Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili... Co ukrywa senator Kleina? 4,5 mln zł korekty i rozliczenia z Łebą » Kandydat PO do senatu, b. burmistrz Łeby, senator Kazimierz Kleina, do dziś nie odpowiedział na pyta...
Reklama
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
Lechia zasiadła na fotelu lidera
sobota, 28 września 2019 20:14
Lechia zasiadła na fotelu lidera
Czwarte z rzędu zwycięstwo w PKO Ekstraklasie odniosła Lechia. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Jubileuszowe 15. Targi Kosmetyczne i Fryzjerskie URODA - GALERIA

Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 04 października 2012 18:53

Targi po raz pierwszy odbyły się w nowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo przy ul. Żaglowej w Gdańsku (w weekend 29-30 września 2012).


GALERIA


To największe wydarzenie tej branży w północnej Polsce. To ponad 180 wystawców z Polski i zagranicy. Producenci i dystrybutorzy kosmetyki profesjonalnej, pielęgnacji paznokci i dłoni, pielęgnacji i stylizacji włosów, makijażu i wizażu. To także firmy oferujące wyposażenie oraz sprzęt do salonów kosmetycznych, fryzjerskich, solariów i gabinetów odnowy biologicznej.


alt


Uroda to przedsięwzięcie przede wszystkim dla profesjonalistów. Specjalnie dla nich w ramach autorskiego programu organizowane są seminaria, szkolenia, prestiżowe konkursy, a także liczne pokazy odbywające się na profesjonalnej scenie. Goście spoza branży mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny kosmetyki, kosmetologii, wizażu i fryzjerstwa.


altTargi Uroda zawdzięczają swój sukces perfekcyjnej formule. Sektor branżowy – warsztaty, pokazy, prezentacje oraz szkolenia dla profesjonalistów w doskonały sposób przenikają się z prezentacjami, poradami dla wszystkich tych, którzy nie tylko zawodowo interesują się zagadnieniami szeroko pojętej urody, a więc kosmetyki, kosmetologii oraz fryzjerstwa. Konsultacje kosmetyczek, wizażystów, stylistów i fryzjerów, to okazja do wypróbowania nowych kosmetyków, a także możliwość dokonania zakupów po promocyjnych cenach.


altNa stoiskach targowych została zaprezentowana najnowsza oferta producentów i dystrybutorów kosmetyków profesjonalnych, przeznaczonych do gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów SPA oraz do użytku domowego. W tym producentów i dystrybutorów kosmetyki kolorowej, kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, środków do pielęgnacji i zdobienia paznokci, a także firmy solaryjne oraz SPA & Wellness.


altPremierą Targów Uroda był Międzynarodowy Kongres Wizażystów. Impreza przeznaczona dla wizażystów, artystów makijażu, kreatorów wizerunku. Tegorocznym tematem przewodnim kongresu był „Wpływ wizażysty na wygląd skóry i kształt twarzy klientki”. Prelegentami kongresu byli wielokrotni jurorzy międzynarodowych i ogólnopolskich mistrzostw makijażu. 


altZ kolei URODA HAIR SHOW, to najnowsze trendy fryzjerskie.
Najmodniejsze detale, fantazyjne upięcia, matowe wykończenia. Styliści fryzur pokazali trendy w cięciu, czesaniu i koloryzacji.  Podczas pokazu zobaczyliśmy aż szesnaście różnych stylizacji.


altW Otwartych Mistrzostwach Wizażu i Stylizacji „Słodkie lata 50-te” udział wzięli wizażyści i styliści, których zadanie polegało na stylizacji modelki w konwencji lat 50-tych. Oceniana była inspiracja, pomysł, a także całościowy wizerunek, a szczególnie wykreowanie spójnej wizji charakterystycznej dla lat 50-tych. Mistrzostwa miały formułę open, bez kategorii wiekowej.  Pierwsze miejsce zajęła Anna Czapnik, drugie Olga Zalewska, a trzecie Karolina Grzeszczuk.


W ramach targów odbyło się 11. Pomorskie Forum Kosmetologiczne. Forum pod nazwą „Kosmetologia w służbie zdrowia i urody” zostało zorganizowane pod patronatem Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, Wydział w Gdyni. Wykładom skierowanym głównie do kosmetyczek i uczennic szkół kosmetycznych towarzyszyły profesjonalne pokazy nowych linii i zabiegów, przygotowane przez firmy kosmetyczne.


altOdbyły się też 13. Mistrzostwa Makijażu Kobiety Dojrzałej „Nudelook”, zorganizowane pod patronatem Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej Jolanty Wagner. W tym roku po raz pierwszy odbyły się z udziałem uczestników z zagranicy w formule Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu Kobiety Dojrzałej "Businesslook". Makijaż kobiety dojrzałej jest uważany za jeden z najtrudniejszych. Tuż przed rozpoczęciem mistrzostw specjalnie dla gości targów odbył się pokaz makijażu w wykonaniu Jolanty Wagner – trendy w makijażu jesień/zima.


O ocenie 5-osobowego jury zwyciężyła Ewa Oleszczuk, a kolejne miejsca zajęły: Monika Szczęch, Agnieszka Sadowa, Agnieszka Domańska i Anna Czapnik.


alt
W AmberExpo odbyły się również 15. Polskie Mistrzostwa Zdobienia Paznokci NAIL ART POLAND 2012. Podczas Gali  kilkunastu uczestników mistrzostw zaprezentowało swoje prace, których tematem przewodnim był „Rok Smoka”. Zwycięzcy konkursu reprezentować będą Polskę na Międzynarodowych Mistrzostwach Zdobienia Paznokci INTERNATIONAL NAIL ART CHAMPIONSHIPS w walce o Puchar International Nail Art Cup.


W tym konkursie wygrała Izabela Reś przed Robertem Klonowskim i Joanną Rozwadowską.


Wła-49
Zdjęcia: Włodzimierz Amerski

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież