
W życiu swoim o sens pyta
Dziś nie jeden celebryta
Był alkohol, dolce vitae
Teraz w głowie trochę świta
Pustka, smutek często trapi
Więc poddają się terapii
W rozpacz wprawia i w ból głowy
Myśl - że gdzieś jest ślad węglowy
W sukurs idą ruchy eko
W diecie zmiany: miód i mleko
I z powodu takiej diety
Wielkie z nich autorytety
Uświetniają strajki wiece
Boże miej nas w swej opiece…
Jak dobrze mieć Babcię i Dziadka
i dobrze mieć jeszcze trzy latka...
Gdy trudny zdarzy się przypadek
poradzi i Babcia i Dziadek
Więc z serca życzenia składamy
bo Babcie i Dziadków kochamy
Znana celebrycka stacja
Wie co znaczy plutokracja
Wszyscy znani, wszyscy syci
Chcą żyć długo celebryci
A tu Covid, a tu trwoga
Trzeba szczepić się - na Boga
Niech lekarze poczekają
Oni lepsze zdrowie mają
Miszczak różne ma schorzenia
Młodą panią do wielbienia
Mój Rejencie, mój Cześniku
O co w końcu tyle krzyku?
Załatwiła Podstolina
I szczepienie się zaczyna…
Świąt magicznych, szczęśliwych
Wielu łask dla nas wszystkich
Świąt najlepszych z możliwych
Dla znajomych i bliskich
Dużo zdrowia, miłości
Tak jak zwykle, co roku
Dodatkowo dystansu
Rozglądając się wokół
Cicha noc, święta noc
Niech się spełni cud…