W tygodniku „Sieci”: Co jest na Nowaka? » W najnowszemu wydaniu „Sieci” wszystko o Sławomirze Nowaku. Opozycja ogłasza go więźniem politycznym... Jerzy Barzowski: Odczytał oświadczenie klubowe i trafił na policję » Z Jerzym Barzowskim, przewodniczącym Klubu radnych PiS w Sejmiku Województwa Pomorskiego rozmawia Ar... Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia... » Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy sędziowie składali oświadczenia o swoi... Fundacja Ordo Iuris przeciwko kłamstwom, pomówieniom i hejtowi fundacj... » Na razie pozew Fundacja Ordo Iuris złożyła w imieniu Wspólnoty Żołnierzy Chrystusa, ale chce pomagać... Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań » Narodowy Spis powszechny Ludności i Mieszkań w 2021 roku jest przeprowadzany od 1 kwietnia 2021 roku... Gdański Konkurs Literacki im. Bolesława Faca » Miasto Gdańsk oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w G... (PO)lowanie na prezesa - tankowanie na (PO)morzu » W tzw. sprawie Daniela Obajtka pod szyldem „dziennikarskiego śledztwa” przez wiele tygodni epatowano... Zgłoś się do V Pomorskiej Uczniowskiej Konferencji Naukowej » V Pomorska Uczniowska Konferencja Naukowa odbędzie się pod hasłem "Niewidzialny świat wirusów i bakt... W tygodniku „Sieci”: Pandemia zmieniła nasz świat na zawsze » Na łamach najnowszego numeru tygodnika „Sieci” wywiad z ministrem zdrowia Adamem Niedzielskim, który... Postępy w budowie Muzeum Westerplatte i Wojny 1939 » Muzeum II Wojny Światowej realizuje misję upowszechniania wiedzy dotyczącej II wojny światowej, kons...
Reklama
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
czwartek, 15 kwietnia 2021 17:55
Sędziowie oświadczają - partie, kluby, Iustitia...
Zgodnie z art. 88 ustawy o ustroju sądów powszechnych gdańscy
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
piątek, 16 kwietnia 2021 16:59
Marcin Janusz żegna się z Gdańskiem
Rozgrywający Marcin Janusz w przyszłym sezonie nie będzie
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
sobota, 17 kwietnia 2021 16:23
Lechia i Piast rozdawały prezenty i podzieliły się punktami
Błędy obu drużyn spowodowały, że Lechia i Piast Gliwice w meczu

Galeria Sztuki Gdańskiej

Monika Wilkońska - Monikony
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 14:35
Monika Wilkońska - Monikony
Założenie pewnej niezgrabności w kontrapunkcie z harmonijnym

Foto "Kwiatki"

Zimowe oblicza Trójmiasta
sobota, 13 lutego 2021 11:08
Zimowe oblicza Trójmiasta
Zimowe oblicze Trójmiasta w obiektywie Roberta

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Mleczna rewia po raz piętnasty

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 24 maja 2012 08:16

Targi Mleczarstwa MLECZNA REWIA rozpoczęły się 23 maja w dotychczasowej siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ulicy Beniowskiego na Przymorzu. Impreza potrwa do piątku 25 maja. Patronat honorowy sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.Dofinansowane z Funduszu Promocji Mleka targi MLECZNA REWIA organizowane są w ścisłej współpracy Międzynarodowych Targów Gdańskich SA z PHZ SM LACPOL Sp. z o.o., Wydziałem Nauki o Żywności Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Krajowym Związkiem Spółdzielni Mleczarskich.


alt


alt


W tegorocznej edycji Targów udział biorą nieliczne firmy oferujące maszyny dla przemysłu mleczarskiego, opakowania, środki i urządzenia do utrzymania czystości. Tradycyjnie szeroką ofertę produktów zaprezentuje czołówka polskiego mleczarstwa. Wśród Wystawców znajdzie się m.in. Grupa Lacpol, a także spółdzielnia mleczarskie z Łodzi, Włocławka, Nowego Dworu Gdańskiego, Kalisza, Czarnkowa, Sokołowa Podlaskiego, Wielunia, Strzałkowa (na zdjęciu powyżej), Skierniewic i Włoszczowej (zdjęcie poniżej).


altZgodnie z tradycją najlepsze produkty prezentowane na Targach zostaną uhonorowane nagrodami Złotej i Srebrnej Mlecznej Rewii. Ponadto przyznane zostaną Puchary Prezesa Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich, a także Statuetka Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


altTargi MLECZNA REWIA odbywają się po raz ostatni w dotychczasowej siedzibie Międzynarodowych Targów Gdańskich SA, przy ul. Beniowskiego 5. Kolejna ich edycja odbędzie się w 2013 r. w nowej siedzibie organizatora – Centrum Wystawienniczo - Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku – Letnicy. MLECZNA REWIA 2013 odbędzie się w ramach zintegrowanego projektu wystawienniczego, wspólnie z Targami GASTROEXPO, BALTPIEK, POLFISH. Będzie to kompleksowa oferta dedykowana rynkowi spożywczemu.
Wła-49
Fot. Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież