Kacper Płażyński podziękował wyborcom » W wyborach do Sejmu Kacper Płażyński uzyskał najlepszy wynik w okręgu nr 25 - 89 384 głosy. We wtore... Znamy posłów z Gdańska i Gdyni oraz senatorów z Pomorza » Koalicja Obywatelska w Gdańsku zdobyła sześć miejsc w Sejmie, Prawo i Sprawiedliwość 4, a po jednym ... Wybory 2019: PiS kontynuacja. Polacy zdecydowali » Przy wysokiej frekwencji PiS utrzymuje stan posiadania. Do Sejmu wraca lewica. Senat może okazać się... Wybory 2019: Gdyńska Lewica liczy na dwa mandaty » Z pierwszych informacji po zamknięciu lokali wyborczych wynika, że wybory parlamentarne 2019 wygrało... Dulkiewicz w Lipsku za... żelazna kurtyną » Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska, udała się do Lipska, którego władze zgrabnie i za niewygór... Wicemarszałek na skraju ciszy wyborczej - tylko kajaki czy... ? » Podczas sobotniej ciszy wyborczej Ryszard Świlski, kandydat Koalicji Obywatelskiej na senatora w okr... 50 000 tysięcy drzew dla Nadleśnictwa Lipusz » 19 i 26 października nastąpi wielki finał akcji „Do nasadzenia”, której inicjatorem jest firma Torus... Horała: Popularność Lewicy to nieudolność kampanii PO » Kilkanaście godzin przed ciszą wyborczą z mediami spotkał się lider słupsko-gdyńskiej list PiS do Se... Lewica spakowała walizki i wraca do Sejmu » W Gdyni dzień przed ciszą wyborczą odbył się happening miejscowej Lewicy. Kandydaci na posłów mówili... Co ukrywa senator Kleina? 4,5 mln zł korekty i rozliczenia z Łebą » Kandydat PO do senatu, b. burmistrz Łeby, senator Kazimierz Kleina, do dziś nie odpowiedział na pyta...
Reklama
czwartek, 10 października 2019 17:33
Odnalazł się zlikwidowany w kwietniu 2005 roku znany gdański dzienn ...
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
wtorek, 15 października 2019 19:14
Lotos PKH nie przerwał serii porażek
Czwarty mecz z rzędu przegrali hokeiści Lotos PKH. Gdańszczanie prz ...
Lechia zasiadła na fotelu lidera
sobota, 28 września 2019 20:14
Lechia zasiadła na fotelu lidera
Czwarte z rzędu zwycięstwo w PKO Ekstraklasie odniosła Lechia. Bia ...

Galeria Sztuki Gdańskiej

Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
wtorek, 08 października 2019 20:34
Boguchwała Bramińska – ostatnia gdyńska kolorystka
W ubiegłym tygodniu w wieku 97 lat zmarła Boguchwała Bramińska ost ...

W obiektywie Macieja Kostuna

Odkrywanie tajemnic spod ogona
środa, 26 lipca 2017 18:30
Odkrywanie tajemnic spod ogona
Solidarność męska powinna mnie powstrzymać od plotek na tematy int ...

Sport w szkole

Finały zawodów lekkoatletycznych
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:19
Finały zawodów lekkoatletycznych
Gdański Zespół Schronisk i Sportu Szkolnego zaprasza do udziału w ...
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
niedziela, 28 lipca 2019 16:38
Scena Letnia zaprasza na orłowską plażę
Aktorzy Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni na lato prze ...
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
sobota, 14 września 2019 17:56
Odnowiony Stadion Miejski w Rumi oficjalnie otwarty
W piątek 13 września br. władze samorządowe Rumi i działacze spor ...
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 18:04
Spotkali się, by oszacować możliwości założenia muzeum
Fundacja „Mater Dei”, ta sama dzięki której w dużej mierze powr ...

Ogłoszenie wyników konkursu na najładniejszą elewację

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
wtorek, 12 kwietnia 2016 16:29

Najładniejszą elewacją roku może pochwalić się wspólnota mieszkaniowa Lendziona 7, która wygrała konkurs i odebrała nagrodę w wysokości 25 tys. zł. Doceniono również elewacje budynków Matki Polki 7 oraz Korzeniowskiego 1, 1 A i w związku z tym nagrodzono tamtejsze wspólnoty.


12 kwietnia w Urzędzie Miasta ogłoszono wyniki konkursu na „Najładniejszą Elewację Roku”. Była to siódma edycja konkursu organizowanego przez Miasto Gdańsk. Konkurs skierowany był do wspólnot mieszkaniowych, które w 2015 roku przeprowadziły remont lub modernizację elewacji swoich budynków, zbudowanych przed 1990 rokiem. 

– Do tej pory 950 elewacji zostało wyremontowanych w Gdańsku, w tym oczywiście te, które były poddane termomodernizacji, czyli na ponad tysiąclecie Gdańska powoli zbliżamy się do tysiąca odnowionych elewacji – powiedział wiceprezydent Gdańska Piotr Grzelak.altW tej edycji do konkursu zgłoszonych zostało 25 budynków m.in. budynki Sienna 22, Matki Polki 7, Jaśkowa Dolina 6, Wyzwolenia 29. 

– W tym roku komisja miała bardzo trudne zadanie, dlatego do finału, chociaż chcielibyśmy jeszcze więcej wspólnot nominować, nominowaliśmy 5 budynków – powiedział Piotr Grzelak.

W skład komisji, która zdecydowała o przyznaniu nagród weszli: Magdalena Olek, Dimitris T. Skuras, Roland Dudziuk, Michał Szymański oraz Piotr Grzelak. 

W finale znalazło się 5 budynków: Kotwiczników 10 A, Korzeniowskiego 1 i 1 A, Kwietna 3, Lendziona 7, Matki Polski 7. Trzy z nich zostały nagrodzone.Trzecie miejsce zajął budynek Korzeniowskiego 1, 1 A. Wspólnota mieszkaniowa otrzymała nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Drugie miejsce zajął budynek Matki Polki 7, a wspólnota została nagrodzona 15 tys. zł. Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 25 tys. zł zdobyła wspólnota mieszkaniowa z Lendziona 7. Nagrody wręczył wiceprezydent Piotr Grzelak.alt

Przedstawiciele wspólnoty mieszkaniowej Lendziona 7– Osobiście, oprócz tego, że cieszę się, że poprawiliśmy przestrzeń publiczną, to uważam, że projekt był wspaniały z jednego powodu: poznaliśmy wszystkich sąsiadów i mam nadzieję, że znaleźliśmy nowych przyjaciół – powiedział jeden z przedstawicieli zwycięskiej wspólnoty mieszkaniowej.altKarolina Rabiej

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież