Ryszard Czarnecki w tygodniku „Sieci”: Polacy, idźmy z Trumpem! » W nowym numerze „Sieci” Ryszard Czarnecki, poseł do Parlamentu Europejskiego w zaskakującym wywiadzi... O pożytku głupoty i jeszcze raz o budowie CPK » Nie musiałem zbyt długo czekać na odpowiedź, choć z góry wiedziałem, że taka będzie musiała nastąpić... T. Rakowski ocenia: Dwie drużyny w Gdańsku » O wyniku wyborczym PiS w Gdańsku, o rozłamie wewnątrz partii i kampanii, która była prowadzona dwuto... Gdańska rada: liderzy i outsiderzy » Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady miasta uzyskała Aleksandra Dulkiewicz, k... Zmiana jednak jest możliwa » Wybory samorządowe przyniosły wiele niespodzianek. Druga tura w Gdyni bez udziału Wojciecha Szczurka... Nowa Rada Miasta Gdańska 2024-2028 » Koalicja Obywatelska zwiększyła swój stan posiadania w Radzie Miasta. Aż czterech radnych mniej będz... KO zyskuje dwa mandaty, PiS traci trzy w sejmiku pomorskim » W wyborach do sejmiku województwa pomorskiego zwyciężyła KO z wynikiem 43,84 proc. PiS uzyskało 25,7... Magdalena Czarzyńska-Jachim wygrała wybory na prezydenta Sopotu » Według danych Państwowej Komisji Wyborczej ze wszystkich sopockich obwodowych komisji, na Magdalenę ... W tygodniku „Sieci”: To bitwa mojego życia » Na łamach nowego wydania tygodnika „Sieci” Zbigniew Ziobro, były minister sprawiedliwości i prokurat... W Gdańsku Aleksandra Dulkiewicz wygrała w I turze » W Gdańsku w wyborach prezydenckich Aleksandra Dulkiewicz wygrał w I turze. Urzędująca prezydent uzys...
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
piątek, 12 kwietnia 2024 15:13
Gdańska rada: liderzy i outsiderzy
Dziś remanenty wyborcze. W Gdańsku najwięcej głosów do rady
Energa Wybrzeże nie dogoniła Wilków
poniedziałek, 15 kwietnia 2024 14:24
Energa Wybrzeże nie dogoniła Wilków
Po fatalnym początku meczu Energa Wybrzeże goniła Cellfast Wilki
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
piątek, 12 kwietnia 2024 15:35
Bolesna porażka Lechii, Jaguar znów zwycięski
I LIGA FORTUNA
Radość w Gdyni, niepokój w Gdańsku.
Lechia odzyskała pozycję lidera
niedziela, 14 kwietnia 2024 16:59
Lechia odzyskała pozycję lidera
Lechia wykorzystała potknięcie Arki i odzyskała fotel lidera.

Galeria Sztuki Gdańskiej

W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
niedziela, 07 kwietnia 2024 14:42
W tonacji ekspresji Stefana Szmaja
Ostatnio trafił w moje ręce linoryt polskiego ekspresjonisty

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Nagrody teatralne rozdane
środa, 27 marca 2024 14:20
Nagrody teatralne rozdane
Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru rozdano jak co roku nagrody
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
piątek, 05 kwietnia 2024 13:12
Kandydaci KWW Nasza Gmina Żukowo 2024
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

32-latek wszedł na mecz jako 8-latek

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 grudnia 2011 12:19

altW piątek wieczorem do policyjnego aresztu trafił 32-letni gdańszczanin. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Przymorza tuż przed meczem Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa, po tym jak w trakcie legitymowania, poproszony o dokument tożsamości, okazał bilet i kartę kibica należące do 8-latka z Gdańska.W piątek wieczorem na stadionie PGE Arena Gdańsk, tuż przed meczem piłki nożnej pomiędzy drużynami Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa, policjanci biorący udział w zabezpieczeniu tej imprezy sportowej, postanowili wylegitymować nietrzeźwego mężczyznę. W tym celu funkcjonariusze poprosili go o dokument tożsamości. Ten okazał mundurowym kartę kibica i bilet, na podstawie których wszedł na teren stadionu. Uwagę policjantów od razu zwróciło zdjęcie młodego chłopca umieszczone na karcie. Po chwili okazało się, że 32-letni gdańszczanin, aby wejść na mecz wykorzystał bilet i kartę kibica należące do 8-latka z Gdańska. Mężczyzna został zatrzymany. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że w organizmie miał prawie 2,5 promila alkoholu. Kiedy 32-latek wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty posługiwania się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby. Policjanci ustalili, że gdańszczanin bilet i kartę kibica dostał od swojego znajomego, którego 8-letni siostrzeniec nie mógł pójść na mecz. Sprawca tłumaczył się, że wykorzystał je, ponieważ nie chciał, aby wejściówka na mecz się zmarnowała.

32-latek był wcześniej karany za kradzieże i włamania, a także kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości.

Za posługiwanie się dokumentem stwierdzającym tożsamość innej osoby, grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież