„Środa z profilaktyką” w pomorskim NFZ » W środę, 23 października, w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką” w godzinach od 10 do 14 n... W tygodniku „Sieci”: Triumf i ostrzeżenie » W nowym numerze tygodnika „Sieci” dziennikarze i publicyści analizują wyniki wyborów parlamentarnych... Zmarł Waldemar Świerkowski » 16 października zmarł Waldemar Świerkowski, wieloletni dyrektor należącej do RSW Prasa Książka Ruch... Zmarł Tadeusz Jabłoński » W nocy z 15 na 16 października, tydzień przed swoimi 100. urodzinami zmarł Tadeusz Jabłoński, pisarz... Krzysztof Piekarski: Będzie to kadencja przełomowej kontynuacji » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Zakładu Teorii Polityki Instytutu Po... Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kilia... » Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery lata temu jako politycy Nowoczes... Złoto dla zuchwałych? Speckomisja: trzy lata pracy, wysłuchani świadko... » Speckomisja śledcza prezentowała w środę 16 października br., przy niemal pustych sejmowych łamach, ... Amber Gold. Sąd ogłosił wymiar kar po 7 latach » Po pięciu miesiącach sędzia gdańskiego Sądu Okręgowego 16 października br. zakończyła odczytywanie w... Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ...
Reklama
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
czwartek, 17 października 2019 19:03
Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kiliana, Dorniak bez powtórki, Banach bez Sopotu
Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery l ...
Lotos PKH bez przełamania, w derbach lepszy KH Energa Toruń
piątek, 18 października 2019 19:44
Lotos PKH bez przełamania, w derbach lepszy KH Energa Toruń
Huśtawkę nastrojów przeżywali kibice w hali Olivia. Ostatecznie fa ...
Emocjonujące derby na remis
niedziela, 20 października 2019 15:57
Emocjonujące derby na remis
Ponad sto minut trwały niedzielne derby Trójmiasta – sytuacji bram ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Masz dość! Chodź z nami! - SLD walczy o wyborców

Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 12 lipca 2015 21:29

"Masz dość! Chodź z nami!". Pod takim hasłem Sojusz Lewicy Demokratycznej rozpoczął kampanię. W niedzielę w Gdańsku z mieszkańcami miasta spotkali się posłowie SLD Joanna Senyszyn, Marek Domaradzki, Wincenty Elsner, Artur Ostrowski, Jan Cedzyński oraz Dariusz Joński, rzecznik partii.- "Masz dość! Chodź z nami!" to hasło Sojuszu Lewicy Demokratycznej - powiedziała Joanna Senyszyn. - Jeździmy po całej Polsce żeby przedstawiać to co Sojusz Lewicy Demokratycznej zrobił w ostatnich czterech latach. Przedstawiamy ponad 100 naszych projektów ustaw, które gdyby zostały wprowadzone sprawiłyby, że Polska byłaby krajem przyjaznym dla Polaków, dla wszystkich obywateli. Niestety od 10 lat mamy prawicowe rządy. Ci którzy są niezadowoleni głosują niestety na prawicę. Tak wynika z sondaży. A przecież 30 procent Polaków jest lewicowych. My stanowimy dla nich wybór. Jedyny. Masz dość! Chodź z nami! Masz dość chodź z lewicą, chodź z Sojuszem Lewicy Demokratycznej. Będziemy jeździć po całej Polsce i chwalić się tym co nasi posłowie zrobili przez cztery lata. To jest kampania sprawozdawcza.


altaltalt- Chcemy jeździć cały czas bez przerwy przez cały czas kampanii i spotkać jak najwięcej osób, przekonać ludzi do lewicy - powiedział Dariusz Joński, rzecznik SLD. - Lewica jest potrzebna i to wszyscy nam mówią. Jest potrzebna dlatego, że rządy liberałów prawicowców doprowadziły do tego, że dziś kobiety muszą pracować o siedem laty dłużej, a mężczyźni o kolejne dwa lata. Nikt nie stara się podnieść pracy minimalnej, podnieść emerytury. 3 miliony ludzi żyje w biedzie. Pokazujemy, że walczyliśmy jako jedyni trzy lata temu żeby nie wydłużać wieku emerytalnego. Jako jedyni złożyliśmy projekt, aby podnieść płace minimalną, aby podnieść najniższe emerytury o 200 złotych. To są nasze projekty. Dość rządów prawicy. Dość rządów liberałów. Czas na lewicę. Chcemy pokazać i powiedzieć, że Polska może mieć twarz lewicy.


altaltPo spotkaniu z mediami przedstawiciele SLD udali się na spacer po Gdańsku podczas którego rozmawiali z mieszkańcami i rozdawali im specjalnie przygotowaną gazetkę.

Tomasz Łunkiewicz
fot. Tomasz Łunkiewicz

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież