Nie będzie referendum w sprawie odwołania prezydenta Jacka Karnowskieg... » Stowarzyszenie Mieszkańcy dla Sopotu zebrało blisko 3100 podpisów pod wnioskiem w sprawie referendum... Udany III kwartał dla Grupy Energa. Dystrybucja motorem rozwoju » - Bardzo dobre wyniki trzeciego kwartału pokazują, że wykorzystaliśmy skutecznie wszystkie przewagi ... Krzysztof Piekarski: PiS ma plan skrojony nie na jedną kadencję » Z dr Krzysztofem Piekarskim, politologiem, pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Zakładzie Teorii Poli... Paweł Braun: Dobrze jak od czasu do czasu pewne epoki zamykamy i otwie... » Rozmowa z Pawłem Braunem, dyrektorem Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Josepha Conr... W TVP3 o konflikcie w Operze Bałtyckiej: trzeba szukać porozumienia i ... » TVP3 Gdańsk w programie „Pomorze Samorządowe” zajęła się palącym konfliktem w Operze Bałtyckiej. Pie... Gdyński magistrat broni się przed udostępnieniem nagrań obrad rajców » Dzień obrad rady miejskiej to każdego miesiąca w roku ważny dzień dla mieszkańców miast. Wtedy właśn... Dobra zmiana w dyskusji Instytutu Debaty Publicznej » Na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się kolejna merytoryczna dyskusja, tym r... Młodzi dyskutowali o sztuce budowania wizerunku » Sztuka budowania wizerunku była myślą przewodnią Aeropagu Młodych, który odbył się w Zespole Szkół Ł... A. Jaworski wiceprezesem Polskiego Cukru » Andrzej Jaworski, b. członek zarządu PZU SA, został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Krajo... Dlaczego Dąbrowszczacy powinni zniknąć jako patroni ulicy w Gdańsku » Ze sfery publicznej powinny zniknąć nazwiska i pseudonimy osób oraz nazwy organizacji niosących za s...
Reklama

To, co zobaczyliśmy dziś na Stadionie Energa woła o pomstę do nieba. Dwa dobre ostatnie spotkania okazały się miłego złego początkami. Nie wiemy co się stało i dlaczego, ale Lechia nie istniała. Czy to pojedynczy wybryk, czy rozpoczęcie całej serii koszmarów? Okaże się już w piątkowych derbach. W każdym razie jedno jest pewne - z taką formą, z takim zarządem i z takim trenerem nic z tego nie będzie.

Jako że tylko Dusan Kuciak zagrał na otrzymanie indywidualnej oceny, resztę ocenimy formacjami.


Dusan Kuciak (3,5) - Puścił pięć bramek, ale zostawiamy ocenę wyjściową. Przy golach był bez szans, ale gdyby nie on, Lechia przegrałaby przynajmniej 0:7.


Obrona (-5) - Ta formacja nie istnieje. Błąd goni błąd. Jest zagubiona, spóźniona, dziurawa, wolna i nie ma nawet cienia konsolidacji. Kpina. I wstyd. Że taki klub musi mieć w swoich szeregach tylu sabotażystów.


Pomoc (-4) - Również w tym meczu nie istniała, ale pojedyncze zrywy były. Jakieś trzy w półtoragodzinnym meczu.


Atak (-5) - Nie istniał, został w szatni. Albo w domu.


Panowie, przed wami derby. Nie zróbcie podobnego wstydu. Chociaż z wami i waszą ambicją to nigdy nic nie wiadomo.


goch

Related news items:
Newer news items:
Older news items:
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

W obiektywie Macieja Kostuna


2_neptun.jpg

Sport w szkole

Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu pozyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam