Pożegnalna uroczysta sesja Rady Miasta w Dworze Artusa ponad podziałam... » Radni trzech dzisiejszych klubów w Radzie Miasta Gdańska oraz radni, którzy w niej zasiadali od 1990... Apel Straży Miejskiej w związku z uroczystościami pogrzebowymi prezyde... » W związku z uroczystościami pogrzebowymi Prezydenta Miasta Gdańska śp. Pawła Adamowicza, które odbęd... Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza » W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogrzebowa prezydenta Pawła Adamowicz... Wstrząs krwotoczny przyczyną zgonu prezydenta Adamowicza » Bezpośrednią przyczyną zgonu prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza był wstrząs krwotoczny - wynika ze ... Aleksandra Dulkiewicz zostanie komisarzem miasta » Aleksandra Dulkiewicz, pierwsza zastępczyni prezydenta Pawła Adamowicza otrzymała od premiera Mateus... Gdańszczanie uczcili pamięć prezydenta Pawła Adamowicza » Tysiące gdańszczan pojawiło się na Długim Targu, aby wziąć udział w Wiecu Przeciwko Nienawiści i Prz... Paweł Adamowicz nie żyje » Paweł Adamowicz nie żyje. Prezydent Gdańska miał 54 lata. Został ugodzony przez bandytę nożem podcza... Solidarni z walczącym o życie Pawłem Adamowiczem » Ks. kanonik Ludwik Kowalski, proboszcz Bazyliki św. Brygidy w Gdańsku zachęca do przybycia do Bazyli... Prezydent Paweł Adamowicz zaatakowany ostrym narzędziem na finale WOŚP » Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz został zaatakowany ostrym narzędziem podczas finału WOŚP w Gdańsku... Pożegnanie Waldemara Bartelika » Rodzina, przyjaciele, koledzy z siatkarskiego parkietu i współpracownicy z Energi pożegnali w minion...
Reklama
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
środa, 16 stycznia 2019 13:16
Program uroczystości pogrzebowych prezydenta Pawła Adamowicza
W sobotę o godz. 12.00 w bazylice Mariackiej odbędzie się msza pogr ...
Żużlowy terminarz sezonu 2019
czwartek, 17 stycznia 2019 14:36
Żużlowy terminarz sezonu 2019
W czwartek 17 stycznia poznaliśmy terminarz NICE 1. Ligi Żużlowej. ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
środa, 02 stycznia 2019 11:28
Oliwa w malarstwie i grafikach z kolekcji Andrzeja Walasa
Oliwski Ratusz Kultury przedstawi niebawem interesującą kolekcję ma ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
wtorek, 15 stycznia 2019 17:44
Gala Wiedeńska w Sali Koncertowej NOT
9 marca w Gdańsku Sali Koncertowej NOT, ul. Rajska 6, odbędzie się ...
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
czwartek, 20 grudnia 2018 21:07
Od przedszkola uczą w „Ósemce” sportowej rywalizacji
W nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Rumi 14 grudnia br. n ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

5 medali reprezentatntów GSF-u podczas Mistrzostw Polski młodzików

Podczas III Mistrzostw Polski Młodzików do lat 14, odbywających się we Wrocławiu, startujący w barwach UKS-u Atena reprezentanci Gdańskiej Szkoły Floretu, obronili zdobyte przed rokiem tytuły Mistrzostw Polski w kategorii drużynowej.


Łącznie zawodnicy UKS-u zdobyli pięć medali w tym dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy. Wygrali również klasyfikację medalową. Historyczny krążek, bo pierwszy w historii zdobył dla UKS-u de La Salle Gdańsk Konrad Kosycarz. Teraz w Polsce w rywalizacji młodzików nastąpi wakacyjna przerwa, a 31 sierpnia na inaugurację sezonu 2013/14 w Gdańsku odbędzie się w IV edycja drużynowych zawodów „Stacja Solidarność".

Wyniki:
Floret chłopców
Indywidualnie

Półfinały: Szymon Czartoryski (KSz Wrocławianie) – Konrad Kosycarz (UKS de La Salle Gdańsk) 12:7, Łukasz Pilszak ( UKS Atena Gdańsk) - Jan Jurkiewicz (Budowlani Toruń) 12:6,
Finał: Czartoryski – Pilszak 10:5

Kolejność:
1. Czartoryski
2. Pilszak (trener Krzysztof Walka)
3. Kosycarz (trener Jarosław Mojski) i Jurkiewicz
5. Jan Samulski (Warta Muszkieterowie Poznań) 
6. Michał Olbromski
7. Piotr Borowiec
8. Karol Łukasiewicz (wszyscy Atena)
9. Jakub Cierluk
12. Jerzy Wieliński (obaj Atena)
13. Mateusz Dołzycki (UKS de La Salle Gdańsk)
15. Michał Szewczyk ( Atena Gdańsk)

Startowało 82 zawodników.

Drużynowo
Półfinały: UKS Atena Gdańsk I – KSz Wrocławianie 33:18, Kolejarz Wrocław - Budowlani Toruń 36:7,
O 3 miejsce: KSz Wrocławianie - Budowlani Toruń 36:27
Finał: UKS Atena I – Kolejarz Wrocław 31:23

Kolejność:
1. UKS Atena Gdańsk I (Piotr Borowiec, Karol Łukasiewicz, Michał Olbromski, Łukasz Pilszak; trenerzy Krzysztof Walka i Andrzej Witkowski)
2. Kolejarz Wrocław
3. KSz Wrocławianie
4. Budowlani Toruń
5. UKS Atena II (Jakub Cierluk, Patryk Martyniak, Mateusz Możejko, Jerzy Wieliński; trenerzy Krzysztof Walka i Andrzej Witkowski)
6. UKS de La Salle I (Konrad Kosycarz, Jakub Dołżycki, Mateusz Dołżycki, Kacper Rutkowski; trener Jarosław Mojski)

Startowało 13 drużyn.


Floret dziewcząt
Indywidualnie
Półfinały: Renata Tomczak (IKS Jamalex Leszno) – Marta Mech (Atena) 12:11, Julia Lidzbarska (Atena) – Marta Kaczmarek (IKS Jamalex Leszno) 12:10,
Finał: Tomczak – Lidzbarska 12:5

Kolejność:
1. Tomczak
2. Lidzbarska
3. Mech i Kaczmarek 
5. Jagoda Sadowska (D’Artagnan Warszawa)
6. Julia Włosińska (AZS-AWF Warszawa)
7. Weronika Wisoky (Warta Muszkieterowie Poznań)
8. Sesil Sali (AZS-AWF Poznań)
9. Joanna Toporska
11. Natalia Muklewicz
13. Zuzanna Bober
14. Alicja Kozłowska (wszystkie UKS Atena Gdańsk)
Startowało 76 zawodniczek.

Drużynowo
Półfinały: UKS Atena I – D’Artagnan Warszawa 36:23, IKS Jamalex Leszno - KSz Wrocławianie 36:21
O 3 miejsce: D’Artagnan Warszawa - KSz Wrocławianie 36:25
Finał: UKS Atena I - IKS Jamalex Leszno 36:29

Kolejność: 
1. UKS Atena I (Marta Mech, Natalia Muklewicz, Julia Lidzbarska, Joanna Toporska: trener Konrad Pietrusiak)
2. IKS Jamalex Leszno
3. D’Artagnan Warszawa
4. KSz Wrocławianie
6. UKS Atena II (Zuzanna Bober, Alicja Kozłowska, Katarzyna Stawiarska, Agnieszka Wierzchowska: trenerzy Anna Sobczak, Konrad Pietrusiak i Krzysztof Walka)
13. UKS de La Salle Gdańsk I (Julia Bessman, Karolina Murawska, Zuzanna Rompczyk; trener Jarosław Mojski)
Startowało 14 drużyn.

PADO/ Sietom AZS AWFiS Gdańsk

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież