W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Ligowe podium oddal się od Lechii
wtorek, 20 kwietnia 2021 21:04
Ligowe podium oddal się od Lechii
Coraz dalej od ligowego podium znajduje się Lechia. Podopieczni

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PUP nagradza i dotuje

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 10 listopada 2010 14:09

altW piątek, 12 listopada,  o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku zostaną wręczone nagrody w konkursie "Przyjazny Urząd" na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego oraz przekazane zostaną dotacje 16 osobom uczestniczącym w projekcie "Solidarni ze stocznią".


Zakończył się konkurs na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku – Przyjazny Urząd. Każda osoba, która oddała swój głos w konkursie weźmie udział w losowaniu cennej nagrody – nowoczesnego notebooka. Wręczenie komputera nastąpi 12 listopada o godz. 11.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.


Plebiscyt na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego wystartował 30 sierpnia. W ciągu dwóch miesięcy oddano blisko 3,5 tys. głosów. W trakcie piątkowej uroczystości wręczone zostaną także okolicznościowe dyplomy dla najlepszych pośredników i doradców zawodowych gdańskiego urzędu pracy – zwycięzców w plebiscycie osób bezrobotnych.
W ramach konkursu, ocenie klientów PUP podlegała skuteczność pośrednika i doradcy, jego postawa, skłonność do udzielania pomocy, a także stopień zadowolenia z obsługi.
Realizowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku projekt Solidarni ze Stocznią wchodzi w swoją decydującą fazę. We wrześniu zakończyły się ostatnie szkolenia i konsultacje. W piątek przyszłym biznesmenom wręczone zostaną jednorazowe dotacje inwestycyjnych w wysokości do 40 tys. zł.


Uczestnicy programu "Solidarni ze Stocznią" zakończyli szkoleniowo-doradczą część programu, a także przygotowali swoje biznesplany. Teraz autorzy najlepszych projektów dostaną niezbędne środki finansowe na otwarcie swojego biznesu.


Najlepiej rokujący biznesmeni otrzymają symboliczne czeki w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się w siedzibie PUP w Gdańsku (ul.3 Maja 9, pokój 034). Otrzymane z urzędu pracy pieniądze będą mogły być przeznaczone np. na zakup niezbędnego sprzętu czy adaptację lokalu (jednorazowa dotacja), a także na pokrycie kosztów bieżącej działalności firmy np. opłacenie składek ZUS (płatne przez 6 miesięcy w wysokości 1,2 tys. zł wsparcie pomostowe)
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież