Sławomir Neumann: Dekompozycja PO? Bez przesady! » Ze Sławomirem Neumannem, przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w regionie pomorskim, posłem od 200... Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku włączyło się do akcji #SzczepimySi... » Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku w związku z rozpoczęciem 15 stycznia br. e-rejestracji na szczep... Wiesław Szajda 1950-2021 » W poniedziałek, 18 stycznia, nad ranem odszedł właściciel firmy Hydromechanika Wiesław Szajda. Wiesł... Gdańska demografia 2004-2020 » 31 grudnia 2020 roku Gdańsk liczył 470 907 mieszkańców. Z 35 gdańskich dzielnic najwięcej mieszkańcó... Lista punktów szczepień w Trójmieście » Przedstawiamy listę punktów, które szczepić będą zarejestrowane osoby od 25 stycznia w ramach Narodo... „Dobra energia zawsze powraca. Stań się jedną rodziną. Przekaż 1% poda... » Fundacja Energa rozpoczyna kampanię informacyjną w 2021 roku. Celem kampanii jest pomoc pracownikom,... Odyseja 2001. 20 lat temu powstała Platforma Obywatelska » Mija dwadzieścia lat od dnia, w którym Maciej Płażyński, wówczas z AWS, Andrzej Olechowski i Donald ... Czy w Gdańsku można obalić dowolny pomnik? Zwrot w sprawie dewastacji ... » Wraca sprawa przeciwko osobom, które obaliły pomnik ks. Henryka Jankowskiego. Zbierający i wykładają... Matka Stefana W. apeluje do Piotra Adamowicza » Od redakcji Gdańsk Strefa Prestiżu: W nawiązaniu do wypowiedzi Piotra Adamowicza na łamach Dziennika... Umowa o współpracy MIIWŚ i GKS Gedania 1922 » 15 stycznia 2021 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku została podpisana umowa o współpracy pomię...
Reklama
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
piątek, 15 stycznia 2021 13:26
Magdalena Sroka: Dostaniemy mandat wręczony przez policjanta, który stanie się sędzią
Z nadkom. Magdaleną Sroką, rzeczniczką prasową Porozumienia
Stoczniowiec rozbity w końcówce
niedziela, 24 stycznia 2021 20:25
Stoczniowiec rozbity w końcówce
Hokeiści Stoczniowca w Nowym Targu trzymali przyzwoity wynik do 54
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
piątek, 15 stycznia 2021 20:50
Lechia wygrał pierwszy sparing w 2021
Lechia rozegrała pierwszy sparing przed wiosenną rundą spotkań.

Galeria Sztuki Gdańskiej

Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
poniedziałek, 11 stycznia 2021 19:00
Stanisław Brzęczkowski, grafik z Bydgoszczy
Urodził się w Koronowie niedaleko Bydgoszczy w 1897 roku. Ilekroć

Foto "Kwiatki"

Foto
środa, 18 marca 2020 10:30
Foto
W marcu na chwilkę Pomorze odwiedziła

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
sobota, 29 lutego 2020 12:50
Jeśli lubisz film „Buena Vista Social Club” nie możesz przegapić show na Ołowiance
Porywające kubańskie show zagości w niedzielę 1 marca br. w
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
poniedziałek, 17 lutego 2020 09:52
Najlepsi rumscy sportowcy, trenerzy i sponsorzy sportu
Za nami XI Rumska Gala Sportu i dwudziesty szósty konkurs „Na
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze

Telegram Piłkarski „Do przerwy 0:1”

Piłkarze Ekstraklasy już odpoczywają po wiosennym sezonie, kibice piłkarscy odliczają dni do szlagieru lata, czyli super meczu Lechia – Barcelona, 20 lipca na PGE Arena, a 15 czerwca (sobota) rozegrana zostanie kolejna edycja „Piłkarskiej Wiosny z Do przerwy 0:1”.


Jest to najpopularniejszy na Pomorzu turniej dzikich drużyn z cyklu „Do przerwy 0:1”. Organizatorzy wierzą w to, że piękna słoneczna pogoda przyciągnie stałych bywalców, ale też wiele nowych drużyn z całego regionu, które spróbują swoich sił w rywalizacji na boisku. Warto podkreślić, że turnieje te są rozgrywane już od 9 lat i przewinęło się przez nie do tej pory ponad 9 tysięcy piłkarzy amatorów.


Zapisy sześcioosobowych zespołów przyjmowane będą w dniu zawodów od godz. 9.00 na boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8 w Gdańsku Zaspie przy ul. Meissnera 9. Początek rozgrywek nastąpi o godz. 10.00, tuż po uroczystym otwarciu.


alt


Na trzech boiskach futboliści zmierzą się w następujących kategoriach wiekowych: trampkarze (rocznik 2001 i młodsi), młodzicy (rocznik 1998-2000), juniorzy (rocznik 1995-1997) oraz starsi (rocznik 1994 i starsi). Główny organizator turnieju Andrzej Kowalczys do startu serdecznie zaprasza również zespoły dziewczęce. Jak nam powiedział, w turnieju nie obowiązuje wpisowe. - Szczególnie ceniona, wyżej od futbolowych dokonań, jest postawa fair play, która cechuje prawdziwych sportowców. Podczas turnieju nie będą tolerowane żadne używki oraz złe zachowania, które kolidują z ideą tej imprezy - stwierdził Kowalczys.
- Mamy nadzieję, że i tym razem podczas turnieju nie zabraknie sprawdzonych przyjaciół oraz piłkarzy z Klubu Lechia Gdańsk SA. To od nich piłkarze amatorzy mogą liczyć na prezenty w biało zielonych kolorach, na autografy i wspólne fotografie. Zespołom do lat 18 musi towarzyszyć przez całe rozgrywki pełnoletni opiekun - powiedział nam Kowalczys.
Karta zgłoszeń do pobrania na stronie www.doprzerwy01.pl

Wła-49

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież