Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami » Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo dobrego jadła popitego przednimi napitkami.... Miesiąc AAC w Przedszkolu Specjalnym Nr 77 » Październik to międzynarodowy miesiąc komunikacji alternatywnej i wspomagającej (AAC). Przez cały mi... Poseł Tarczyński w Akwenie: Fakty dla przekonanych... » W klubie gdańskiej Solidarności "Akwen" odbyło się spotkanie z eurodeputowanym Dominikiem Tarczyński... W tygodniku „Sieci”: Putin wysyła na śmierć » Władimir Putina ogłosił częściową mobilizację i chce powołać pod broń przynajmniej 300 tys. mężczyzn... Las to nie wysypisko » Nielegalne składowiska odpadów, to największe zmartwienie Nadleśnictwa Kolbudy. W świetle prawa domn... Czesław Nowak: Tusk otrzymał zadanie do wykonania » Z Czesławem Nowakiem, posłem OKP i Porozumienia Centrum (1989-1993), gdańskim radnym (1998-2006), po... PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej » 16 września otwarto Centrum Medyczne PZU Zdrowie Gdańsk Marynarki Polskiej. To trzecia taka placów... M. Adamowicz u gedanistów - forma na medal » Mamy dobra wiadomość dla nieco poirytowanej sędzi Aleksandry Kaczmarek, która 8 września nie doczeka... Wszystkim, którym drogie jest dziedzictwo gdańskiej zieleni » Oświadczenie otwarteW dniu 4 maja b.r. wystosowałem List Otwarty w sprawie postępującej degradacji O... Tomasz Wołek odłożył pióro. Kibicuje Niebiesko-Biało-Niebieskim w Nieb... » Tomasz Wołek był dziennikarzem, pisarzem, znawcą i komentatorem sportowym. Urodził się w 1947 roku. ...
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
wtorek, 27 września 2022 19:26
Gdański raut Dulkiewicz z urzędnikami
Co można zjeść i wypić za 132 216 złotych? Na pewno dużo

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
sobota, 24 września 2022 20:52
Hokeistki Stoczniowca zdeklasowały Cracovię
Bardzo efektownie sezon 2022/23 zainaugurowały hokeistki
Marsze w górę tabeli
sobota, 24 września 2022 13:49
Marsze w górę tabeli
EKSTRAKLASA BP
Lechia od ostatniego dnia lipca wciąż bez
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
czwartek, 22 września 2022 18:12
Marcin Kaczmarek: Trener odnowiciel?
48-letni Marcin Kaczmarek podjął się niezwykle trudnego zadania.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Szlakiem Rewskich Szkut
wtorek, 20 września 2022 13:27
Szlakiem Rewskich Szkut
Kilka dni urlopu jak co roku we wrześniu spędziłem w Rewie. To
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
środa, 31 sierpnia 2022 08:28
Zaproszenie na XXIX edycję Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza uczniów

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

List czytelnika: Czemu Europa, a nie Arabia Saudyjska?

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 07 września 2015 14:52


Te ostatnie katastrofy rozbitków na Morzu Śródziemnym są naprawdę okropne i wstrząsające, niemniej myśląc o nich nasuwają się równie realne pytania.


Patrząc na rozbite statki i tonących na wprost Lampeduzy bezbronnych  pasażerów pytam się po prostu: dlaczego ci emigranci nie wybierają  kierunku na Katar, Nigerie, Arabie Saudyjska, Bahrein czy Kuwejt?


Dlaczego oni chcą absurdalnie ryzykować życie jadąc do Europy, do  heretyków i niedowiarków, kiedy kraje Golfu są dzięki nafcie bardzo bogate i do tego muzułmańskie?  


W telewizji na okrągło oglądamy apele Unicefu do walki z klęską głodową w Afryce, więc przypomnę, że kraje objęte tą klęską są w przeważającej większości muzułmańskie, lecz ci wszyscy bracia są zajęci bratobójczą wojną i przepędzają się wzajemnie, prowokują klęski głodowe i zabijają się bez skrupułów.


A co robią w tej sprawie sąsiadujące kraje muzułmańskie? Maroko, Egipt? Tunezja? NIC! A Czerwony Półksiężyc, odpowiednik naszego Czerwonego Krzyża? NIC!


Bowiem do nas należy dawać, pomimo 2000 miliardów euro długów, co zmusza nas co rok do zaciągania pożyczek.od krajów Golfu. Prawdziwa manna, która służy muzułmańskim krajom Golfu do budowy luksusowych hoteli, futurystycznych miast, kupowania od nas samolotów, najdroższych aut i otwierania na pustyni lodowisk i narciarskich szlaków.
Tak wygląda dobroczynność tej religii.


Zamiast otworzyć swój portfel i wspomóc sąsiednich współwyznawców, Emiraty arabskie działają tak, aby robotnicy i klasy średnie tego niedobrego Zachodu otworzyły swój  portfel w ramach miłosierdzia dla obcych, czego jednak one same nie praktykują wobec swoich religijnych braci.


Podczas gdy większa cześć muzułmańskiego świata pogrąża się z każdym dniem w wojnach i biedzie, gdy kraje Golfu już nie wiedzą jak wydać swoja bezmierną fortunę, każdego dnia boat people przepełnione ludzką nędzą dobijają do Europy lub toną w Morzu Śródziemnym, każdego dnia dzikie hordy rozdzierają się nawzajem na wojnach w imię islamu.


Kobiety, dzieci i chore ofiary są systematycznie eksponowane w celu wywołania u nas odruchów winy, litości i miłosierdzia. A przecież te populacje płodzą więcej dzieci niż będą mogły wyżywić, chyba, że z pomocą i dzięki finansowej mannie Zachodu.


Ta ślepa religia burzy równowagę całego Zachodu i prowadzi do chaosu. Ale czy to nasza wina, jeśli islam bez petrolu produkuje tylko biedę i wojny?
Pomedytujmy, jeśli jeszcze jest czas!


Prześlijcie dalej przynajmniej jeden raz, ponieważ tylko internet pozwala na wolność słowa, które sięgają dalej niż okruchy informacji  Mediów.

Z  RPA  wszystkich " białych" usunęli......

Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież