Konkurs dla młodzieży „Zainwestuj w naszą planetę” rozstrzygnięty » Wyłoniono zwycięzców konkursu „Zainwestuj w naszą planetę” na plakat cyfrowy o tematyce ekologicznej... W tygodniku „Sieci”: Tak Tusk chciał sprzedać LOTOS Rosjanom » Upublicznienie dokumentów zdradzających plany sprzedania Rosjanom Grupy LOTOS przez rząd PO-PSL jasn... Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa » Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, komentatorem p... Minister Skarbu Państwa: Rząd PO-PSL chciał sprzedać LOTOS Rosjanom i ... » Dokument, który został odtajniony przez obecnego Ministra Skarbu Państwa Jacka Sasina dowodzi, że te... W tygodniku „Sieci”: Jak patrzy na nas Rosja? » W najnowszym wydaniu tygodnika „Sieci” Marek Budzisz analizuje, skąd się wzięło u Rosjan przeświadcz... Święto ogrodnicze w Rënku » To było prawdziwe święto ogrodnicze. 19. edycję Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kier... „Wejście w historię”: prezentacja eksponatów związanych z działalności... » W ramach kolejnej odsłony cyklu „Wejścia w historię” w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku zaprezent... Antoni Kamiński: Suweren zlekceważony » Z prof. dr. hab. Antonim Kamińskim, prezesem polskiego oddziału Transparency International (1999-200... Wiosna w Ogrodzie 2022 » Tysiące odwiedzających, kolejki samochodów aż do obwodnicy to najkrótsza i najlepsza ocena 19. edycj... Notes Michała Pruskiego » Nie był dziennikarzem.Uprawiał literaturę dziennikarską.Osobny gatunek dostępny nielicznym.Ozdabiał ...
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
czwartek, 19 maja 2022 19:48
Rafał Chwedoruk: Polityka to nie gra komputerowa
Z dr. hab. Rafałem Chwedorukiem, politologiem, profesorem

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
niedziela, 22 maja 2022 17:49
Zdunek Wybrzeże przywróciło sobie nadzieję
Uff! Nareszcie! Takie reakcje najczęściej można było usłyszeć
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
sobota, 21 maja 2022 19:07
Wicemistrz wyraźnie lepszy do Lechii na koniec sezonu
Porażką z wicemistrzem Polski zakończyła sezon Lechia.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Bracia z Nowego Portu
poniedziałek, 16 maja 2022 10:13
Bracia z Nowego Portu
Trudno w wypadku mało znanych, wywodzących się z Nowego Portu,

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Ćwicz z Drużyną Energii
poniedziałek, 23 maja 2022 13:50
Ćwicz z Drużyną Energii
Trwa sportowy etap Drużyny Energii, w którym rywalizuje 191 szkół
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
czwartek, 30 grudnia 2021 20:01
Elbląg: Duże pieniądze nie wpłyną do kasy miasta?
W środę (29 grudnia) elbląscy radni zadecydowwali o kształcie
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Aktywna Majówka Pracodawców Pomorza - GALERIA

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
sobota, 11 maja 2013 21:46

altPracodawcy Pomorza spotkali się na Majówce z okazji dziesiątej rocznicy akcesu Polski do Unii Europejskiej w Kolibki Adventure Park.


GALERIA


Piknik zorganizowano w Kolibki Adventure Park. Majówka Pracodawców Pomorza stała pod znakiem różnego rodzaju aktywności. - Do tej pory spotykaliśmy się w Szymbarku, ale już od jakiegoś czasu koledzy przekonywali, że mamy taki potencjał, że pora wypromować inne miejsca na Pomorzu - powiedział Zbigniew Borkowski, wiceprzewodniczący Pracodawców Pomorza, prezes firmy Infracorr.


alt

Jan Klapkowski, drugi z prawej, wyznał, że jeśli tylko będzie tak potrzeba to zawsze jest gotów służyć radą i pomocą


Podczas Majówki jej uczestnicy mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji oferowanych przez Kolibki Adventure Park. Dla gości Majówki przygotowano trzy pakiety atrakcji. W pierwszym - "Podniebne przygody" można było skorzystać ze Średniego Parku Linowego, Tyrolki - zjazdu linowego oraz zwiedzić domki na drzewie. W ramach drugiego pakietu - Komando Foki - można było przejść Tor Komandosa, przez 15 minut jeździć quadem oraz skorzystać zjazdu linowego. Trzeci pakiet - Szlak Urwisa obejmował ściankę wspinaczkową, Skok Adrenaliny, Średni Park Linowy.


alt


Były również liczne konkursy m.in. można było wygrać bilety na koncert Bon Jovi na PGE Arena. W konkursie wbijania gwoździa rywalizowały najpierw dzieci, potem panie, a na końcu panowie. W innym konkursie na główce wbitego gwoździa udało się ułożyć 14 kolejnych.


alt


Majówkę zorganizowano z okazji dziesiątej rocznicy przyjęcia Polski do Unii Europejskiej. Jak ten okres dla pracodawców ocenił Jan Klapkowski?
- Były to lata trudne, bo w pewnym momencie przeżyliśmy olbrzymi kryzysy światowy, europejski - stwierdził jeden z założycieli Gdańskiego Związku Pracodawców, który od 2010 roku funkcjonuje jako Pracodawcy Pomorza. - Trzeba powiedzieć, że pracodawcy polscy dali sobie wyśmienicie radę na tle innych krajów europejskich. Oczywiście był spadek jeśli chodzi o produkcję, ale przeżyliśmy kryzys i cały czas się rozwijamy dynamicznie. Nasze organizacje zrzeszone w Pracodawcach Pomorza, a uprzednio w Gdańskim Związku Pracodawców, poradziły sobie wyśmienicie i nie było żadnych problemów. Spotykaliśmy się z prośbami o pomoc w zakresie rozwoju gospodarczego. W incydentalnych przypadkach problemów reagowaliśmy natychmiast.


altPodczas wystąpienia rozpoczynającego Majówkę Jan Klapkowski wyznał, że dzień wcześniej oficjalnie zakończył pracę na etacie, jest free manem i będzie miał dużo wolnego czasu. Czy jednak osoba o tak dużej wiedzy i takich zasługach dla pomorskiej przedsiębiorczości rzeczywiście będzie "odpoczywać"? - Obiecałem prezesowi Canowieckiemu, dyrektorowi Limonowi, że w miarę potrzeb będę służył swoją pomocą i radą - wyznał Jan Klapkowski. - Jeśli będzie taka potrzeba to chętnie będę się spotykał. Trudno się rozstać z organizacją, którą się zakładało 24 lata temu i przez cały ten czas się w niej działało.
Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież