Radni PiS i poseł Płażyński chcą poszerzenia Parku im. Ronalda Reagana » Procedowany plan zagospodarowania terenów zielonych na wschód od mola w Brzeźnie zakłada budowę 19-,... W tygodniku „Sieci”: Jak sędziowie chronią eSBeków » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” szokujące ustalenia: seria wyroków lekceważących konstytucję i ust... Krzysztof Piekarski: Polityczny fresk mieszczański - od Strasburga do ... » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, wykładowcą w Zakładzie Teorii Polityki Instytutu Politologii UG rozmaw... Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
poniedziałek, 20 stycznia 2020 12:05
Filary Arki Gdynia zostają nad morzem
Pavels Steinbors i Michał Nalepa – jedni z najlepszych zawodników ...
Lechia wygrał sparing z Greuther Fuerth
poniedziałek, 20 stycznia 2020 21:50
Lechia wygrał sparing z Greuther Fuerth
Pierwszy sparing podczas obozu w tureckim Belek rozegrała Lechia. Pod ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Masz dość! Chodź z nami! - SLD walczy o wyborców

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 lipca 2015 21:29

"Masz dość! Chodź z nami!". Pod takim hasłem Sojusz Lewicy Demokratycznej rozpoczął kampanię. W niedzielę w Gdańsku z mieszkańcami miasta spotkali się posłowie SLD Joanna Senyszyn, Marek Domaradzki, Wincenty Elsner, Artur Ostrowski, Jan Cedzyński oraz Dariusz Joński, rzecznik partii.- "Masz dość! Chodź z nami!" to hasło Sojuszu Lewicy Demokratycznej - powiedziała Joanna Senyszyn. - Jeździmy po całej Polsce żeby przedstawiać to co Sojusz Lewicy Demokratycznej zrobił w ostatnich czterech latach. Przedstawiamy ponad 100 naszych projektów ustaw, które gdyby zostały wprowadzone sprawiłyby, że Polska byłaby krajem przyjaznym dla Polaków, dla wszystkich obywateli. Niestety od 10 lat mamy prawicowe rządy. Ci którzy są niezadowoleni głosują niestety na prawicę. Tak wynika z sondaży. A przecież 30 procent Polaków jest lewicowych. My stanowimy dla nich wybór. Jedyny. Masz dość! Chodź z nami! Masz dość chodź z lewicą, chodź z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Będziemy jeździć po całej Polsce i chwalić się tym co nasi posłowie zrobili przez cztery lata. To jest kampania sprawozdawcza.


altaltalt- Chcemy jeździć cały czas bez przerwy przez cały czas kampanii i spotkać jak najwięcej osób, przekonać ludzi do lewicy - powiedział Dariusz Joński, rzecznik SLD. - Lewica jest potrzebna i to wszyscy nam mówią. Jest potrzebna dlatego, że rządy liberałów prawicowców doprowadziły do tego, że dziś kobiety muszą pracować o siedem laty dłużej, a mężczyźni o kolejne dwa lata. Nikt nie stara się podnieść pracy minimalnej, podnieść emerytury. 3 miliony ludzi żyje w biedzie. Pokazujemy, że walczyliśmy jako jedyni trzy lata temu żeby nie wydłużać wieku emerytalnego. Jako jedyni złożyliśmy projekt, aby podnieść płace minimalną, aby podnieść najniższe emerytury o 200 złotych. To są nasze projekty. Dość rządów prawicy. Dość rządów liberałów. Czas na lewicę. Chcemy pokazać i powiedzieć, że Polska może mieć twarz lewicy.


altaltPo spotkaniu z mediami przedstawiciele SLD udali się na spacer po Gdańsku podczas którego rozmawiali z mieszkańcami i rozdawali im specjalnie przygotowaną gazetkę.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież