Artystyczne drogi absolwentów Liceum Plastycznego » 26 maja miał miejsce wernisaż pod nazwą "Nasze Drogi Artystyczne" jako drugiej wystawy z cyklu Wysta... Daniel Obajtek: Wodór to energia przyszłości » Z Danielem Obajtkiem, prezesem PKN ORLEN, rozmawiał Jarosław Popek (Radio Gdańsk)- Kilka dni temu by... Gdański magistrat obojętny na warunki życia mieszkańców » Do redakcji "Gazety Gdańskiej" zgłosiła się Pani Joanna z prośbą o pomoc w opisaniu i nagłośnieniu s... XV Konwent Morski » W poniedziałek, 22 maja, w Gdańsku odbył się XV Konwent Morski. Wielu ważnych ludzi gospodarki morsk... Radio Gdańsk: „Żeby nie było śladów – sprawa Grzegorza Przemyka. Dekal... » Na antenie Radia Gdańsk od poniedziałku do piątku (22 maja-2 czerwca) o godz. 20:40 emitowane będzie... Głos radnych PiS w sprawie ratowania gdańskiego dziedzictwa zieleni » Radni Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Gdańska i prof. Paweł Witold Burkiewicz przedstawili r... W tygodniku „Sieci”: Miliony przeciw PiS » W nowym numerze „Sieci” Marek Pyza i Marcin Wikło ujawniają, jak wielki biznes wchodzi w politykę i ... Porcelanowy jubileusz „Wiosny w ogrodzie” » Dwudziesty, jubileuszowy kiermasz „Wiosna w ogrodzie” w Pomorskim Hurtowym Centrum Rolno-Spożywczym ... Ogrodnicze święto w Rënku » W połowie maja od lata wszystkie ścieżki miłośników prac ogrodowych prowadzą do Pomorskiego Hurtoweg... Otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszarszyłyk). Historia n... » W Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku odbyło się otwarcie wystawy „Wielki głód w Kazachstanie (Aszar...
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
czwartek, 11 maja 2023 16:27
Nasi... najdrożsi - urzędowi liderzy
Na Pomorzu dobrych specjalistów pracujących w aparacie władzy
Zdunek Wybrzeże - InvestHousePlus PSŻ LIVE: 49:40 90:89
sobota, 03 czerwca 2023 11:31
Zdunek Wybrzeże - InvestHousePlus PSŻ LIVE: 49:40 90:89
O godz. 16.30 rozpocznie się mecz Zdunek Wybrzeże z InvestHousePlus
8
piątek, 02 czerwca 2023 18:02
8
EKSTRAKLASA BP
Żenujące pożegnanie z ekstraklasą. Na
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
sobota, 27 maja 2023 17:40
Skandal na pożegnanie Lechii z ekstraklasą
Kompromitacją zakończył się ostatni mecz Lechii w ekstraklasie.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
sobota, 20 maja 2023 16:33
Tłumy na wernisażu wystawy „Dwa Żywioły”
Obraz rozbijającej się fali morskiej na skalistym Wybrzeżu Zatoki
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
poniedziałek, 29 maja 2023 09:55
Jubileusz MKS „Olimpijczyk” i trenerów
Od trzydziestu lat na siatkarskiej mapie Gdańska, obok takich marek

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
środa, 16 listopada 2022 09:02
Święto kina w Toruniu – Festiwal EnergaCamerimage
12 listopada rozpoczął się 30. Międzynarodowy Festiwal Sztuki
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
wtorek, 23 maja 2023 13:43
Grupa „Odkrywców” z SP nr 10 w Rumi poznaje tajniki nauki
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi biorą udział w VII
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Targi mieszkaniowe pod znakiem premierowych inwestycji - GALERIA

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 22 lutego 2015 21:13

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się Targi Mieszkań i Domów. Imprezę zorganizowaną przez Nowy Adres w Amber Expo przez dwa dni odwiedziły tysiące gości.


GALERIA


Na targach można było znaleźć oferty wielu znanych trójmiejskich deweloperów.
- Propozycją ROBYG na pierwsze wiosenne targi mieszkaniowe jest wprowadzenie do sprzedaży nowych etapów oraz promocje cenowe -  przedstawiła ofertę Robyg Anna Wojciechowska, dyrektor sprzedaży i marketingu ROBYG w Gdańsku. - Na naszym stoisku można zapoznać się z nową ofertą mieszkań na osiedlu Lawendowe Wzgórza na Jasieniu oraz na osiedlu Słoneczna Morena położonym przy ulicy Piekarniczej 1. Dla klientów, którzy preferują mieszkania z krótszym terminem odbioru proponujemy odpowiednio na Osiedlu Albatross Towers promocyjne ceny parkingów, na osiedlu Lawendowe Wzgórza drugi parking w cenie mieszkania oraz na Morenie gwarantowane obniżki ceny nawet o 20 000 lub vouchery na sprzęt RTV AGD.  


altTrójmiejscy deweloperzy prezentowali zróżnicowaną ofertę.
- Na wiosennych targach mieszkaniowych proponujemy ostatnie mieszkania w Zaciszu Leśnym w Gdyni - powiedziała Dorota Kotarska, Dyrektor Działu Sprzedaży Panorama Development. - To są mieszkania trzypokojowe. Na targi przygotowaliśmy również zapowiedź - nową inwestycję w Gdyni Pogórzu - AMIGO. Pełna oferta sprzedaży mieszkań 2,3 i 4 pokojowych dostępna będzie od kwietnia. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszą nowa propozycją.


alt
Pierwsze wiosenne targi to dobra okazja, aby szukającym mieszkania zaprezentować nowe inwestycje.
- Na targi przygotowaliśmy ofertę zarówno na naszą wiodącą inwestycję czyli Azaliowy Park oraz naszą nową inwestycję Obrońców Wybrzeża 31- przedstawił propozycję targową Radosław Pastuszka, wiceprezes zarządu Activa Deweloper. - Jeśli chodzi o Azaliowy Park to pojawiła się promocja cenowa polegająca na tym, że każdy metr w budynkach już gotowych jest tańszy. Na targach dodatkowo oferujmy piwnice w cenie mieszkania. Kolejną promocją są korzystne ceny zakupu miejsc postojowych w hali garażowej. Jest możliwość skorzystania z wszystkich promocji. Dodatkowo jest rabat promocyjny w wysokości 4000 złotych bardzo dobrze łączący się z pozostałymi elementami promocji, które w żaden sposób się nie wykluczają. Na targach premierę ma naszą nowa inwestycja pod nazwą Obrońców Wybrzeża 31. Z okazji premiery jest dostępna w bardzo przystępnych cenach.


altCzym kierowali się odwiedzający targi przy poszukiwaniach mieszkania?
- Przy poszukiwaniu mieszkania kilka czynników jest ważnych – przyznał Łukasz Makarski. - Ważna jest cena i lokalizacja. Staramy się to wypośrodkować. Przy wyborze będziemy kierowali się stosunkiem jakości do ceny.


alt

Mapa inwestycji ułatwiała poruszanie się po targach


Kilka czynników ważnych przy poszukiwaniu mieszkania brali pod uwagę inni odwiedzający targi.
- Szukając mieszkania od uwagę biorę głównie cenę – wyznał pan Łukasz. - Lokalizacja jest również ważna. Staram się znaleźć dobrą kombinację obu czynników. Jeśli chodzi o lokalizację to istotne jest dobre skomunikowanie osiedla takie jak Przymorze, Zaspa.


alt

Oferty niektórych deweloperów prezentowały hostessy


- Kombinacja ceny i lokalizacji to główne kryteria, które biorę pod uwagę przeglądając oferty – stwierdziła pani Marzena. - Interesują mnie małe mieszkania. Najbardziej interesują mnie mieszkania blisko obwodnicy w Gdańsku.


alt- Sytuacja na rynku deweloperskim jest dobra - ocenił Grzegorz Zieliński, dyrektor sprzedaży działu targowego Nowy Adres S.A. - Rok 2014 był pierwszym od 2007 w którym deweloperzy zanotowali tak dobre wyniki sprzedażowe. Spodziewamy się, że rok 2015 będzie równie udany. Oferta deweloperska na targach jest bogata. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Dla odwiedzających przygotowaliśmy katalog targowy z prezentacjami inwestycji wszystkich wystawców. W przewodniku po targach zamieszczone były kupony rabatowe na specjalnie przygotowane na targi oferty deweloperów. Na seminariach można dowiedzieć się jak wygląda sytuacja na rynku, jak podpisać umowę z deweloperem, jak uzyskać kredyt. Odwiedzający mogą się dowiedzieć jak rozmawiać z deweloperem, czy zakupić mieszkanie na rynku pierwotnym czy wtórnym, jak zdobyć kredyt, czy stać ich na kredyt, jak wykończyć mieszkanie. Szukający mieszkania na naszych targach mogą nie tylko znaleźć mieszkanie, ale również uzyskać pomoc w jak najkorzystniejszym ich zakupie.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież