Formela: Tusk na wojnie z milionami obywateli » „Donald Tusk jest na wojnie z ponad 10 mln obywateli, którzy wybrali inaczej, niż on uważał. I te ko... Janusz Szewczak: Budżet klęski ekipy Tuska » „Minister Domański wiezie nas autostradą ku katastrofie finansów publicznych. Czegoś takiego nie był... Nie mówili o sobie "nasi chłopcy" - nie mieli "niemieckich kolegów" » Byłem na wystawie o infantylnym tytule "Nasi chłopcy". Wykorzystano na niej moje książki. Szkoda, że... Gdański protest przeciwko haniebnej wystawie "Nasi Chłopcy" » „Miliony Polaków szło do walki przeciwko niemieckiemu najeźdźcy. Przeciwko niemieckiemu Wermachtowi.... Czas na rząd ocalenia państwa. "Tusk jak bezpaństwowiec" » Po dojściu do władzy Donalda Tuska i jego ekipy nasza demokracja stawała się coraz bardziej fasadowa... Nie jeden wyrok, a więcej. Nadal figuruje jako karana. Siedziała w wię... » Anna Kanigowska, "opiekunka" Jerzego Ż. i informatorka Onet.pl, ma za sobą kilka, a nie jeden wyrok ... LIst Czesława Nowaka ze Stowarzyszenia 'Godność' do Prezydenta Karola ... » PanKarol NawrockiPrezydent Elekt Rzeczypospolitej PolskiejSzanowny Panie Prezydencie,Drogi Karolu!Pi... Gdańsk zagłosował przeciw swojemu synowi. Co się tu z nami porobiło?Gd... » W Gdańsku mamy morowe powietrze. Na ulicach miasta – od Sobieszewa po Osowę – twarze ludzi są poważn... PKW podała oficjalne wyniki II tury. Nawrocki wygrywa! » Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła oficjalnie po godz. 8.30 wybór Karola Nawrockiego na Prezydenta ... Likwidator Radia Gdańsk z wierchuszką KO na marszu w Warszawie » Zamiast “czystej wody” jest gęsty szlam w Radiu Gdańsk. W niedzielę, 25 maja, w Warszawie odbyły się...
Formela: Tusk na wojnie z milionami obywateli
niedziela, 27 lipca 2025 10:46
Formela: Tusk na wojnie z milionami obywateli
„Donald Tusk jest na wojnie z ponad 10 mln obywateli, którzy
Wybrzeże weźmie bonus...
sobota, 05 lipca 2025 09:52
Wybrzeże weźmie bonus...
Gdańskie Wybrzeże wraca na tor przy Elbląskiej. W zaległym meczu
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
czwartek, 06 czerwca 2024 13:56
Terminarz PKO Ekstraklasy 2024/2025
Inauguracja nowego sezonu PKO Ekstraklasy odbędzie się w piątek 19

Galeria Sztuki Gdańskiej

Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
środa, 30 kwietnia 2025 22:06
Z jazzowej półki: Dziki geniusz – Charles Mingus
Stosunkowo niedawne zauroczenie muzyką Mingusa, mogę jedynie

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

„Rowerzyści” Volkera Schmidta
niedziela, 16 lutego 2025 14:18
„Rowerzyści” Volkera Schmidta
Dziwne uczucie niedosytu, znaku zapytania i bezradności towarzyszy
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
sobota, 28 grudnia 2024 17:15
Zapomniany cmentarz, tajemnicze zgony pacjentów
Spacerując lasami okalającymi Wejherowo, w okolicy ulicy Jana III
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Szóste zwycięstwo z rzędu

Z trzema punktami wracają hokeiści Energi Stoczniowca z Torunia. Podopieczni Andrzeja Słowakiewicza wygrali w derbach Pomorza z TKH Nesta 5:2 (1:2, 2:0, 2:0).


Bramki: 1:0 Kubat (2 w przewadze), 1:1 Jankowski (12), 2:1 Chrzanowski (20), 2:2 Rzeszutko (25)
2:3 Vitek (34 w osłabieniu), 2:4 Wróblewski (46), 2:5 Furo (57 w podwójnej przewadze)


ENERGA STOCZNIOWIEC: Odrobny; Mat.Rompkowski, Kostecki, Vitek, Rzeszutko, Skutchan – Smeja, Kwieciński, Furo, B.Wróbel, Jankowski – Skrzypkowski, Benasiewicz, Steber, Ziółkowski, Wróblewski - M.Kabat.


Gdańszczanie pojechali do Torunia tylko trzema piątkami, bo pięciu zawodników Stoczniowca otrzymało powołanie do kadry na mistrzostwa świata U-20, które od poniedziałku będą rozgrywane w Olivii.


Początek meczu należał do gospodarzy, którzy już w 2 minucie objęli prowadzenie wykorzystując okres gry w przewadze. Podopieczni Andrzeja Słowakiewicza do wyrównania doprowadzili w 12 minucie, a na listę strzelców wpisał się Wojciech Jankowski. W końcówce pierwszej tercji ponownie cieszyli się kibice gospodarzy, którzy po kontrze po raz drugi pokonali Przemysława Odrobnego. W pozostałych tercjach strzelali tylko gdańszczanie. W drugiej odsłonie najpierw do wyrównania doprowadził Jarosław Rzeszutko, a potem na listę strzelców wpisał się Josef Vitek.

 

Warto zauważyć, że trzecia bramka dla biało-niebieskich padła gdy grali w osłabieniu. Kolejne bramki dla "Stoczni" padły w trzeciej tercji. Czwartą zaliczono Krzysztofowi Wróblewskiemu, a wynik zamknął Milan Furo, gdy gdańszczanie grali w przewadze.


Gdańszczanie wygrali szósty mecz z rzędu. W tabeli grupy zajmują drugie miejsce. Biało-niebiescy mają o jeden punkt mniej od Unii Oświęcim, ale rozegrali o jedno spotkanie mniej. We wtorek obie ekipy zmierzą się na lodzie w Oświęciumiu.


Tomasz Łunkiewicz

 

 

 

W Toruniu kibice Energi Stoczniowca mieli więcej powodów do zadowolenia niż gospodarze. Fot: Robert Kwiatek

 

 

 

 




Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież