Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci » Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia Anna Olszewska-Kowalska, uwzględnił z... Wejście w historię: eksponaty związane z podporucznik Marią Orlicz » W Muzeum II Wojny Światowej odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Wejście w historię”. Tym razem zap... Prezydent w potrzebie » Od ostatniej soboty w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku przebywa b. prezydent RP - Lech Wa... 110 lat Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” » „W zdrowym ciele, zdrowy duch”. Ta łacińska sentencja, użyta w satyrach rzymskiego poety Juwenalisa ... Jarosław Kaczyński w tygodniku „Sieci”: Dalej nie możemy się cofnąć! » W najnowszym numerze „Sieci” specjalny wywiad z premierem Jarosławem Kaczyńskim, w którym prezes Pra... Gdańsk szczodry dla Lipska - znowu 11 mln euro... » Należące do saksońskiej gminy Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, dominująca spółka Grupy... Krzyże Orlenu i Lotosu » Ważnym elementem mszy dziękczynnej w bazylice Św. Brygidy było podarowanie Bursztynowemu Ołtarzowi 2... 100 lat Pellowskich » Mija 100 lat od założenia działalności piekarniczej rodziny Pellowskich na Wybrzeżu. W roku 1922, tr... Akcja edukacyjna gdańskiego IPN » „Powstańcy Warszawscy przelali krew za Polskę… Ty oddaj krew potrzebującym” – to jedno z haseł akcji... Pierwszy dzień fuzji. Msza dziękczynna w bastionie » 1 sierpnia 2022 to data fuzji firm paliwowych Lotos SA z Gdańska i Orlen SA z Płocka. W bastionie NS...
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
czwartek, 11 sierpnia 2022 19:25
Klęska Karnowskiego z SKT - budżet Sopotu już płaci
Sąd Rejonowy w Sopocie, wydział I cywilny, a konkretnie sędzia

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Abramczyk Polonia - Zdunek Wybrzeże LIVE: 56:34 99:80
piątek, 12 sierpnia 2022 09:54
Abramczyk Polonia - Zdunek Wybrzeże LIVE: 56:34 99:80
W piątek, 12 sierpnia, o godz. 18.00 w Bydgoszczy rozpocznie się
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
sobota, 06 sierpnia 2022 16:39
Bezbarwna Lechia przegrała z Koroną
Po bardzo słabej grze Lechia przegrała na Polsat Plus Arena z

Galeria Sztuki Gdańskiej

Razem z Ukrainą
niedziela, 31 lipca 2022 12:44
Razem z Ukrainą
Zaproszenie na wystawę zatytułowaną „Razem z Ukrainą”

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Wakacje na farmie
środa, 03 sierpnia 2022 15:56
Wakacje na farmie
Podczas turnusów półkolonijnych z Gdańskim Zespołem Schronisk i
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dziurawe Zdunek Wybrzeże rozszarpane przez krośnieńskie Wilki

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 10 kwietnia 2022 09:12

altOsłabione brakiem lidera Zdunek Wybrzeże przegrało inauguracyjne spotkanie z Cellfast Wilkami Krosno. Podopieczni Eryka Jóźwiaka ulegli krośnianom 39:51.


Przed spotkaniem było niewielu optymistów. Niektórzy wiarę w dobry wynik opierali w słabych wynikach krośnian w sparingach. Eryk Jóźwiak zaskoczył i zamiast zastępstwa zawodnika za Wiktora Kułakowa zdecydował się wystawić Thomasa Joergensena. Niestety Duńczyk, który zadebiutował w polskiej lidze wypadł słabo. W gdańskiej drużynie nie było zbyt wielu pozytywów. Najlepiej wypadli Jakub Jamróg i Wiktor Trofimow. Jamróg zaczął od trzech trójek, chociaż przy trzeciej miał szczęście, bo jechał ostatni, ale bieg został przerwany po upadku Mateusza Szczepaniaka. Nie wyszedł mu ostatni start, w którym przyjechał ostatni. Taki sam dorobek punktowy miał Trofimow, ale należy mu się lekka bura za sytuację z wyścigu 12., w którym najpierw walczył o trzecie miejsce, a potem wywiózł Kamila Marcińca, kolegę z pary, który z drugiej pozycji spadł na czwartą. Właśnie postawa Marińca, któremu nie wyszedł wyścig młodzieżowy, ale w pozostałych jeździł poprawnie, to jeden z niewielu plusów inauguracyjnego spotkania. Nierówno jeździł Adrian Gała, który dobre starty przeplatał słabszymi. Wychowanek Startu był bardzo waleczny i w wyścigach z nim działo się dużo na torze. Największy zawód sprawił Rasmus Jensen. Duńczyk, który do tej pory jeździł bardzo równo zdobywając w okolicach 8-9 punktów tym razem zdobył tylko trzy. Mógł mieć o dwa więcej, ale miał defekt w pierwszym starcie. To jednak nie zmienia faktu, że od niego wymaga się dwucyfrowej zdobyczy.

alt

Inaugurację z trybun obserwował Mikkel Bech z żoną i córką


alt

Gdańszczanie rzadko jechali przed rywalami


Po meczu można było się zastanawiać czy jednak zastępstwo zawodnika nie byłoby lepszym rozwiązaniem. Może udałoby się zdobyć więcej punktów, ale raczej nie udałoby się zapobiec porażce. Po prostu gdańska drużyna miała zbyt wiele dziur w swoim składzie co wataha krośnieńskich Wilków bezlitośnie wykorzystała.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Sławomir Żylak

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież