Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ... W tygodniku „Sieci”: Dyplomatyczna bitwa o wycieczki z Izraela » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło podejmują kwestię wakacyjnych wycie... Mateusz Smolana: Polityka pamięci o opozycji wobec PRL i o „Solidarnoś... » Z Mateuszem Smolaną, historykiem, dyrektorem Instytutu Dziedzictwa Solidarności, rozmawia Artur S. G... ECS: otwarte dla sufrażystek, dla inwalidów – zamknięte » Różne bywają oblicza solidarności. Europejskim Centrum Solidarności chce, aby organizacja mająca doś... Kamienie milowe to nie tylko „praworządność”, to krok ku federalnej Eu... » Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności (w skrócie KPO) to w założeniu są miliardy euro, któr... Georgette Mosbacher w tygodniku „Sieci”: „Nie wierzcie w kłamstwa o Po... » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” była ambasador USA w Polsce apeluje do świata by słuchano głosu Po... Rosyjska machina wojenna działa a zyski rosną, gdy leje się krew » Rosyjska gospodarka miała nie wytrzymać sankcji Zachodu, w efekcie jej machina wojenna powinna była ... Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe? » Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My jednak dociekamy co dzieje się z gr... W tygodniku „Sieci”: Tajemnica odejścia Lisa » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Pyza próbuje ustalić, jakie były powody zwolnienia Toma...
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
czwartek, 16 czerwca 2022 17:56
Pytania o zarobki zbyt kłopotliwe?
Dżentelmeni o swoich pieniądzach nie rozmawiają, oni je mają. My

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
niedziela, 26 czerwca 2022 08:52
Zdunek Wybrzeże - Stelmet Falubaz LIVE 50:40 93:87
O godz. 14.00 na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego rozpocznie się
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
niedziela, 19 czerwca 2022 19:17
Czyja Lechia ciąg dalszy: Szukanie partnera tu i tam
Przed miesiącem pisaliśmy o zamiarach odsprzedania części

Galeria Sztuki Gdańskiej

„Józefka ” i „Magda”
poniedziałek, 13 czerwca 2022 11:57
„Józefka ” i „Magda”
Profesor Józefa Wnukowa, legenda Sopotu, mieszkała przy ulicy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Zatrzymani za posiadanie narkotyków

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 sierpnia 2013 17:44

altPolicjanci zwalczający przestępczość narkotykową z komendy miejskiej w ramach prowadzonych działań zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 31 i 35 lat, którzy posiadali znaczne ilości narkotyków. Przy samych zatrzymanych i w pomieszczeniach przez nich zajmowanych, funkcjonariusze znaleźli marihuanę, a w przypadku 31-latka także amfetaminę. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni przeprowadzili działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej.

W czwartek, 1 sierpnia, funkcjonariusze zapukali do drzwi 31-latka. Mężczyzna był zaskoczony ich widokiem. W wyniku kontroli policjanci znaleźli przy nim schowaną marihuanę i amfetaminę. Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania i piwnicy zajmowanej przez 31-latka, funkcjonariusze znaleźli kolejne narkotyki i wagę elektroniczną. Łącznie mundurowi zabezpieczyli 37 gramów amfetaminy, 50 gramów marihuany oraz dwie doniczki z krzewami konopi indyjskiej o wysokości 100cm.

31-letni sprawca usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Przesłuchał go prokurator i zastosował wobec niego dozór policji.

W piątek, 2 sierpnia, kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową zapukali do drzwi mieszkania, które zamieszkiwał 35-latek. Podczas kontroli policjanci znaleźli przy mężczyźnie susz roślinny i klucz do jednego z pokoi. Jak się okazało, w zamkniętym na klucz pokoju 35-latek miał schowane słoiki, kartony, pudełka i torby z zawartością suszu i łodyg, ucięte rośliny konopi oraz wagę elektroniczną. Łącznie znajdowało się tam ponad 3 kg środków odurzających, które zostały zabezpieczone i trafiły do badań.

Wstępna opinia biegłych wykazała, że jest to marihuana i w sobotę 35-letni sprawca usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Przesłuchał go także prokurator, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres trzech miesięcy.

Niewykluczone, że po dokładnym przebadaniu zabezpieczonych narkotyków, obaj mężczyźni usłyszą kolejne zarzuty.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież