Posterunek Straszyn: Krótkie nogi kłamstwa Biedronia » Para gejów żyjących z polityki, czyli Robert Biedroń i jego „lepsza połowa” („lepsza” dlatego, bo ma... PZU Zdrowie wzmacnia sieć medyczną w Gdańsku. Pracownia rezonansu magn... » Nowa placówka diagnostyczna została otwarta przy istniejącym centrum medycznym PZU Zdrowie. Z badań ... Tadeusz Cymański: Polskie lasy to wyłącznie nasza kompetencja » Z Tadeuszem Cymańskim (Solidarna Polska), posłem Klubu Parlamentarnego PiS, rozmawia Artur S. Górski... Startuje druga edycja programu „Natura od kuchni" » Także i w tym roku Lasy Państwowe będę współpracowały z kołami gospodyń wiejskich, by wspólnie popul... Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Bogumiłę i Anastazego ... » W 83. rocznicę egzekucji 67 Polaków z Wolnego Miasta Gdańska na froncie kamienicy przy ul. Wajdeloty... Adamowicz bez prawa do sądu? A Konstytucja mówi... » W Sądzie Okręgowym w Gdańsku nie rozpoczął się proces odwoławczy europosłanki PO Magdaleny Adamowicz... Pamięć o zbrodni w lesie sztutowskim » Do dziś przeraźliwa cisza ciemnego lasu wywołuje dreszcze, ilekroć odwiedzam to miejsce zaciągnięte ... Uniwersyteckie Centrum Stomatologiczne będzie mieć nową siedzibę dzięk... » Ponad 90 milionów złotych będzie kosztowała budowa nowej siedziby Uniwersyteckiego Centrum Stomatolo... "Judasze naszych czasów". P. Duda ostro o posłach PO » Już nie tylko baner na budynku Komisji Krajowej, ale też wystawa dokumentująca powiązania NSZZ „Soli... Spotkanie z mieszkańcami Oruni Górnej - Gdańska Południe, Ujeściska - ... » W Szkole Podstawowej nr 86 przy ul. Wielkopolskiej 20 odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie władz...
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
czwartek, 16 marca 2023 18:05
Zarząd Wodociągów – umiejętność utrzymania się na wodzie wskazana
Rada Nadzorcza komunalnej spółki Gdańskie Wodociągi SA
Skromna wygrana w dobrym stylu
niedziela, 12 marca 2023 22:06
Skromna wygrana w dobrym stylu
Pierwsze punkty w 2023 roku zdobyła drużyna AP ORLEN. Podopieczne
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
piątek, 24 marca 2023 18:03
Kaczmarek na aut, Badia na boisko* Brawo Jastrząb!
EKSTRAKLASA PKO BP
Już tylko niepoprawni optymiści wierzą
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
piątek, 24 marca 2023 18:32
Lech Kulwicki: Oldboje Lechii uprzedmiotowieni
Lech Kulwicki, legendarny kapitan drużyny Lechii z 1983 roku ze

Galeria Sztuki Gdańskiej

Pewien telefon wieczorową porą
niedziela, 12 marca 2023 10:07
Pewien telefon wieczorową porą
Kiedy zadzwonił, byłem lekko zdezorientowany, nie wiedziałem czy
Finał zmagań siatkarskich
niedziela, 26 lutego 2023 18:58
Finał zmagań siatkarskich
Zakończyły się zmagania najmłodszych uczestników Gdańskiej

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
wtorek, 07 lutego 2023 18:44
Elbląg: III Kongres Środowisk Patriotycznych
W sobotę 4 lutego odbył się III Kongres Środowisk Patriotycznych.
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Mistrzostwa Gdańska w Siatkówce Plażowej

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 czerwca 2022 13:45

Po dwudniowych zmaganiach siatkarzy plażowych w kategorii Licealiady przyszedł czas na rozgrywki w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podobnie jak w przypadku starszych koleżanek i kolegów również reprezentanci szkół podstawowych rozgrywali swoje pojedynki na boiskach Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego przy al. Grunwaldzkiej. Podobieństw pomiędzy turniejami było więcej, bo i system rozgrywania meczów „każdy z każdym” jak i plażowa pogoda były takie same w obu turniejach.


Z uwagi niebyt wysoką frekwencję podczas turnieju, mecze dla dziewcząt i chłopców rozgrywano jednocześnie na dwóch boiskach. W rywalizacji chłopców najlepszą turniejową drużyną, która wygrała wszystkie swoje mecze zostali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 43 i tytuł Mistrzów Gdańska oraz złote medale pojechały do szkoły na Suchaninie. Drugie miejsce na podium ze srebrnymi medalami zajęli reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 42, a na najniższym stopniu podium z brązowymi medalami uplasowali się zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 8 z Chełmu. Tuz za podium, również z brązowymi medalami, znaleźli się uczniowie Społecznej Szkoły Podstawowej III STO.

Tuż po zakończeniu turniejowych zmagań dokonano dekoracji wszystkich uczestników zawodów. Trofea w postaci pucharów, medali a także pamiątkowych dyplomów wręczał przedstawiciel organizatora – Gdańskiego Zespołu Schronisk i Sportu Szkolnego.

alt


W turnieju dziewcząt najlepiej spisały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 42, które w swoich meczach nie straciły ani jednego seta pewnie sięgając po tytuł Mistrzyń Gdańska i złote medale. Srebra wywalczyły reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 8, a brązowe krążki zawisły na piersiach uczennic Społecznej Szkoły Podstawowej III STO.

Turniej siatkówki plażowej kończy rywalizację w ramach Gdańskiej Olimpiady Młodzieży.

Wyniki chłopców: SP 8 – SP 42 1:2, SP 43 – III STO 2:0, SP 8 – SP 43 0:2, SP 42 – III STO 2:0, SP 42 – SP 43 0:2, SP 8 – III STO 2:0

Wyniki dziewcząt: SP 8 – SP 42 0:2, SP 42 – III STO 2:0, SP 8 – III STO 2:0

źródło GZSiSS

fot. Wojciech Czubaszek