Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku » Oświadczenie Muzeum II Wojny Światowej, będące odpowiedzią na informacje zawarte w tekście Estery Fl... Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?! » Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu European Jamboree, które się... nie odb... 3. urodziny Muzeum II Wojny Światowej » 6 kwietnia 2020 r. Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku świętuje swoje 3. Urodziny.Z tej okazji Muzeu... W tygodniku „Sieci”: Zwycięzca śmierci, piekła i szatana » W najnowszym świątecznym wydaniu „Sieci”: Jeżeli Pan Bóg przemawia przez wydarzenia, to trudno o bar... Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szp... » Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecn... Zakaz wstępu do lasów - RDLP odpowiada na najczęściej zadawane pytania » W związku z wprowadzeniem w dniu 03 kwietnia 2020 r. tymczasowego zakazu wstępu do lasów, Regionalna... Milionerzy z pomorskiego SLD » Co prawda SLD na Pomorzu pod przywództwem Jerzego Śniega, b. I sekretarza PZPR w gminie Kwidzyn, to ... Daniel Obajtek: Fuzje potrzebne są właśnie na złe czasy » Czy kryzys wywołany pandemią koronawirusa to dobry moment na połączenia spółek? Co dla Pomorza oznac... Groźna niefrasobliwość marszałka Struka » Marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk jest zarażony koronawirusem. Nie poddał się kwara... Jerzy Barzowski: Struk miał świadomość niebezpieczeństwa i ryzyka » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar...
Reklama
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:12
Gdańsk płaci szczodrze - i żebrze o wsparcie dla uczniów?!
Władze Gdańska przekazały 190 000 zł na obsługę wolontariatu Eur ...
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
środa, 18 marca 2020 17:36
Przedwczesne zakończenie sezonu to dla Arki katastrofa
Nadal nie wiadomo, czy rozgrywki Ekstraklasy zostaną dokończone. Je ...
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:20
Arkadiusz Bruliński nowym rzecznikiem prasowym Lechii
Arkadiusz Bruliński, który ostatnio był szefem Biura PR i Nowych Me ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
niedziela, 29 marca 2020 13:52
XIX wiek w sentymentalnym naturalizmie gdańskich malarzy
Malarska sztuka XIX wieku wstrząsnęła posadami Europy. Stare poglą ...

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła zima... ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w Gdańs ...
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na Najle ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Pozyskuj nowych klientów i buduj z nami pozycję swojej marki

Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
sobota, 04 lipca 2015 20:32

Na stworzenie innowacyjnego portalu mbooking.pl poświęciliśmy dwa lata ciężkiej pracy. Z biznes planem zgłosiliśmy się do programu Innowacyjna Gospodarka współfinansowanego przez Unię Europejską. Otrzymaliśmy dofinansowanie i wystartowaliśmy.


mbooking to innowacyjna koncepcja stworzenia zupełnie nowego serwisu ogłoszeniowo – rezerwacyjnego, który zapewni nową jakość w kontaktach na linii Klient – Firma usługowa. Naszym celem jest stworzenie wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia, dzięki któremu Klienci nie muszą dzwonić czy odwiedzać salonów kosmetycznych i fryzjerskich, siłowni czy gabinetów lekarskich oraz dowiadywać się o wolne terminy. Wystarczy, że odwiedzą stronę www.mbooking.pl i wybiorą interesujący ich punkt usługowy, aby sprawdzić dostępne terminy. Staraliśmy się stworzyć łatwy w obsłudze system rezerwacji online, który przyniesie korzyści zarówno Klientowi, jak i Firmie usługowej – tłumaczy Tomasz Staszewski, pomysłodawca serwisu.


Co nas wyróżnia… innowacyjne podejście do tematu. Nasze myślenie poszło dwutorowo: przynieść korzyści zarówno Klientom, jak i Oferentom i dopasować w jak najodpowiedniejszy sposób nasz portal do ich potrzeb i oczekiwań.

Dla Klientów indywidualnych stworzyliśmy innowacyjne narzędzie wyszukiwania i rezerwacji wizyt online. Prosta wyszukiwarka usług, w której wystarczy wpisać nazwę usługi i miasto, a otrzymane wyniki wyświetlą się uwzględniając zgromadzone opinie  dotychczasowych Klientów. Rezerwacja online i zakup biletów online, również poprzez aplikację mobilną, daje możliwość rezerwacji wizyty z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, a usługa przypomnień i powiadomień poprzez różne kanały nie pozwoli nikomu zapomnieć o zaplanowanej wizycie. Dodatkowo dajemy szansę zapoznania się z miejscem wykonania usługi za pomocą wizualizacji wnętrz. Proponujemy również ciekawy system programów lojalnościowych, które przynoszą spore oszczędności. Co więcej chcemy „ratować” zapominalskich i oferujemy z możliwością personalizacji Wirtualnej Karty Podarunkowej, tzw. gift card.

A dla Firm…Proponujemy również korzystanie z aplikacji mobilnej, która umożliwia śledzenie bieżących rezerwacji oraz usprawnia zarządzanie ofertami. Aplikacja posiada unikalną na rynku funkcjonalność potwierdzania rezerwacji przez NFC i kody QR. Firma ma możliwość przeprowadzenia kampanii promocyjnych na stronach serwisu oraz poprzez wiadomości sms i email, co więcej, może proponować pakiety promocyjne usług oraz liczne programy lojalnościowe. Katalog firm, umieszczony w widocznym miejscu, umożliwia szybkie odnalezione interesującej firmy.

Wyróżnia nas również przystępność cenowa. Po bezpłatnym okresie próbnym proponujemy, wedle wymagań, dwa rodzaje abonamentów: Standard za 10 zł miesięcznie oraz Premium za 40 zł miesięcznie.

Początki bywają trudne, jednak wierzymy w sukces nasz i naszych Oferentów! Obecnie prowadzimy, zakrojoną na szeroką skalę reklamę. Jednak najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci, którzy zarekomendują nasze usługi innym. Każda firma może umieścić ofertę na portalu i promować swoje usługi.


Nasze plany... to dalszy rozwój i dostosowywanie usług do prężnie rozwijającego się rynku usług rezerwacji online.


alt         alt   alt


                                                               DOTACJE NA INNOWACJE.
                                                                            Inwestujemy w waszą przyszłość.Innowacyjne funkcjonalności mbooking:


alt    alt   altalt    alt   alt


Inne artykuły związane z:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież