Pomorscy outsiderzy - poniżej 200 głosów » (Nie)sejmowi outsiderzy. Tych, którzy wygrali wybory parlamentarne jest zdecydowanie mniej niż tych,... Osteobus przed Galerią Przymorze » W czwartek, 24 października, w godzinach od 9 do 16, przed Centrum Handlowym Galeria Przymorze przy ... „Środa z profilaktyką” w pomorskim NFZ » W środę, 23 października, w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką” w godzinach od 10 do 14 n... W tygodniku „Sieci”: Triumf i ostrzeżenie » W nowym numerze tygodnika „Sieci” dziennikarze i publicyści analizują wyniki wyborów parlamentarnych... Zmarł Waldemar Świerkowski » 16 października zmarł Waldemar Świerkowski, wieloletni dyrektor należącej do RSW Prasa Książka Ruch... Zmarł Tadeusz Jabłoński » W nocy z 15 na 16 października, tydzień przed swoimi 100. urodzinami zmarł Tadeusz Jabłoński, pisarz... Krzysztof Piekarski: Będzie to kadencja przełomowej kontynuacji » Z dr. Krzysztofem Piekarskim, pracownikiem naukowo-dydaktycznym Zakładu Teorii Polityki Instytutu Po... Kadry powyborcze: Klęska Furgo, nokaut Baucia, upadek Liska, aut Kilia... » Kadry powyborcze. Ani Ewa Lieder, ani Grzegorz Furgo, którzy cztery lata temu jako politycy Nowoczes... Złoto dla zuchwałych? Speckomisja: trzy lata pracy, wysłuchani świadko... » Speckomisja śledcza prezentowała w środę 16 października br., przy niemal pustych sejmowych łamach, ... Amber Gold. Sąd ogłosił wymiar kar po 7 latach » Po pięciu miesiącach sędzia gdańskiego Sądu Okręgowego 16 października br. zakończyła odczytywanie w...
Reklama
Pomorscy outsiderzy - poniżej 200 głosów
środa, 23 października 2019 15:16
Pomorscy outsiderzy - poniżej 200 głosów
(Nie)sejmowi outsiderzy. Tych, którzy wygrali wybory parlamentarne je ...
Lotos PKH przełamał serię porażek
wtorek, 22 października 2019 20:11
Lotos PKH przełamał serię porażek
Hokeiści Lotos PKH wreszcie przełamali serię porażek. Gdańszczani ...
Emocjonujące derby na remis
niedziela, 20 października 2019 15:57
Emocjonujące derby na remis
Ponad sto minut trwały niedzielne derby Trójmiasta – sytuacji bram ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Mariusz Hoffman - poeta, grafik, malarz
poniedziałek, 14 października 2019 16:42
Mariusz Hoffman - poeta, grafik, malarz
Mariusz Hoffman posiada wiele talentów, czasami łączy je ze sobą, ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Pozyskuj nowych klientów i buduj z nami pozycję swojej marki

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
sobota, 04 lipca 2015 20:32

Na stworzenie innowacyjnego portalu mbooking.pl poświęciliśmy dwa lata ciężkiej pracy. Z biznes planem zgłosiliśmy się do programu Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego przez Unię Europejską. Otrzymaliśmy dofinansowanie i wystartowaliśmy.


mbooking to innowacyjna koncepcja stworzenia zupełnie nowego serwisu ogłoszeniowo – rezerwacyjnego, który zapewni nową jakość w kontaktach na linii Klient – Firma usługowa. Naszym celem jest stworzenie wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu Klienci nie muszą dzwonić czy odwiedzać salonów kosmetycznych i fryzjerskich, siłowni czy gabinetów lekarskich oraz dowiadywać się o wolne terminy. Wystarczy, że odwiedzą stronę www.mbooking.pl i wybiorą interesujący ich punkt usługowy, aby sprawdzić dostępne terminy. Staraliśmy się stworzyć łatwy w obsłudze system rezerwacji online, który przyniesie korzyści zarówno Klientowi, jak i Firmie usługowej – tłumaczy Tomasz Staszewski, pomysłodawca serwisu.


Co nas wyróżnia… innowacyjne podejście do tematu. Nasze myślenie poszło dwutorowo: przynieść korzyści zarówno Klientom, jak i Oferentom i dopasować w jak najodpowiedniejszy sposób nasz portal do ich potrzeb i oczekiwań.

Dla Klientów indywidualnych stworzyliśmy innowacyjne narzędzie wyszukiwania i rezerwacji wizyt online. Prosta wyszukiwarka usług, w której wystarczy wpisać nazwę usługi i miasto, a otrzymane wyniki wyświetlą się uwzględniając zgromadzone opinie  dotychczasowych Klientów. Rezerwacja online i zakup biletów online, również poprzez aplikację mobilną, daje możliwość rezerwacji wizyty z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, a usługa przypomnień i powiadomień poprzez różne kanały nie pozwoli nikomu zapomnieć o zaplanowanej wizycie. Dodatkowo dajemy szansę zapoznania się z miejscem wykonania usługi za pomocą wizualizacji wnętrz. Proponujemy również ciekawy system programów lojalnościowych, które przynoszą spore oszczędności. Co więcej chcemy „ratować” zapominalskich i oferujemy z możliwością personalizacji Wirtualnej Karty Podarunkowej, tzw. gift card.

A dla Firm…Proponujemy również korzystanie z aplikacji mobilnej, która umożliwia śledzenie bieżących rezerwacji oraz usprawnia zarządzanie ofertami. Aplikacja posiada unikalną na rynku funkcjonalność potwierdzania rezerwacji przez NFC i kody QR. Firma ma możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych na stronach serwisu oraz poprzez wiadomości sms i email, co więcej, może proponować pakiety promocyjne usług oraz liczne programy lojalnościowe. Katalog firm, umieszczony w widocznym miejscu, umożliwia szybkie odnalezione interesującej firmy.

Wyróżnia nas również przystępność cenowa. Po bezpłatnym okresie próbnym proponujemy, wedle wymagań, dwa rodzaje abonamentów: Standard za 10 zł miesięcznie oraz Premium za 40 zł miesięcznie.

Początki bywają trudne, jednak wierzymy w sukces nasz i naszych Oferentów! Obecnie prowadzimy, zakrojoną na szeroką skalę reklamę. Jednak najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci, którzy zarekomendują nasze usługi innym. Każda firma może umieścić ofertę na portalu i promować swoje usługi.


Nasze plany... to dalszy rozwój i dostosowywanie usług do prężnie rozwijającego się rynku usług rezerwacji online.


alt         alt   alt


                                                               DOTACJE NA INNOWACJE.
                                                                            Inwestujemy w waszą przyszłość.Innowacyjne funkcjonalności mbooking:


alt    alt   altalt    alt   alt


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież