Radio Gdańsk ujawnia: kontrola w fundacji Palium i relacje rodzinne » Do 30 czerwca Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego ma przeprowadzić kontrolę wydatkowania pie... Co z Gedanią? » Historyczny teren klubu sportowego KKS Gedania w Gdańsku wpisany do rejestru zabytków pod numerem 19... Burmistrz Żukowa w klinczu w sołectwie Nowy Świat » Od zeszłego roku trwa postępowanie administracyjne prowadzone przez gminę Żukowo w celu wydania waru... Poseł i radny próbowali złożyć wniosek o odwołanie prezesa SM Ujeścisk... » Poseł Kacper Płażyński i radny Przemysław Majewski na spotkaniu z mediami przed siedzibą Spółdzielni... „Środa z profilaktyką” w NFZ: walka z otyłością » W środę 15 stycznia, w godzinach od 10 do 14 w siedzibie pomorskiego NFZ przy ulicy Podwale Staromie... W tygodniku „Sieci”: Potężny mafijny atak na Ziobrę » W nowym wydaniu tygodnika „Sieci” dziennikarze opisują, jak bezwzględna walka Zbigniewa Ziobry z prz... Otwarcie Alei Pawła Adamowicza » W poniedziałek 13 stycznia została otwarta Aleja Pawła Adamowicza, nowa trasa między Pieckami-Migowe... Sąd o przekopie Mierzei Wiślanej. "Działania Struka (PO) zbieżne ze st... » „Sąd oddalił powództwo marszałka (Mieczysława - red.) Struka z pomorskiej Platformy i potwierdził, ż... Janusz Szewczak: Przed nami wielkie wyzwania gospodarcze » Z Januszem Szewczakiem, ekonomistą i byłym posłem, analitykiem gospodarczym specjalizującym się w fi... Wasze Historie Po Oruńsku: podróż w czasie do roku 1901 » 30 grudnia w Stacji Orunia odbyła się premiera szóstego numeru gazetki "Wasze Historie Po Oruńsku". ...
Reklama
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
poniedziałek, 23 grudnia 2019 22:02
Jadłodzielnia w gdańskim magistracie
Ponad 520 tys. złotych wydał gdański urząd miejski za "usługi res ...
Sparingowe plany gdańskich żużlowców
czwartek, 16 stycznia 2020 12:34
Sparingowe plany gdańskich żużlowców
Co najmniej pięć treningów punktowanych odjadą zawodnicy Zdunek Wy ...
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
czwartek, 16 stycznia 2020 22:21
Lechia przegrała sparing z Chojniczanka
Lechia w pierwszym sparingu podczas okresu przygotowawczego do rundy w ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
wtorek, 14 stycznia 2020 19:23
Nie żyje prof. Andrzej Dyakowski
W wieku 84 lat zmarł nagle prof. Andrzej Dyakowski (ur. 1936), artyst ...

Foto "Kwiatki"

Foto
niedziela, 12 stycznia 2020 18:34
Foto
Bursztynowy ołtarz w kościele św. Brygidy w Gdańsku ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
sobota, 09 listopada 2019 08:38
LORD OF THE DANCE – Dangerous Games w ERGO Arenie
W Gdańsku 16 listopada br. w ERGO Arenie zagości widowisko LORD OF T ...
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
poniedziałek, 13 stycznia 2020 15:37
Magdalena Łobacz: Angażujemy się w pomoc każdemu kto do nas trafia
Rozmowa z Magdaleną Łobacz, z założycielką Pomorskiej Kliniki Ter ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Pozyskuj nowych klientów i buduj z nami pozycję swojej marki

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
sobota, 04 lipca 2015 20:32

Na stworzenie innowacyjnego portalu mbooking.pl poświęciliśmy dwa lata ciężkiej pracy. Z biznes planem zgłosiliśmy się do programu Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego przez Unię Europejską. Otrzymaliśmy dofinansowanie i wystartowaliśmy.


mbooking to innowacyjna koncepcja stworzenia zupełnie nowego serwisu ogłoszeniowo – rezerwacyjnego, który zapewni nową jakość w kontaktach na linii Klient – Firma usługowa. Naszym celem jest stworzenie wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu Klienci nie muszą dzwonić czy odwiedzać salonów kosmetycznych i fryzjerskich, siłowni czy gabinetów lekarskich oraz dowiadywać się o wolne terminy. Wystarczy, że odwiedzą stronę www.mbooking.pl i wybiorą interesujący ich punkt usługowy, aby sprawdzić dostępne terminy. Staraliśmy się stworzyć łatwy w obsłudze system rezerwacji online, który przyniesie korzyści zarówno Klientowi, jak i Firmie usługowej – tłumaczy Tomasz Staszewski, pomysłodawca serwisu.


Co nas wyróżnia… innowacyjne podejście do tematu. Nasze myślenie poszło dwutorowo: przynieść korzyści zarówno Klientom, jak i Oferentom i dopasować w jak najodpowiedniejszy sposób nasz portal do ich potrzeb i oczekiwań.

Dla Klientów indywidualnych stworzyliśmy innowacyjne narzędzie wyszukiwania i rezerwacji wizyt online. Prosta wyszukiwarka usług, w której wystarczy wpisać nazwę usługi i miasto, a otrzymane wyniki wyświetlą się uwzględniając zgromadzone opinie  dotychczasowych Klientów. Rezerwacja online i zakup biletów online, również poprzez aplikację mobilną, daje możliwość rezerwacji wizyty z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, a usługa przypomnień i powiadomień poprzez różne kanały nie pozwoli nikomu zapomnieć o zaplanowanej wizycie. Dodatkowo dajemy szansę zapoznania się z miejscem wykonania usługi za pomocą wizualizacji wnętrz. Proponujemy również ciekawy system programów lojalnościowych, które przynoszą spore oszczędności. Co więcej chcemy „ratować” zapominalskich i oferujemy z możliwością personalizacji Wirtualnej Karty Podarunkowej, tzw. gift card.

A dla Firm…Proponujemy również korzystanie z aplikacji mobilnej, która umożliwia śledzenie bieżących rezerwacji oraz usprawnia zarządzanie ofertami. Aplikacja posiada unikalną na rynku funkcjonalność potwierdzania rezerwacji przez NFC i kody QR. Firma ma możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych na stronach serwisu oraz poprzez wiadomości sms i email, co więcej, może proponować pakiety promocyjne usług oraz liczne programy lojalnościowe. Katalog firm, umieszczony w widocznym miejscu, umożliwia szybkie odnalezione interesującej firmy.

Wyróżnia nas również przystępność cenowa. Po bezpłatnym okresie próbnym proponujemy, wedle wymagań, dwa rodzaje abonamentów: Standard za 10 zł miesięcznie oraz Premium za 40 zł miesięcznie.

Początki bywają trudne, jednak wierzymy w sukces nasz i naszych Oferentów! Obecnie prowadzimy, zakrojoną na szeroką skalę reklamę. Jednak najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci, którzy zarekomendują nasze usługi innym. Każda firma może umieścić ofertę na portalu i promować swoje usługi.


Nasze plany... to dalszy rozwój i dostosowywanie usług do prężnie rozwijającego się rynku usług rezerwacji online.


alt         alt   alt


                                                               DOTACJE NA INNOWACJE.
                                                                            Inwestujemy w waszą przyszłość.Innowacyjne funkcjonalności mbooking:


alt    alt   altalt    alt   alt


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież