Konkursy online Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej » Wielkim wyzwaniem dla dzieci i młodzieży jest zamknięcie szkół i przedszkoli na czas zagrożenia epid... Sport na antenie TVP Gdańsk » TVP Gdańsk zaprasza do oglądania programów sportowych. „Cały ten Sport” – program z udziałem najwięk... ERGO Hestia uzbraja ratowników medycznych. Milion złotych na najważnie... » Ratownicy medyczni są dziś na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem. Narażają zdrowie i życie... Kogo zaraził marszałek - dekontaminacja w urzędzie » Zarażony koronawirusem Marszałek Struk trafił na kwarantannę do Instytutu Medycyny Morskiej UCK w Gd... Nie żyje Krzysztof Penderecki » Jeden z najwybitniejszych polskich muzyków, światowy autorytet w dziedzinie muzyki klasycznej Krzysz... Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem » Ministerstwo Zdrowia w sobotę przedstawiło komunikat o osobach zarażonych koronawirusem. Wśród 36 os... 2 mln zł na paliwo dla szpitali zakaźnych w całej Polsce od LOTOSU » Koncern z Gdańska uruchamia kolejną akcję wsparcia instytucji zmagających się z pandemią koronawirus... Energa wspiera walkę z koronawirusem na Pomorzu » Fundacja Energa przeznaczyła blisko milion złotych na wsparcie szpitala specjalistycznego w Wejherow... myGdansk.pl apeluje do Dulkiewicz: uwolnić parkingi, obniżyć opłaty » Stowarzyszenie myGdańsk.pl wystosowało do władz Miasta Gdańska apel, w którym wzywa gdański samorząd... Zmarł Maciej Kosycarz » Nie żyje Maciej Kosycarz, miłośnik Gdańska, świetny fotoreporter. Chorował na raka. Wyszedł z chorob...
Reklama
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
sobota, 28 marca 2020 21:43
Marszałek Struk wśród zarażonych koronawirusem
Ministerstwo Zdrowia w sobotę przedstawiło komunikat o osobach zara ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
poniedziałek, 30 marca 2020 09:27
Zarząd Lechii Gdańsk rezygnuje z połowy wynagrodzenia
Zarząd Lechii Gdańsk obniżył swoje wynagrodzenie o połowę. To pi ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
poniedziałek, 16 marca 2020 14:45
Nie zwykły Sopot Moniki Knoblauch-Kwapińskiej
Wystawa malarska w Dworku Sierakowskich sopockiej artystki i architekt ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Masz dość! Chodź z nami! - SLD walczy o wyborców

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 lipca 2015 21:29

"Masz dość! Chodź z nami!". Pod takim hasłem Sojusz Lewicy Demokratycznej rozpoczął kampanię. W niedzielę w Gdańsku z mieszkańcami miasta spotkali się posłowie SLD Joanna Senyszyn, Marek Domaradzki, Wincenty Elsner, Artur Ostrowski, Jan Cedzyński oraz Dariusz Joński, rzecznik partii.- "Masz dość! Chodź z nami!" to hasło Sojuszu Lewicy Demokratycznej - powiedziała Joanna Senyszyn. - Jeździmy po całej Polsce żeby przedstawiać to co Sojusz Lewicy Demokratycznej zrobił w ostatnich czterech latach. Przedstawiamy ponad 100 naszych projektów ustaw, które gdyby zostały wprowadzone sprawiłyby, że Polska byłaby krajem przyjaznym dla Polaków, dla wszystkich obywateli. Niestety od 10 lat mamy prawicowe rządy. Ci którzy są niezadowoleni głosują niestety na prawicę. Tak wynika z sondaży. A przecież 30 procent Polaków jest lewicowych. My stanowimy dla nich wybór. Jedyny. Masz dość! Chodź z nami! Masz dość chodź z lewicą, chodź z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Będziemy jeździć po całej Polsce i chwalić się tym co nasi posłowie zrobili przez cztery lata. To jest kampania sprawozdawcza.


altaltalt- Chcemy jeździć cały czas bez przerwy przez cały czas kampanii i spotkać jak najwięcej osób, przekonać ludzi do lewicy - powiedział Dariusz Joński, rzecznik SLD. - Lewica jest potrzebna i to wszyscy nam mówią. Jest potrzebna dlatego, że rządy liberałów prawicowców doprowadziły do tego, że dziś kobiety muszą pracować o siedem laty dłużej, a mężczyźni o kolejne dwa lata. Nikt nie stara się podnieść pracy minimalnej, podnieść emerytury. 3 miliony ludzi żyje w biedzie. Pokazujemy, że walczyliśmy jako jedyni trzy lata temu żeby nie wydłużać wieku emerytalnego. Jako jedyni złożyliśmy projekt, aby podnieść płace minimalną, aby podnieść najniższe emerytury o 200 złotych. To są nasze projekty. Dość rządów prawicy. Dość rządów liberałów. Czas na lewicę. Chcemy pokazać i powiedzieć, że Polska może mieć twarz lewicy.


altaltPo spotkaniu z mediami przedstawiciele SLD udali się na spacer po Gdańsku podczas którego rozmawiali z mieszkańcami i rozdawali im specjalnie przygotowaną gazetkę.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież