Strzelano, żeby zabić » - Nawet w tym okrojonym, kadłubowym śledztwie wykazano, że w Gdyni nie strzelano w powietrze, że to ... Prof. Nowak: Polska pierwszym krajem UE bez cenzury prewencyjnej » „Polska jest pierwszym krajem, który odrzucił DSA. W ten sposób Polska staje się krajem wewnątrz UE,... Stanowisko Stowarzyszenia "Godność" w związku z profanacją krzyża w Ki... » W połowie grudnia 2025, w szkole im. Bohaterów Westerplatte w Kielnie nauczycielka w trakcie lekcji ... Krzyż ze szkoły w Mielnie wrócił na swoje miejsce » „Nie wiem, czy ta pani jest ateistką, czy jest jakiegoś innego wyznania. Ale jeśli coś takiego zrobi... Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak » 13 grudnia minęła mroczna rocznica wybuchu stanu wojennego. Był to kolejny krok walki władzy komunis... Antoni Patek - patron roku 2027 » 18 grudnia 2025 r, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie było miejscem niecodziennej uroczystości... Rondo Szyślaka - Architekt znaku pokoju » "Przekażcie sobie znak pokoju".Los, przypadek, okoliczność sprawiły, że Wiesław Szyślak, architekt, ... Zastęp Czarzastego: Nowa Lewica i... frakcja PZPR » Lewica nowa, ale niezupełnie. W partii jej nowego, zadomowionego przewodniczącego Włodzimierza Czarz... Gazeta Gdańsk Gdańskie Grudnie » Już w najbliższy piątek w sieci dystrybucji "Gazety Gdańskiej" ukaże się jej specjalne wydanie: "Gda... Moje grudnie: Czesław Nowak i Stanisław Fudakowski » Czesław Nowak - Jeszcze przed grudniem 1970 jako jeden z nielicznych bezpartyjnych brygadzistów Mors...
Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak
środa, 31 grudnia 2025 19:09
Król Kaszubów i Solidarności – Ks. prał. Hilary Jastak
13 grudnia minęła mroczna rocznica wybuchu stanu wojennego. Był to
XVIII Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy
poniedziałek, 12 stycznia 2026 07:57
XVIII Pielgrzymka Kibiców do Częstochowy
Jeszcze 18 lat temu wielu dzisiejszych pielgrzymów Patriotycznej
Tablica Łazarka
środa, 31 grudnia 2025 19:00
Tablica Łazarka
Wojciech Łazarek był piłkarzem, a później bardzo znanym trenerem

Galeria Sztuki Gdańskiej

Staszek
czwartek, 25 września 2025 11:03
Staszek
Był człowiekiem słowa – i to słowa używanego w sposób

Sport w szkole

Rozdano medale w wioślarstwie halowym
sobota, 30 marca 2024 16:46
Rozdano medale w wioślarstwie halowym
22 marca w hali sportowej Szkoły Podstawowej 94 po raz kolejny

"Gdańska" w antrakcie

Żeglarz
piątek, 02 maja 2025 08:00
Żeglarz
Kapitan Nut odważny, romantyczny, bez skazy, poświęcił swoje
Powstaniec z Gdyni
piątek, 05 stycznia 2024 16:35
Powstaniec z Gdyni
„Powstaniec 1863”- to długo oczekiwany film o wielkim bohaterze

Muzeum Stutthof w Sztutowie

2076 dni obozu pod Gdańskiem
piątek, 16 września 2022 18:15
2076 dni obozu pod Gdańskiem
Obóz koncentracyjny Stutthof wyzwoliły wojska III Frontu

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
czwartek, 18 września 2025 17:09
Bohaterski, niemiecki ksiądz upamiętniony w Żarnowcu
Kompleks klasztorno-kościelny w Żarnowcu to perła północnych
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Dlaczego nie głosuję na Tuska

środa, 04 października 2023 12:35
Już dni dzielą nas od kolejnych wyborów. Niektórzy twierdzą, że

Dzień otwarty Osiedla Sadowa

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 03 lipca 2014 18:07

W sobotę 5 lipca w godz.10-16 PB Kokoszki zaprasza na DZIEŃ OTWARTY na osiedlu Sadowa. Przyjdź, zobacz mieszkania GOTOWE DO ODBIORU i skorzystaj ze SPECJALNEJ OFERTY CENOWEJ!


Osiedle Sadowa to zespół nowoczesnych budynków mieszkaniowo-usługowych powstających w bezpośrednim sąsiedztwie Długich Ogrodów, stanowiących kontynuację historycznego Traktu Królewskiego.


Lokalizacja inwestycji w tej dynamicznie rozwijającej się części miasta pozwoli przyszłym mieszkańcom korzystać ze wszystkich uroków miejskiego życia. Bliskość historycznej zabudowy Głównego Miasta, muzeów, filharmonii, klubów muzycznych, galerii sztuki, mariny jachtowej, czy nowo powstającego Teatru Szekspirowskiego to tylko niektóre z atrakcji dostępnych na wyciągnięcie ręki.


alt

Lokalizacja Osiedla Sadowa


Osiedle "Sadowa" zaprojektowano zgodnie ze współczesnymi trendami architektonicznymi przywołującymi estetykę modernistyczną. Osiedle składa się z budynków ośmiokondygnacyjnych, które będą realizowane w sześciu etapach.


W dwóch kondygnacjach podziemnych znajdą się hale garażowe skomunikowane rampami z wewnętrznym traktem biegnącym w przestrzeni publicznej. W ofercie są lokale mieszkalne o zróżnicowanym metrażu i dużych możliwościach indywidualnej aranżacji. W górnych kondygnacjach znajdą się atrakcyjne mieszkania z antresolą i dużymi przeszkleniami.


alt

Plan Osiedla


Klientom kupującym teraz mieszkanie na osiedlu Sadowa PB Kokoszki dodaje  kartę rabatową Home Profit - umożliwiającą korzystanie ze specjalnych rabatów w sklepach i firmach związanych z wykończeniem i wyposażeniem wnętrz (szczegóły na http://www.homeprofit.pl/pl/katalog-ofert).


Inne artykuły związane z:
Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież