Andrzej Jaworski: Nowe otwarcie by zjednać wyborców dla państwa solida... » Z Andrzejem Jaworskim, pełnomocnikiem PiS w okręgu gdyńskim, radnym Gdańska (1998–02), kandydatem na... Inwalidzi zostają! Na razie... » Od dwóch miesięcy toczy się spór między dyrektorem Europejskiego Centrum Solidarności Basilem Kerski... W tygodniku „Sieci”: Szokująca prawda o bojówkach opozycji » W najnowszym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają szokującą prawdę o opozycji, którą ... Podsumowano Wielki Maraton Czytelniczy 2021/2022 » W Audytorium Europejskiego Centrum Solidarności odbyły się gale rozdania nagród Wielkiego Maratonu C... Straż Miejska w sezonie letnim » W okresie letnim niezostanie zwiększona liczba patroli Straży Miejskiej. Będą one skoncentrowane w m... U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach » Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych pokwitowali znakomity rok. Prezes gdyńskich... Tadeusz Cymański: Ciekawe czasy jeszcze przed nami » Z Tadeuszem Cymańskim, posłem klubu parlamentarnego PiS (Solidarna Polska), ekonomistą, w stanie woj... Energa "Pracodawcą z sercem" » Energa została wyróżniona tytułem „Pracodawca z sercem”. Certyfikaty przyznawane są firmom, które za... Działkowcy zainaugurowali sezon letni » Działkowcy z Rodzinnych Ogródków Działkowych "Owczarnia" spotkali się na corocznym "Dniu działkowca"... Trzy kolejne „Kormorany” zamawia MON. Będą budowane w Gdańsku » Za kilka tygodni służbę w 8 Flotylli Obrony Wybrzeża rozpocznie ORP „Albatros” okręt typu „Kormoran ...
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
czwartek, 30 czerwca 2022 18:51
U Struka jak za piecem - krocie w szpitalnych zarządach
Menedżerowie samorządowych pomorskich spółek szpitalnych

Muzeum Stutthof w Sztutowie

KL Stutthof 2077 dni zbrodni
poniedziałek, 09 maja 2022 14:15
KL Stutthof 2077 dni zbrodni
Stosunkowo niedaleko Gdańska, 36 kilometrów od wielkiego ośrodka
Janusz Kupcewicz - legenda Arki Gdynia nie żyje
wtorek, 05 lipca 2022 10:24
Janusz Kupcewicz - legenda Arki Gdynia nie żyje
Pamiętam rok 1988, czerwiec, pierwszy mecz barażowy o utrzymanie w
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
czwartek, 30 czerwca 2022 14:44
Lechia zwycięska w ostatniej próbie przed Ligą Konferencji Europy
Na stadionie przy ul. Traugutta 29 piłkarze Lechii Gdańsk rozegrali

Galeria Sztuki Gdańskiej

Park Steffensów przyrodą malowany
środa, 29 czerwca 2022 07:46
Park Steffensów przyrodą malowany
Jest takie miejsce w Gdańsku, które pomimo biegnącego czasu i

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
niedziela, 12 czerwca 2022 13:58
Niezapomniane lekcje WF-u z Drużyną Energii!
Blisko 200 zaangażowanych szkół i ponad 50 tysięcy ćwiczeń
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
czwartek, 22 lipca 2021 19:17
Koncert „Wolność jest w nas” - wokaliści i muzycy
Fundacja kultury WOBEC, przy pomocy pozyskanych partnerów projektu:
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
wtorek, 28 czerwca 2022 13:33
„Spotkanie z rolnikami” w Malborku
27 czerwca 2022 roku w Magazynie Malbork Elewarr Sp. z o.o. odbyło
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Drużyna U-13 APLG: Marsz po mistrza!

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 27 kwietnia 2022 18:00

13-letnie dziewczyny z Akademii Piłkarskiej Lotos Gdańsk wzięły udział w ćwierćfinałowym turnieju o mistrzostwo Polski U-13 w Środzie Wielkopolskiej, z którego wywalczyły awans do półfinału.


Dziewczęta rozpoczęły od porażki 0:3 z gospodyniami turnieju - Polonią Środa Wielkopolska. Następnie mocno podenerwowane rozgromiły Stomil Gorzów 13:0 i Victorię Sianów 6:0. Łupem bramkowym w tych meczach podzieliły się: ze Stilonem - Lena Myszk - 3, Natalia Płoska - 2, Zofia Jastrzębska - 2, Agnieszka Kurowska - 1, Klaudia Koszykowska - 1, Nadia Torłop - 1, Nadia Wyszomierska - 1, Zuzanna Taras - 1, Nikola Wrona - 1. Natomiast z Victorią Sianów gole zdobyły: Natalia Płoska - 2, Zofia Jastrzębska - 2, Nadia Torłop - 1, Lena Myszk - 1.


Drużynę w Środzie Wielkopolskiej reprezentowały: Michalina Pellowska - bramkarka, Agnieszka Kurowska - kapitan, Nadia Główczewska, Natalia Płoska, Pola Buszman, Nadia Torłop, Zuzanna Taras, Lena Myszk, Klaudia Koszykowska, Nikola Wrona, Małgosia Bondaruk, Zofia Jastrzębska, Emilia Toporowska, Nadia Wyszomierska. Dziewczęta do sukcesu poprowadziła trenerka Aneta Plotzka.

alt


Końcowa tabela ćwierćfinałów MP U-13 przedstawia się następująco:
1. Polonia Środa Wielkopolska
2. AP LOTOS Gdańsk
3. Victoria Sianów
4. Stilon Gorzów Wielkopolski

Nagrodę dla najlepszej strzelczyni turnieju zdobyła Natalia Płoska, która zdobyła 4 bramki.



Inne artykuły związane z: