14.00-17.15

sala 30

Grupa II

Wt. 14.00-16.25

sala 30

Grupa III

Śr. 14.00-16.25

sala 30

Grupa IV

Czw. 14.00-17.15

sala 30

Grupa V

Pt. 14.30-17.45

sala 30

ROSIŃSKI ADAM
Nauka gry na instrumentach klawiszowych (keyboard), grupy zaawansowane i początkujące od 6- 20 lat

Grupa I

Wt. 15.00 – 19.05

sala 3

Grupa II

Pt. 14.15 – 17.30

sala 3

TURSKI ZBIGNIEW
Nauka gry na elektronicznych instrumentach klawiszowych, grupy początkujące i zaawansowane, dzieci i młodzież w wieku 7- 18 lat

Grupa I

Pn. 15.00-19.05

sala 3

Grupa II

Śr. 15.00-19.05

sala 3

Grupa III

Czw. 15.00-19.05

sala 3


Dział Sztuki Wizualnej

STROŻEK MAŁGORZATA
Pracownia wychowania przez sztukę dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat.

Grupa I 10-16 l.

Pon. 15.00-17.25

sala 40

Grupa II 6-10 l.

Pon. 17.30 - 19.05

sala 40

Grupa III 10-12 l.

Wt. 16.00 - 18.25

sala 40

GŁOGOWSKA IWONA
Pracownia dekoracji plastycznych dla uczestników w wieku 6-16 lat.

ŚDS Pruszcz

Wt. 8.20-10.45

sala 15

ŚDS Nowiny

Wt. 10.50-13.15

sala 15

Plastyka 3-4 latki

Wt. 16.50-17.35
Czw. 16.50-17.35

sala 15

Plastyka 5-6 latki

Wt. 16.00-16.45
Czw. 16.00-16.45

sala 15

ŚDS Gdańsk

Śr. 9.00-12.15

sala 15

Grupa I

Sob. 9.00-12.15

sala 15

GRZĘDA MARCIN
Pracownia ceramiki dla dzieci i młodzieży

Grupa I

Wt. 16.00-18.25

sala 5

Grupa II

Czw. 15.50-18.15

sala 5

KRAKOWIAK MAŁGORZATA
Nauka rysunku i malarstwa artystycznego na bazie studium martwej natury i modela. Wiek uczestników: 16 - 25 lat

Grupa I kompozycja

Śr. 15.00-18.15

sala 41

Grupa II rysunek i malarstwo

Czw. 15.00- 19.05

sala 42

Grupa III rysunek i malarstwo

Pt. 15.00- 18.15

sala 42

Grupa IV rysunek i malarstwo

Sob. 10.00-14.05

sala 42

KORNACKA IWONA
Pracownia witrażu - wiek uczestników 13-18 lat. Pracownia plastyczna z elementami kultury regionu - wiek uczestników: 7 -13 lat.

Plastyka dziecięca regionalna

Pn. 15.00-18.15

sala 39

Witraż

Czw. 16.40-19.05

sala 39

MICHAŁOWSKI ZBIGNIEW
Fotografia artystyczna dla młodzieży w wieku 13-25 lat

Grupa I

Wt. 16.30 - 19.45

Aksamitna

Grupa II

Śr. 16.00-20.05

Aksamitna

POLKOWSKA UGWU BARBARA
Pracownia Teatr Plastyczny. Wiek uczestników: 4-18 lat

Grupa I

Śr. 15.00-16.35

sala 15

Grupa II

Śr. 16.40-18.15

sala 15

Grupa III

Pt. 16.00-17.35

sala 15

Grupa IV

Pt. 17.40-19.15

sala 15

RUTKOWSKA ANNA
Pracownia dziecięcej twórczości plastycznej. Wiek uczestników 5-12 lat.

Grupa I 5-6 l.

Pon. 15.50 - 17.25

sala 41

Grupa II 7-8 l.

Pon. 17.30-19.05

sala 41

Grupa III 9-12 l.

Wt. 15.00-18.15

sala 41

Grupa IV 7-8 l.

Czw. 15.00-16.35

sala 42

Grupa V 9-12 l.

Czw. 16.40-19.05

sala 42

RYPEL GRAŻYNA 
Pracownia plastycznej twórczości dzieci i młodzieży. Wiek uczestników 7-17 lat.

Grupa I

Śr. 15.00-18.15

sala 40

Grupa II

Pt. 15.00-18.15

sala 40

Grupa III

Sob. 9.00 - 12.15

sala 40

Grupa IV

Sob. 12.20-14.45

sala 40

RZEDZICKI WITOLD 
Pracownia ceramiki dla dzieci i młodzieży

Grupa I

Pon. 15.00- 18.15

sala 1

Grupa II

Czw. 15.00-18.15

sala 1

Grupa III

Pt. 15.00-18.15

sala 1

SZYMONOWICZ SABINA
Nauka rysunku i malarstwa artystycznego na bazie studium martwej natury i modela. Wiek uczestników: 16 - 25 lat

Grupa I rysunek i malarstwo

Pon. 15.00-19.05

sala 42

Grupa II rysunek i malarstwo

Wt. 15.00- 19.05

sala 42

Grupa III rysunek i malarstwo

Śr. 15.00- 18.15

sala 42

Grupa IV kompozycja

Czw. 15.00-18.15

sala 40



Dział Nauki i Kultury

KRYSTYNA LEWANDOWSKA
Zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży

Grupa I 12-16 l.

Pon. 15.50-17.25

sala 6

Grupa II 10-12 l.

Czw. 15.30-17.05

sala 6

Grupa III 6-9 l.

Pt. 15.30-17.05

sala 6

DOROTA BANASIAK
Język niemiecki dla dzieci i młodzieży

Podział na grupy i plan (pdf)

Grupa I

Czw. 16.30-17.15
Sob. 9.00-9.45

sala 35

Grupa II

Czw. 15.30-16.15
Sob. 9.50-11.25

sala 35

Grupa III

Czw. 17.20-18.55
Sob. 11.30-13.05

sala 35

KRAKUS WOJCIECH
Zajęcia komputerowe dla dzieci

Grupa I

Śr. 16.40-19.05

sala 6

PIÓRKOWSKA BARBARA
Pracownia kreacji literackich i bloga

Grupa I

Wt. 15.30-19.35

sala 35/sala 6

RADECKA-RUSEK RENATA
Język angielski dla dzieci

Grupa I 7 l.

Pn. 16.10-16.55
Czw. 15.00-15.45

sala 32

Grupa II 8 l.

Pn. 17.00-17.45
Czw. 15.50-16.35

sala 32

SADOWSKA-BARANKIEWICZ DANUTA
Klub Profilaktyczny

Grupa I

Pon. 15.00-19.05

sala 29

Grupa II

Śr. 15.00-19.05

sala29

SOBOLEWSKA EWA
Język francuski dla dzieci i młodzieży

Grupa I początkująca
kl. II-IV SP

Pon. 15.00-16.35
Śr. 15.50-16.35

sala 33

Grupa II początkująca
SP kl. V-VI i Gim.

Pon. 16.40-17.25 
Śr. 16.40-18.15

sala 33

Grupa III kontynuująca
Gim. i LO

Pon. 18.00-19.35
Śr. 18.20-19.05

sala 33

SZAREK JOANNA
Język angielski dla dzieci i młodzieży

Podział na grupy i plan (pdf)

Grupa 0

Pon. 15.00-15.45
Czw. 15.00-15.45

sala 34

Grupa Ia

Pon. 16.40-17.25
Wt. 15.00-15.45

sala 34

Grupa Ib

Pon. 15.50-16.35
Czw. 15.50-16.35

sala 34

Grupa II

Wt. 15.50-17.25
Pt. 15.50-16.35

sala 34

Grupa III

Śr. 15.00-16.35
Pt. 15.00-15.45

sala 34

Grupa IV

Pon. 17.30-18.15
Śr. 16.40-18.15

sala 34

Grupa V

Wt. 17.30-19.05
Czw. 16.40-17.25

sala 34

TYSZKIEWICZ BOGUMIŁA
Klub Profilaktyczny

Grupa II

Wt. 15.00-18.15

sala 29

Grupa IV

Czw. 15.00-19.05

sala 29



Dział Współpracy ze Środowiskiem i Rekreacji

BOGUT MAŁGORZATA
Klub 4-latka

Grupa I

Wt. 8.30-11.45
Czw. 8.30-11.45

sala 11

GLINIECKI BOGDAN
Zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży

Grupa I kontynuująca 10 l.

Pn. 14.00-15.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa II początkująca 14-15 l.

Pn. 16.00-17.35
Sob. 8.30-10.05

Rudniki/Aksamitna

Grupa III motorowodna 16-18 l.

Śr. 16.00-17.35
Sob. 11.50-13.25

Rudniki/Aksamitna

Grupa IV początkująca 13-14 l.

Czw. 11.00-12.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa V kontynuująca 14-15 l.

Czw. 14.00-15.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa VI kontynuująca 13-14 l.

Sob. 10.10-11.45

Rudniki/Aksamitna

Grupa VII kontynuująca

Czw. 15.40-17.15

Rudniki/Aksamitna

GOŁUŃSKA JOLANTA
Zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży

Grupa I kontynuująca 10-11 l.

Pn. 16.00-18.25
Sob. 12.40-14.15

Rudniki/Aksamitna

Grupa II kontynuująca 13-14 l.

Śr. 16.00-18.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa III początkująca 6-9 l.

Czw. 14.00-15.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa IV początkująca 13-14 l.

Czw. 15.40-18.05
Sob. 11.00-12.35

Rudniki/Aksamitna

Grupa V kontynuująca 11-12 l.

Sob. 8.30-10.55

Rudniki/Aksamitna

KLONECKA BEATA
Zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 5-18 lat.

Grupa I początkująca

Wt. 15.45-16.30
Pt. 15.30-17.05

Rudniki/Aksamitna

Grupa II kontynuująca

Wt. 16.35-18.10

Rudniki/Aksamitna

Grupa III zaawansowana

Pt. 17.10-18.45

Rudniki/Aksamitna

Grupa IV

Wt. 13.45-15.20

Rudniki/Aksamitna

KONDRACKA EDYTA
Klub 3-4 latka: zajęcia ogólnorozwojowe, logorytmika, ceramika

Klub 3-latka

Pn. 9.20-11.45
Wt. 9.20-11.45
Czw. 9.20-12.35

sala 12

Klub 3-4 latka

Śr. 12.45-16.00
Pt. 12.30-15.45

sala 12

ŁUKOWSKI STANISŁAW
Nauka i doskonalenie technik karate, zabawy ogólnorozwojowe dla dzieci i młodzieży w wieku 6-24 lata.

Karate początkująca

Pon. 15.50-16.35
Wt. 15.50-16.35

sala 17

Karate średnia

Pn. 16.40-17.25
Czw. 15.50-16.35
Sob. 9.30.10.15

sala 17
sala 17
Aksamitna

Karate superśrednia

Pn. 17.30-18.15
Wt. 16.40 - 18.15

sala 17

Karate zaawansowana

Pn. 18.20-19.55
Czw. 16.40 - 18.15

sala 17

Karate młodzieżowa

Wt. 18.20-19.55
Czw. 18.20-19.55
Sob. 10.20-11.55

sala 17
sala 17
Aksamitna

MILCZAREK TOMASZ
Żeglarstwo dla dzieci i młodzieży. Gry i zabawy rekreacyjne

Grupa kontynuująca

Pon. 16.00-17.35
Sob. 9.00-9.45

Rudniki/Aksamitna

Grupa początkująca

Sob. 9.50-12.15

Rudniki/Aksamitna

Gry i zabawy rekreacyjne

Śr. 15.00-16.35

sala 17

PRZYTULSKI RADOSŁAW
Judo dla dzieci i młodzieży

Funny judo 4-5 l.

Pt. 15.50-16.35
Sob. 9.30-10.15

sala 17

Funny judo 6-7 l.

Pt. 15.00-15.45
Sob. 10.20-11.05

sala 17

Grupa początkująca 8-12 l.

Pt. 16.40-18.15
Sob. 11.10-12.45

sala 17

Grupa średniozaawansowana 8-12 l.

Śr. 17.30-19.05
Sob. 12.50-14.25

sala 17

Grupa zaawansowana 13-26 l.

Wt. 18.15-19.00
Śr. 19.10-20.45
Pt. 18.20-19.55
Sob. 14.30-15.15

Aksamitna
sala 17
sala 17
sala 17

TURSKI ZBIGNIEW
Zajęcia żeglarskie dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat.

Grupa kontynuująca

Pt. 16.00-18.25

Rudniki/Aksamitna

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież