Przeciw niszczeniu Polski! » Apel więźniów politycznych stanu wojennego oraz działaczy podziemnej „Solidarności”. Sygnatariusze n... Jeśli Zielony Ład będzie forsowany, to Polacy zapłacą za to 2400 milia... » Jeszcze przed chwilą społeczeństwa europejskie były zalewane informacjami, że tzw. Zielony Ład jest ... Janusz Szewczak: To były niezwykle ważne słowa Karola Nawrockiego. Dot... » „Karol Nawrocki na dodatkowe obciążenia podatkowe się nie zgodzi. Wystarczy sobie wyobrazić, co się ... Przemówienie Karola Nawrockiego: "Wybory 18 maja będą referendum za od... » „Chcę, żeby Polska była wielka, żeby Polska była silna, żeby Polska była ambitna. Polska musi być wi... Brunatny czas dwóch gdańskich zbrodniarzy » Przed 80. laty, 30 marca 1945 roku, wojska polsko-sowieckie weszły do Gdyni i Gdańska. Rozkaz wydany... Kto oszukał sopockich radnych? Prokurator wzywa do Bydgoszczy... » Nabiera tempa wszczęte w 2023 roku dochodzenie w sprawie podejrzenia przekroczenia uprawnień przez b... Emma Popik ozdabiała Gdańsk » W Drohicznie zmarła Emma Popik (80.l.). Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim, na... Karol Nawrocki z poparciem NSZZ „Solidarność” » Obywatelski kandydat na prezydenta Karol Nawrocki podpisał w czwartek umowę programową z Komisją Kra... Ankieta w PSL - dalej od Hołowni? » Władze PSL rozesłały do wszystkich członków partii ankietę zawierająca kilkadziesiąt pytań dotyczący... Prezes Trybunału Konstytucyjnego oskarża rządzących o zamach stanu! Sk... » Prezes Trybunału Konstytucyjnego Bogdan Święczkowski na konferencji prasowej poinformował o tym, że ...
Reklama
Azyl gdańskiej władzy - parkowanie w centrum za friko
sobota, 01 lutego 2025 09:34
Azyl gdańskiej władzy - parkowanie w centrum za friko
Blisko 7 godzin debatowali radni Gdańska i przedstawiciele miejskiej
Nowy Rok z futbolem - po raz 46. na AWFiS
środa, 01 stycznia 2025 19:21
Nowy Rok z futbolem - po raz 46. na AWFiS
Po raz 46. pracownicy oliwskiej Akademii Wychowania Fizycznego i
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
piątek, 21 czerwca 2024 15:31
Transferowa ofensywa w Lechii trwa
Już tylko miesiąc został do inauguracji Ekstraklasy w
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bogusław Górecki - „Wśród wiatraków na Żuławach”
środa, 04 grudnia 2024 23:40
Bogusław Górecki - „Wśród wiatraków na Żuławach”
Ostatnio miałem przyjemność wzięcia udział w przygotowaniach

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Charlie zmienia się w kurczaka
środa, 05 czerwca 2024 13:24
Charlie zmienia się w kurczaka
Od niedawna w Polsce uczniowie nie muszą odrabiać prac domowych.
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Zjazd na Krechę już w niedzielę

Stacja Narciarska Przywidz, Paul SKI oraz SnowPartyCamp zaprasza wszystkich do udziału w zawodach narciarsko-snowboardowych "Zjazd na Krechę" (przejazdy indywidualne z pomiarem czasu – dop. PD), które odbędą się w niedzielę 17 lutego o godzinie 14:00. Ideą spotkania jest dobra zabawa!



Na podstawie liczby osób organizatorzy planują zrobić podział na 4 kategorie uwzględniające płeć zawodników oraz rodzaj sprzętu. Zawody składają się z pierwszego przejazdu eliminacyjnego dla wszystkich uczestników w poszczególnych kategoriach oraz finałowego, do którego awansuje pięciu uczestników z każdej grupy z najlepszym czasem uzyskanym podczas eliminacji (łącznie 20 uczestników – dop. PD).

Podział na kategorie:
Narty - Kobiety
Narty - Mężczyźni
Snowboard - Kobiety
Snowboard - Mężczyźni

W finale obowiązują dwie kategorie:
Narty (mężczyźni i kobiety)
Snowboard (mężczyźni i kobiety)


alt



Nagrody:
Finał:
1. miejsce (snb i ski): puchar, 30 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 50% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki.

2. miejsce (snb i ski): puchar, 20 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 30% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki.

3.  miejsce (snb i ski): puchar, 10 wjazdów wyciągami w Przywidzu, 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu w wypożyczalni w Przywidzu, 50% zniżki na szkolenie narciarskie lub snowboardowe w szkole PaulSki.

Oprócz tego osoby, które przejdą do finału otrzymują medale oraz niespodzianki od Snow Party Camp oraz PaulSki.

Koszt wpisowego - 10zł (płatne w dniu zawodów – dop. PD)

Zapisy przez internet proszę zgłaszać pod adresem kwidzo@gmail.com. W zgłoszeniu prosimy podac swoje imię, nazwisko,kategoria(narty lub snb),wiek w przypadku osób niepełnoletnich.

Rejestracja zawodników i potwierdzenie zgłoszeń internetowych odbywa sie od godz. 10:00 w biurze zawodów. Zawodnicy zostaną dopuszczeni do zawodów pod warunkiem sprawnego sprzętu.

Zasady uczestnictwa w zawodach:
Nie ma ograniczeń technicznych. Startować mogą osoby z dowolnym oraz sprawnym sprzętem narciarskim czy snowboardowym.
Brak ograniczeń wiekowych dla uczestników.
Osoby do lat 18 mogą startować jedynie za zgodą rodziców i pod ich opieką (formularz do wypełnienia będzie znajdował się w biurze zawodów)
Osoby do 18 roku życia muszą obligatoryjnie posiadać kask podczas startu..
Wszyscy uczestnicy wjeżdżają na trasę zawodów na własna odpowiedzialność, za start dzieci odpowiedzialność ponoszą rodzice.
Osoby w stanie wskazującym na spożycie alkoholu nie będą dopuszczone do startu w zawodach.

Paweł Doczyk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież