Andrzej Jaworski: Nowe otwarcie by zjednać wyborców dla państwa solida... » Z Andrzejem Jaworskim, pełnomocnikiem PiS w okręgu gdyńskim, radnym Gdańska (1998–02), kandydatem na... Inwalidzi zostają! Na razie... » Od dwóch miesięcy toczy się spór między dyrektorem Europejskiego Centrum Solidarności Basilem Kerski... W tygodniku „Sieci”: Szokująca prawda o bojówkach opozycji » W najnowszym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają szokującą prawdę o opozycji, którą ... Podsumowano Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022 » W Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyły się gale rozdania nagród Wielkiego Maratonu C... Straż Miejska w sezonie letnim » W okresie letnim niezostanie zwiększona liczba patroli Straży Miejskiej. Będą one skoncentrowane w m... U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach » Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych pokwitowali znakomity rok. Prezes gdyńskich... Tadeusz Cymański: Ciekawe czasy jeszcze przed nami » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem klubu parlamentarnego PiS (Solidarna Polska), ekonomistą, w stanie woj... Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ...
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
czwartek, 30 czerwca 2022 18:51
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Janusz Kupcewicz - legenda Arki Gdynia nie żyje
wtorek, 05 lipca 2022 10:24
Janusz Kupcewicz - legenda Arki Gdynia nie żyje
Pamiętam rok 1988, czerwiec, pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
czwartek, 30 czerwca 2022 14:44
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
Na stadionie przy ul. Traugutta 29 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali

Galeria Sztuki Gdańskiej

Park Steffensów przyrodą malowany
środa, 29 czerwca 2022 07:46
Park Steffensów przyrodą malowany
Jest takie miejsce w Gdańsku, które pomimo biegnącego czasu i

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Mistrzostwa Gdańska w Siatkówce Plażowej

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 czerwca 2022 13:45

Po dwudniowych zmaganiach siatkarzy plażowych w kategorii Licealiady przyszedł czas na rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podobnie jak w przypadku starszych koleżanek i kolegów również reprezentanci szkół podstawowych rozgrywali swoje pojedynki na boiskach Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego przy al. Grunwaldzkiej. Podobieństw pomiędzy turniejami było więcej, bo i system rozgrywania meczów „każdy z każdym” jak i plażowa pogoda były takie same w obu turniejach.


Z uwagi niebyt wysoką frekwencję podczas turnieju, mecze dla dziewcząt i chłopców rozgrywano jednocześnie na dwóch boiskach. W rywalizacji chłopców najlepszą turniejową drużyną, która wygrała wszystkie swoje mecze zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 43 i tytuł Mistrzów Gdańska oraz złote medale pojechały do szkoły na Suchaninie. Drugie miejsce na podium ze srebrnymi medalami zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 42, a na najniższym stopniu podium z brązowymi medalami uplasowali się zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 8 z Chełmu. Tuz za podium, również z brązowymi medalami, znaleźli się uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej III STO.

Tuż po zakończeniu turniejowych zmagań dokonano dekoracji wszystkich uczestników zawodów. Trofea w postaci pucharów, medali a także pamiątkowych dyplomów wręczał przedstawiciel organizatora – Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego.

alt


W turnieju dziewcząt najlepiej spisały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 42, które w swoich meczach nie straciły ani jednego seta pewnie sięgając po tytuł Mistrzyń Gdańska i złote medale. Srebra wywalczyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 8, a brązowe krążki zawisły na piersiach uczennic Społecznej Szkoły Podstawowej III STO.

Turniej siatkówki plażowej kończy rywalizację w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki chłopców: SP 8 – SP 42 1:2, SP 43 – III STO 2:0, SP 8 – SP 43 0:2, SP 42 – III STO 2:0, SP 42 – SP 43 0:2, SP 8 – III STO 2:0

Wyniki dziewcząt: SP 8 – SP 42 0:2, SP 42 – III STO 2:0, SP 8 – III STO 2:0

źródło GZSiSS

fot. Wojciech Czubaszek