Pomorska lista PiS do Brukseli: Fotyga, Smoliński, Drelich, Rakowski..... » Portal wybrzeze24.pl dotarł do nieoficjalnej listy kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w tegorocznych... Kataklizm blisko - 19 zł za godzinę parkowania » Czy godzina parkowania będzie kosztowała 19 zł? Według przepisów przyjętych przez posłów Zjednoczone... Genowefa Grabowska: Jaka suwerenność? » Kto wygrał w samorządach, dlaczego relokacja migrantów niczego nie rozwiąże, jakie CV powinien mieć ... Liberał na etacie w Brukseli - Lewandowski w interesie Ukrainy » Janusz Lewandowski, pierwszy przewodniczący Kongresu Liberalno-Demokratycznego, minister prywatyzacj... Brządkowski wygrał proces i wybory » Trudno było sobie wyobrazić inny finał - Karnowski i Pobłocki muszą zapłacić po 2500 zł na cel społe... Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 31 » Ekologia i dbanie o środowisko były głównymi tematami Dnia Ziemi zorganizowanego w Przedszkolu nr 31... Nowi włodarze w Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie, bez zmian Kartuzach i S... » W niedzielę odbyła się II tura wyborów samorządowych. W Pruszczu Gdańskim i Kwidzynie wybrano nowe w... Rozprawa w trybie wyborczym w Tczewie » Łukasz Brządkowski, kandydat na prezydenta Tczewa pozwał swojego konkurenta i wspierającego go posła... Kalkowski milczy o pracy w PORD, Gołuńskiego zaprosi prokurator - prze... » Przedwyborcze napięcie w Szemudzie i Kartuzach. Skazany za niewypłacenie 300 tys. zł wynagrodzeń nau... Barwy pomorskiego sejmiku: Od Struka do Ścigały » Z poparciem 39 799 gdańszczan pomorski lider PO Mieczysław Emil Struk uzyskał najlepszy indywidualni...
Lechii w tym sezonie nie służą wyjazdy do Rzeszowa. Po jesiennej

Michał Wójcik - „Na początku jest rysunek”
sobota, 13 kwietnia 2024 18:02
Tytuł ostatniej wystawy Michała Wójcika nie może zaskakiwać.

Atom Trefl - Rabita LIVE: 3:1 - 22:25, 25:22, 25:20, 26:24

altO 20.30 w ERGO Arenie rozpocznie się pierwszy mecz 1/8 Ligi Mistrzyń. Atom Trefl zmierzy się z Rabitą Baku.

W meczowej dwunastce Atomu Trefla zabrakło miejsca dla Leny Dziękiewicz i Doroty Wilk.

Atom Trefl: Fernandez, Glass, Ssuschke-Voigt, Hodge, Sieczka, Kożuch, Maj (libero) - Saad

Rabita: Krsmanović, Mammadowa, Golubović, Osmokrović, Starović, Żukowa, Majstrović (libero)

IV set

Tak jak w poprzednich partiach pierwsze piłki należały do Atomu, który prowadził 2:0, po chwili było jednak 2:3. Sopocianki wyszły ponownie na prowadzenie 4:3, ale kolejne pięć punktów zdobyły Azerki 4:8

Rabita miała już pięć punktów przewagi (10:5), ale sopocianki odrobiły trzy punkty (8:10), czas dla Rabity

Azerki ponownie uciekły na cztery punkty. Sopocianki odrobiły, ale na przerwie technicznej Rabita lepsza o cztery punkty - 12:16

Skuteczna pogoń Atomu, który szybko doprowadził do remisu (17:17). Od tego momentu gra punkt za punkt.  Sopocianki objęły prowadzenie, czas dla Rabity 21:20

Rabita odzyskuje prowadzenie, czas dla Atomu 22:23

Hodge skutecznym atakiem kończy mecz. Atom pokonuje Rabitę!

III set

Tradycyjnie początek dla Atomu i jak w każdym secie na tablicy pojawiły się wyniki 3:1, 5:3, 5:5, 5:6. Na przerwie technicznej po asie Starović przewaga Rabity - 6:8

Atom szybko odrobił straty i odzyskał prowadzenie, czas dla Rabity - 11:10

Czas dla Rabity nie pomógł ekipie gości. Sopocianki powiększyły przewagę do trzech punktów (15:12), które utrzymały do przerwy technicznej - 16:13

Sopocianki powiększyły przewagę do sześciu punktów (20:14), czad dla Rabity

Saad za Sieczkę - 20:15

Rabita zmniejszyła straty do czterech punktów, czas dla Atomu 21:17

Sieczka wraca na parkiet 23:19

Atom nie zmarnował szansy i po błędzie Rabadżiewej wygrywa trzeciego seta i prowadzi 2:1

II set

Podobnie jak w pierwszym secie początek dla Atomu. Tak jak w pierwszym secie było 5:3 dla sopocianek, a po chwili 5:6. Na pierwszej przerwie technicznej Rabita lepsza o dwa punkty 6:8

Skuteczna gra po powrocie na parkiet pozwoliła Atomowi uzyskać dwa punkty przewagi (10:8, 13:11), na drugiej przerwie technicznej sopocianki prowadzą 16:15

Atom miał ponownie dwa punkty przewagi (18:16), ale Rabita zdobyła trzy punkty z rzędu, czas dla Atomu 18:19

Sopocianki zdobyły dwa punkty, a po chwili ponownie miały dwa punkty przewagi, czas dla Rabity 22:20

Sopocianki wyszły na czteropunktowe prowadzenie, dwie piłki setowe Rabita obroniła czas dla Atomu 24:22. Trzecią piłkę setową gospodynie wykorzystały. Atak Sieczki kończy drugiego seta 25:22

I set

Początek meczu należał do Atomu. Dzięki Hodge sopocianki prowadziły 3:1, a po asie Kożuch (piłka po taśmie spadła w pole Rabity) było 5:3. Niestety kolejne pięć punktów zdobyła ekipa gości 5:8

Atom odrobił dwa punkty i tracił tylko jeden (9:10), ale po chwili były ponownie trzy punkty straty (9:12). Po dwóch autowych piłkach Starović (serw i atak) ponownie strata wynosiła tylko jeden punkt, ale na drugiej przerwie technicznej ekipa gości lepsza o dwa oczka - 14:16

Po powrocie na parkiet Rabita powiększa przewagę do czterech punktów, czas dla Atomu 15:19

Sopocianki zmniejszyły straty do dwóch punktów (17:19), ale po raz kolejny Rabita odskoczyła na 4 punkty, czas dla Atomu 19:23

Atom obronił dwa setbole, ale za trzecim Azerki zakończyły pierwszą partię 22:25

Pierwszy set w miarę wyrównany. Rabita przed pierwszą przerwą uzyskała trzy punkty przewagi, które mimo kilkukrotnego zrywu Atomu utrzymała do końca seta