W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
wtorek, 06 kwietnia 2021 13:58
Hans Urban – malarz gdańskich klimatów
Hans Urban może nie należał do wybitnych przedstawicieli malarzy

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Nagrody z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 26 stycznia 2015 20:38

W ramach obchodów Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia na konferencji "Gdański Urząd Pracy bliżej pracodawców" nagrodzono pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku.


27 stycznia jest obchodzony Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Tradycyjnie tego dnia pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku spotykają się na uroczystej akademii podczas której nagradzani są pracownicy z długoletnim stażem, a także najlepsi w minionym roku.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować pracodawcom i chciałbym te podziękowania złożyć obecnym przewodniczącym organizacji pracodawczych - powiedział Roland Budnik, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku. - Bardzo wiele im zawdzięczamy. Nasza ścisła współpraca w minionym roku spowodowała, że mieliśmy do dyspozycji o 34 procent więcej ofert pracy, które mogliśmy przedstawiać osobom bezrobotnym. Prawie półtora tysiąca umów podpisanych z pracodawcami zaowocowało tym, że w ubiegłym roku ponad 4000 osób bezrobotnych mogło skorzystać z różnych programów pomocowych. Moim obowiązkiem jest również podziękować wszystkim pracownikom za bardzo trudną, czasami niewdzięczną, ale wspaniałą pracę, którą wielu z was wykonuje z ogromną pasją. Dzisiaj jest święto pracowników publicznych służb zatrudnienia czas żeby wręczyć nagrody dla tych, którzy wyróżnili się w ubiegłym roku.


Podczas akademii przyznano nagrody. Prezydent Bronisław Komorowski medalami za długoletnią służbę uhonorował Teresę Dubicką, Krystynę Kostrzewę, Ewę Nowicką i Marię Wolską.


altMedale Prezydenta Miasta Gdańska za wieloletnią, wzorową, pełną zaangażowania i oddania służbę na rzecz mieszkańców Gdańska, a także realny wkład w rozwój Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku przyznano Beacie Butkiewicz, Beacie Markowskiej, Andrzejowi Mateńce, Katarzynie Mielewczyk i Krystynie Pawłowskiej.


altDyplomami za wysoką jakość świadczonych usług, wybitne kompetencje, inicjatywę w podejmowanych działaniach, aktywne zaangażowanie w pracę zespołu oraz samodążenie do podnoszenia swojej codziennej pracy wyróżniono Bożenę Bobrowską, Renatę Brunka, Joannę Czapiewską, Sylwię Dymnicką-Iwaniuk, Annę Kopyść, Macieja Kurowskiego, Ewę Kwidzińską, Pawła Lisowskiego, Sylwię Łopacińską, Natalię Samorajczyk i Grażynę Świstun.


alt"Srebrne Pszczółki" - odznaki za zaangażowanie w czasie dziesięcioletniego okresu pracy w strukturach publicznych służb zatrudnienia oraz ogromny wkład pracy wniesiony w realizację zadań Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku otrzymali: Alicja Behling, Renata Brunka, Marzena Budna, Mej El-Azzeh-Taraszkiewicz, Adam Hawrusik, Marzena Kolmer, Maciej Kurowski, Agnieszka Lemme-Babińska, Małgorzata Łechtańska, Katarzyna Mielewczyk, Kamila Modzelewska, Aleksandra Pankiewicz, Klaudia Smętek i Małgorzata Wronka.


altStatuetkę i tytuł Najlepszego Doradcy Klienta otrzymała Sylwia Łopacińska. - Przede wszystkim życzliwość - wyznała Sylwia Łopacińska zapytana jaka jest najważniejsza cecha dobrego doradcy klienta. - Życzliwość, otwarcie do ludzi. I tak jak ta statuetka ma serce na dłoni to tak właśnie trzeba podchodzić do ludzi. Trzeba im pomagać i wspierać. Uwielbiam ludzi. Uwielbiam słuchać i pomagać. Całe serce wkładam w swoją pracę. Byłam kiedyś klientem w urzędzie pracy i postępuje tak jakbym ja chciała być obsługiwana. To na pewno będzie dodatkowa motywacja. To miłe wyróżnienie. Miło, że moja praca została doceniona - przyznała Najlepszy Doradca Klienta, która jak zdradził dyrektor Budnik w 2014 roku doprowadziła do zatrudnienia 98 osób bezrobotnych.


altOprócz nagród dla pracowników PUP przyznano również nagrody w konkursie "Super Pracodawca 2014". Nagrody wręczono w trzech kategoriach. W kategorii Małe Przedsiębiorstwo nagrodzono Gdańską Spółdzielnię Socjalną, w kategorii Średnie Przedsiębiorstwo - Araol - Intermarche, a w kategorii Duże Przedsiębiorstwo - Spółdzielnię Mleczarską Polmlek - Maćkowy.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież