Pół roku elektronicznej recepty w Polsce » 8 stycznia wszedł w życie obowiązek wystawiania recept w postaci elektronicznej. Do dziś w Polsce wy... Igor Strzok: Miasto bez wizji? » Rozmowa z Igorem Strzokiem, Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków w Gdańsku- W Gdańsku jest wiele probl... Energa stawia na potencjał zielonej energii » Spółka Energa wchodząca w skład Grupy ORLEN uruchomiła jedną z największych farm wiatrowych w Polsce... Gdańsk szczodrością leży... Parkingi "800+" dla radnych - ciastko za 8... » W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrektywę administracji A. Dulkiewicz, ... Nitras i Karnowski - twarze Trzaskowskiego » Zanim obywatel Trzaskowski udoskonali demokrację eliminując zbędne pytania, towarzysz jego kampanii,... Zarząd Razem za... 0,8 mln zł » Liderzy socjalistycznej partii Razem zarobili... w zarządzie partii Razem w 2019 roku po 200 tys. zł... Tomasz Jakubiak w Radiu Gdańsk » Podróże kulinarne z osobowością. Tomasz Jakubiak – kucharz i dziennikarz kulinarny. Gospodarz popula... Większe pieniądze dla placówek medycznych za wystawianie skierowań ele... » Narodowy Fundusz Zdrowia będzie premiował finansowo te placówki podstawowej opieki zdrowotnej oraz a... Kaszubi murem za Dudą » 30 czerwca we wtorek PKW podała ostateczne wyniki I tury wyborów prezydenckich. Także na Pomorzu. Pł... Nie żyje Stanisław Michel » 1 lipca w wieku 93 lat zmarł Stanisław Michel, zasłużony architekt, budowniczy Gdańska. O jego śmier...
Reklama
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
wtorek, 07 lipca 2020 17:49
Gdańsk szczodrością leży... Parkingi
W Gdańsku jak u Orwella. Decyzją 22 radnych PO, wykonujących dyrekt ...
Składy na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej
środa, 08 lipca 2020 13:28
Składy na inaugurację eWinner 1. Ligi Żużlowej
Zdunek Wybrzeże i Unia Tarnów podały składy na inauguracyjny mecz ...
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
środa, 08 lipca 2020 21:08
Lechia w finale Pucharu Polski! Biało-zieloni wygrali dreszczowiec w Poznaniu
Lechia stanie przed szansą obrony Pucharu Polski. Podopieczni Piotra ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Eksperyment sopockiego Karaima
niedziela, 28 czerwca 2020 12:47
Eksperyment sopockiego Karaima
Jarek Nowicki należy do niewielkiej polskiej społeczności Karaimów ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Pozyskuj nowych klientów i buduj z nami pozycję swojej marki

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
sobota, 04 lipca 2015 20:32

Na stworzenie innowacyjnego portalu mbooking.pl poświęciliśmy dwa lata ciężkiej pracy. Z biznes planem zgłosiliśmy się do programu Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego przez Unię Europejską. Otrzymaliśmy dofinansowanie i wystartowaliśmy.


mbooking to innowacyjna koncepcja stworzenia zupełnie nowego serwisu ogłoszeniowo – rezerwacyjnego, który zapewni nową jakość w kontaktach na linii Klient – Firma usługowa. Naszym celem jest stworzenie wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu Klienci nie muszą dzwonić czy odwiedzać salonów kosmetycznych i fryzjerskich, siłowni czy gabinetów lekarskich oraz dowiadywać się o wolne terminy. Wystarczy, że odwiedzą stronę www.mbooking.pl i wybiorą interesujący ich punkt usługowy, aby sprawdzić dostępne terminy. Staraliśmy się stworzyć łatwy w obsłudze system rezerwacji online, który przyniesie korzyści zarówno Klientowi, jak i Firmie usługowej – tłumaczy Tomasz Staszewski, pomysłodawca serwisu.


Co nas wyróżnia… innowacyjne podejście do tematu. Nasze myślenie poszło dwutorowo: przynieść korzyści zarówno Klientom, jak i Oferentom i dopasować w jak najodpowiedniejszy sposób nasz portal do ich potrzeb i oczekiwań.

Dla Klientów indywidualnych stworzyliśmy innowacyjne narzędzie wyszukiwania i rezerwacji wizyt online. Prosta wyszukiwarka usług, w której wystarczy wpisać nazwę usługi i miasto, a otrzymane wyniki wyświetlą się uwzględniając zgromadzone opinie  dotychczasowych Klientów. Rezerwacja online i zakup biletów online, również poprzez aplikację mobilną, daje możliwość rezerwacji wizyty z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, a usługa przypomnień i powiadomień poprzez różne kanały nie pozwoli nikomu zapomnieć o zaplanowanej wizycie. Dodatkowo dajemy szansę zapoznania się z miejscem wykonania usługi za pomocą wizualizacji wnętrz. Proponujemy również ciekawy system programów lojalnościowych, które przynoszą spore oszczędności. Co więcej chcemy „ratować” zapominalskich i oferujemy z możliwością personalizacji Wirtualnej Karty Podarunkowej, tzw. gift card.

A dla Firm…Proponujemy również korzystanie z aplikacji mobilnej, która umożliwia śledzenie bieżących rezerwacji oraz usprawnia zarządzanie ofertami. Aplikacja posiada unikalną na rynku funkcjonalność potwierdzania rezerwacji przez NFC i kody QR. Firma ma możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych na stronach serwisu oraz poprzez wiadomości sms i email, co więcej, może proponować pakiety promocyjne usług oraz liczne programy lojalnościowe. Katalog firm, umieszczony w widocznym miejscu, umożliwia szybkie odnalezione interesującej firmy.

Wyróżnia nas również przystępność cenowa. Po bezpłatnym okresie próbnym proponujemy, wedle wymagań, dwa rodzaje abonamentów: Standard za 10 zł miesięcznie oraz Premium za 40 zł miesięcznie.

Początki bywają trudne, jednak wierzymy w sukces nasz i naszych Oferentów! Obecnie prowadzimy, zakrojoną na szeroką skalę reklamę. Jednak najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci, którzy zarekomendują nasze usługi innym. Każda firma może umieścić ofertę na portalu i promować swoje usługi.


Nasze plany... to dalszy rozwój i dostosowywanie usług do prężnie rozwijającego się rynku usług rezerwacji online.


alt         alt   alt


                                                               DOTACJE NA INNOWACJE.
                                                                            Inwestujemy w waszą przyszłość.Innowacyjne funkcjonalności mbooking:


alt    alt   altalt    alt   alt


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież