Szymon Pawlicki, aktor, odważny człowiek – nie żyje » Nie żyje Szymon Pawlicki, aktor, człowiek “Solidarności”. Zmarł 25 stycznia br. w konińskim szpitalu... Tomasz Augustyniak, szef pomorskiego sanepidu, odwołany » Tomasz Augustyniak został odwołany z funkcji Pomorskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanita... Prezydent Andrzej Duda w tygodniku „Sieci”: Rządowi wystawiłbym czwórk... » W najnowszym numerze tygodnika „Sieci” wywiad z prezydentem RP Andrzejem Dudą, który za walkę z epid... Sławomir Neumann: Dekompozycja PO? Bez przesady! » Ze Sławomirem Neumannem, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w regionie pomorskim, posłem od 200... Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku włączyło się do akcji #SzczepimySi... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w związku z rozpoczęciem 15 stycznia br. e-rejestracji na szczep... Wiesław Szajda 1950-2021 » W poniedziałek, 18 stycznia, nad ranem odszedł właściciel firmy Hydromechanika Wiesław Szajda. Wiesł... Gdańska demografia 2004-2020 » 31 grudnia 2020 roku Gdańsk liczył 470 907 mieszkańców. Z 35 gdańskich dzielnic najwięcej mieszkańcó... Lista punktów szczepień w Trójmieście » Przedstawiamy listę punktów, które szczepić będą zarejestrowane osoby od 25 stycznia w ramach Narodo... „Dobra energia zawsze powraca. Stań się jedną rodziną. Przekaż 1% poda... » Fundacja Energa rozpoczyna kampanię informacyjną w 2021 roku. Celem kampanii jest pomoc pracownikom,... Odyseja 2001. 20 lat temu powstała Platforma Obywatelska » Mija dwadzieścia lat od dnia, w którym Maciej Płażyński, wówczas z AWS, Andrzej Olechowski i Donald ...
Reklama
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
piątek, 15 stycznia 2021 13:26
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
Z nadkom. Magdaleną Sroką, rzeczniczką prasową Porozumienia
Stoczniowiec rozbity w końcówce
niedziela, 24 stycznia 2021 20:25
Stoczniowiec rozbity w końcówce
Hokeiści Stoczniowca w Nowym Targu trzymali przyzwoity wynik do 54
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
piątek, 15 stycznia 2021 20:50
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
Lechia rozegrała pierwszy sparing przed wiosenną rundą spotkań.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Zbigniew Szczepanek – Artysta, nawigator z Oksywia
niedziela, 17 stycznia 2021 13:37
Zbigniew Szczepanek – Artysta, nawigator z Oksywia
Ostatni raz ze Zbyszkiem Szczepankiem spotkałem się w październiku

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

PUP nagradza i dotuje

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 10 listopada 2010 14:09

altW piątek, 12 listopada,  o godz. 11.00 w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku zostaną wręczone nagrody w konkursie "Przyjazny Urząd" na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego oraz przekazane zostaną dotacje 16 osobom uczestniczącym w projekcie "Solidarni ze stocznią".


Zakończył się konkurs na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku – Przyjazny Urząd. Każda osoba, która oddała swój głos w konkursie weźmie udział w losowaniu cennej nagrody – nowoczesnego notebooka. Wręczenie komputera nastąpi 12 listopada o godz. 11.00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.


Plebiscyt na najlepszego pośrednika i doradcę zawodowego wystartował 30 sierpnia. W ciągu dwóch miesięcy oddano blisko 3,5 tys. głosów. W trakcie piątkowej uroczystości wręczone zostaną także okolicznościowe dyplomy dla najlepszych pośredników i doradców zawodowych gdańskiego urzędu pracy – zwycięzców w plebiscycie osób bezrobotnych.
W ramach konkursu, ocenie klientów PUP podlegała skuteczność pośrednika i doradcy, jego postawa, skłonność do udzielania pomocy, a także stopień zadowolenia z obsługi.
Realizowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku projekt Solidarni ze Stocznią wchodzi w swoją decydującą fazę. We wrześniu zakończyły się ostatnie szkolenia i konsultacje. W piątek przyszłym biznesmenom wręczone zostaną jednorazowe dotacje inwestycyjnych w wysokości do 40 tys. zł.


Uczestnicy programu "Solidarni ze Stocznią" zakończyli szkoleniowo-doradczą część programu, a także przygotowali swoje biznesplany. Teraz autorzy najlepszych projektów dostaną niezbędne środki finansowe na otwarcie swojego biznesu.


Najlepiej rokujący biznesmeni otrzymają symboliczne czeki w trakcie uroczystej gali, która odbędzie się w siedzibie PUP w Gdańsku (ul.3 Maja 9, pokój 034). Otrzymane z urzędu pracy pieniądze będą mogły być przeznaczone np. na zakup niezbędnego sprzętu czy adaptację lokalu (jednorazowa dotacja), a także na pokrycie kosztów bieżącej działalności firmy np. opłacenie składek ZUS (płatne przez 6 miesięcy w wysokości 1,2 tys. zł wsparcie pomostowe)
Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież